Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
a co jesli sad zobaczy ze jego pismo juz zalozmy jest i moje bylo zlozone po kilku dniach np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz oni zdecydują czy połączyć sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wpłynęły dwa pisma jednoczesnie to moga połączyć sprawe . Zawiadomienie o terminie sprawy wyślą i do ciebie i do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawe alimentacyjna skladalam sama juz na poczatku wakacji i do tej pory nie uzyskalam listu z termienem rozprawy. Zastanawiam sie czypo prostu zostawic to niech ona zalozy sprawe o uregulowanie a ja tylko uzasadnie w sadzie albo odwolam sie do listu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie masz sil to zostaw to wszystko i niech sie samo toczy. Najwyzej na jego sprawie powiesz od siebie jak bys chciala zeby to wygladalo. Wiesz, czasem lepiej mowic od siebie niż słowami prawnika. Sę/dzi/na dobrze pozna kto byl u prawnika a kto sam probuje walczyc o sprawiedliwość. Czasem własne slowa lepiej przekonują s/e/D/z/i / o/w . Rozłączam literki bo te slowa uznaje za spam czasem. Jak bedziesz miala jakies pytania jeszcze to pytaj. Jak córeczka ? Napisz troche o niej , jaka jest ? :) MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu mi serce pękło. Tym razem się już nie podniosę. 7 miesięcy nie piję, myślałem, że wszystko co najgorsze jest już za mną, ale to nieprawda. Nie chce mi się juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie probuj pic , prosze :) badz silny. Pozniej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaStudentki
Jest mi bardzo przykro Studencie nasz kochany , ze nie udaje ci sie. Tak bardzo bym chciala chociaz raz przeczytac pozytywny twoj post, ze wszystko dobrze. Wydaje mi sie ze cos powinienes w sobie zmienic . Wiem ze to trudne i ze latwo mowic. Dzieciństwo powinienes zostawic daleko za soba. Nie wspominac tego o czym pisales . Nie jest latwo isc na psychoterapię ale naprawde tylko ona pomogłaby ci sie podniesc. Jest trudno tam pojsc i tam byc. Nie bylam tam nigdy ale duzo o tym wiem :) . Samemu ci trudno poradzic sobie ze swoimi problemami , widze ze twoje problemy sprawiają ze nie uklada ci sie z dziewczynami i z zyciem. Czuje to na odleglosc :) jest kawalek bo ode mnie ze szczecina do ciebie nad morze a czuje jakbys byl bardzo blisko. Chvialabym zeby chociaz raz tutaj nasz aniołek szczeciński napisal :) mysle o niej czesto. Moze kiedys sie odezwie. Badz z nami czesciej tutaj, wyrzuc wszystko z siebie, wiele osob tutaj jest ktorzy koją swoje nerwy na kafe. Wielu to pomaga. Panietasz jak cie sciagnelam na ten temat ? Miales założony swoj, pisales o trudnej sytuