Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Witajcie moi drodzy. Za mna dalej przejscia przykre i dobre. Zadecyowalam, ze napisze pismo do sadu o uregulowanie spotkan a dziecka jemu nie dam samego az do czasu rozstrzygniecia. Jedynie w mojej obecnosci w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialabym wielka prosbe jesli bys przyjaciolko moja to czytala moglabys mi pomoc albo powiedziec jak napisac takie pismo juz mam kilka rzeczy ulozyc ale chce zeby to mialo sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze w pisaniu bylam zawsze dobra ale czy takie cos uda mi sie napisac. Jestes niezamężna i nie wnosisz o rozwod. W pozwie o rozwod wszystko sie umieszcza a w takim przypadku to nie wiem jak to sie robi ale sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wystąpić do są/du z wnioskiem o uregulowanie kontaktów ojca z dzieckiem. To jest po to zeby cie nie nachodził i nie dreczyl a mial ustalone terminy i musi sie dostosować. To lepiej dla ciebie. Kontaktować sie musi, tego mu nie mozesz zabronić a jesli chcesz w twoim towarzystwie to musisz to we wniosku rowniez zaznaczyć i dlaczego w twoim towarzystwie. Są/d oceni sytuacje czy tak bedzie dobrze dla dziecka. Pamietaj ze są/d kieruje sie dobrem dziecka , tylko i wylacznie i musisz konkretnie napisac co cie niepokoi. Czyli tak Wniosek Do Są/du O uregulowanie kontaktów z dzieckiem O ali / menty O ograniczenia ( jesli jest cos niepokojącego i zeby nie utrudniał : nauka zdrowie mieszkanie) W uregulowaniu kontaktów wtedy juz podczas rozmowy z sę/dzia bedzie ustalone kiedy i jak; mozesz oczywiscie nadmienić we wniosku ze chcesz byc podczas spotkań ; mozesz oczywiscie rozwinąć we wniosku dlaczego chcesz byc przy spotkaniach , ja uwielbiam sie rozpisywać to bym to na 100 stron napisala ale ty jak uwazasz napisz od siebie co cie niepokoi ze strony ojca a pozniej na sprawie rozwiniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje pieknie :) juz od kilku mam z roznych forum na wzor zaczelam wstepnie rozpisywac swoja sytuacje mam nadzieje ze uda sie i wszystko pojdzie po mojej mysli i dobrze skonczy sie i oby jak najszybciej koszmar minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nic bys nie robila to koszmar by sie ciagnal w nieskończoność a i on stanie sie mniej pewny i mniej konfliktowy . Faceci boja sie dostawac listy z są /du. Kopara napewno mu opadnie jak otworzy skrzynkę i pomysli ze nie jestes juz taka slaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze by bylo gdybys byla tez przygotowana do sprawy. Zawsze namawiałam cie na rozmowe z prawnikiem. Objaśniłby tobie jak ma to wygladac, są/dy nie lubia słabych ludzi na sali i mizerot, chca miec konkrety i dowody bo na czyms musza sie oprzeć i jesli chcesz byc przy spotkaniach ojca z dzieckiem to musisz wiedziec jak do tego podejsc. Z kazdym dokonanym krokiem bedzie ci coraz lepiej i lzej na sercu a jego osłabisz i nigdy nie okazuj słabości przy nim. To czlowiek ktory lubi miec ofiare, znęcanie sie psychiczne na tobie daje mu sile. Nie dawaj sie. Podobalo mi sie jak napisalas ze postraszyłas go ze chce nielegalnie brac kase w Niemczech za dziecko. Nie wolno w dwoch krajach brac, jesli ty bierzesz zasiłek i 500 plus to on ma zakaz brania cokolwiek i gdziekolwiek. Widzisz, przestraszył sie cwaniaczek ;) wiedzialam ze sie przestraszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie przestraszyl sie :) chcialabym pojsc do prawnika ale nie stac mnie niestety a kolejki zeby skorzystac z darmowej pomocy ciagna sie naprawde bardzo dlugo. oczywiscie chce byc silna mam dla kogo, chce pokazac, ze rowniez umiem zawalczyc o swoje. Ten osobnik potrafil ostatnio do mnie napisac sms typu co wybawilas sie wczoraj u chlopaka bylas to go nie powinno interesowac. na nastepny dzien wysylal do mnie usmieszki czuje ze on mnie neka ale podstepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam takie pytanie skoro samej nie dam mu corki a on straszy mnie ze wezwie policje co oni moga w takiej sytuacji zrobic? nie moge z nim proozumiec sie bo wpada w furie jeszcze bezczelnie pyta czy mamy szanse byc razem po czym wyzywa ze jestem psychiczna i glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzalam mu ze nie bronie kontaktu moze przyjezdzaj czesciej ale w moim domu moze zobaczyc sie z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy jak on powinni dostać dobry wp*****l . Raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobi i nie boj soe zadnej policji. Po pierwsze nie macie slubu , po drugie nie ustalono kontaktów a po trzecie policja nie zajmuje sie takimi sprawami. Gdyby mial termin a ty byś nie dawała dzuecka to bedziesz placic kare a nie ze policje wezwie. P****alo go? Dziewczyno on cie zameczy psychicznie. Jak sobie to wyobraża ? Ze wynajmie gliniarzy ktorzy beda wyrywać dziecko ? On nie ma takiego prawa i dla dobra waszego zdobądź 200 zl i pójdź jednak do tego prawnika. Zbieraj smsy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sobie wyobrazasz ? Przychodza gliniarze na wezwanie obcego debila i wyrywają ci dziecko. To chore. Policja by go wyśmiała , skad policja ma wiedziec ze to jego dziecko i czy to nie psychol. Na logikę musisz wszystko sobie przetworzyć w glowie :) Jedyne co moze zrobic to zlozyc do sadu wniosek ze utrudniasz widzenia a policji sie nie boj i on dobrze ze wie ze policja dziecka nie zabierze i nie odda ot tak w jego ramiona. Prosze zacznij cos z tym robic bo ten d**ek czuje sie zbyt pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co gdybym byla twoim ojcem to bym go z***bala. Serio. Gdyby moja corke ktos tak dreczyl to ja bym zrobila cos co mam na mysli. Nie patrzyłabym na nic. Ogolnie jestem spokojna opanowana ale takie sytuacje i to co ten parch wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Wyzwiska dręczenie stalking i tym podobne rzeczy, grożenie. To ty powinnas raczej wezwać policje gdy cie w ten sposob nachodzi a nie on policje na ciebie. Wspolczuje naprawde , az sie we mnie gotuje . W******m sie tylko gdy komus krzywda sie dzieje. Mialam nie przeklinać ale w takiej sytuacji sie nie da byc grzecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dobry kontakt ze swoim tata? Gdybym ja tak miala i bym powiedziala tacie to z miejsca by wsiadł w samochod i zapewniam cie ze pióra by gnojowi lecialy ze łba i nie tylko pióra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa i jeszcze jedno - gdy bedzie ci grozić policja wal odrazu ze to ty wezwiesz policje ;) znow sie przestraszy ;) i od dzis tak rób . Jak Kuba bogu tak bog Kubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi z mozgu wode zrobil i tak bylo zastraszal ze grzywny bede placila chory typ. Pozniej zrezygnowal ze spotkania ze jednak kiedy indziej przyjedzie. Jego mamuska koledzy go tak podpuszczaja, nastawiaja przeciwko mnie wniosek juz do sadu jutro zawoze nie moge czekac wiem i to jedna z najlepszych decyzji musze go tak zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie z tata od dziecka nie mam dobrego kontaktu ale jest bardzo za moja corke bo zawsze cos jej kupic sam od siebie. Dziekuje za Twoje wsparcie nie wiesz ile mi daje sil i jak podnosi :) moj obecny partner caly czas jest naszykowany na tego smiecia sam go wyzywa od najgorszych ale nie chce dopuscic do tego spotkania bo wiem ze na samych wyzwiskach mzoe sie to nie skonczyc tak jest za mna i za corka ze nie mialam pojecia. Myslalam chwilami, ze odpusci mnie ze wzgledu na moja przeszlosc i terazniejsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj nowy chlopak niech sam nie probuje skakać do niego zeby nie mial klopotow. Chodzi mi o fizyczny "dotyk" ;) Sam nic nie zrobi. Ojciec to co innego bo by sie pozniej bal podskoczyć a chlopaka twojego raczej sie nie przestraszy no chyba ze to mezczyzna z gora straszących mięśni ;) ( nadmienię ze sama mam slabosc do takich ;) ) Nie boj sie pyskowac , pyskuj ile wlezie ale konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo mi Sloneczko :) ty tez mnie wsparlas jednym krótkim zdaniem a konkretnie :) jedno zdanie a tyle zrobilo dla mnie :) Zawsze mysle o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj tata tez z pewnoscia jest za toba ale tatowie nie za bardzo potrafia sie otworzyc, wiekszosc :) Troszke sie wstydzą otworzyc tak bardzo i dlatego to tak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kochana :) Ciesze sie bardzo, ze moje slowa dobrze wplynely na Ciebie. Co u Ciebie slychac jak osoba czuje sie, ktora zajmujesz sie :) U mnie dalej problemy. Gosciu przymilal sie przez kilka dni wysylal smski z usmieszkami dzwonil wysylal mi glupie wiadomosci typu milo bylo cie uslyszec, nie odwiedzil corki z dnia na dzien przekladal spotkanie ze jutro jutro ja nastawiona czekalam a on w ostatniej chwili ze kiedy indziej. dobrze ze mam pismo juz gotowe musze dowiesc jak najpredzej. Po tym straszeniu mnie policja przystal i mial odwiedzic u mnie w domu zakupy jej zrobic ale sluch zaginal. Dzis znowu dostalam wiadomosc glupia ze chce sam wziasc ja i glupie odpowiedzi ze to ja mam plany a nie dziecko. Bezczelny jest dezorganizuje zycie jak moze ja mam czas miec zawsze na zawolanie mysli. smieciem jest odpowiada mi jak do jakirgos kolesia z ulicy...... mamie jego zdj juz brakuje na fb. On musi znowu obracac sie w towarzystwie swoim i cos brac bo dziwny jest strasznie. Wie ze nie wroce nigdy do niego jak pyta poczym wyzywa mnie i za jakis czas udaje ze w porzadku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Potworność. Manipulant. Powiedz mu by przyjął do wiadomości, że cie stracił i juz nigdy z nim nie bedziesz. Mieszkalaś z nim i tez mieszał cie z błotem. Bierze narkotyki znowu ? ;) ;) może ktoś kogo znasz widzial jak bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje, że zapytałaś o pana. Przytyl kilka kilo, jeszcze brakuje by przytyć ponad 20 kilo, ale jest duzo lepiej. Przed trzecią chemią dostal krew ,bo mial bardzo slabe wyniki. Gdy dobrze sie czuje, to chcialby wsiąść w samochod i jechac do pracy. Nie moze zrozumiec, ze najpierw musi dojsc do siebie. Ja sobie spokojnie pracuję tak jak pracowalam, w pracy odpoczywam psychicznie. Milego dnia tobie zycze i innym osobom z tematu i nie dawaj sie, badz stanowcza i ostra dla niego. Nie zasluzyl na cieplo z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana poradzic musze sie Ciebie. Tak jak pisalam wczoraj nie zdazylam jeszcze zlozyc wniosku ale czuje ze gosciu szybciej dowiezie bo on od prawnika ma uszykowane pismo za pieniadze oczywiacie. nie wiem pewnie nasciemnial ze zabraniam mu widzen ale to jest nie prawda bo mam smsy zatrzymane jak sam przekladal spotkania i pisalam zeby przyevhal do nas jak chce. czy jezeli on wnieie pismo a ja w sadzie przystane na swoje argumenty to beszie mialo to dla sadu znaczenie? wiem zr lrpiej by wygladala sprawa jakbym ja wniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz, że ma uszykowane pismo ? Jesli on bedzie wnosił pierwszy o kontakty to na tej sprawie mozesz powiedziec ze chcesz by spotkania byly w twojej obecnosci ale musisz uzasadnić . Jesli chodzi o alimenty to musisz swoj wniosek zlozyc i jesli ograniczenia chcesz konkretne to tez musisz swoj wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy od prawnika czy od siebie pisane pismo to w takim samym czasie dojdzie do sądu. Nie ma znaczenia . Jesli jego pismo pierwsze dojdzie a ty nie wyslesz to sprawa bedzie jego i wtedy sędzina mniej korzystnie spojrzy na ciebie - realia ;) Sędzia rozpatruje to co jest we wniosku. Musisz swoje pismo zlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×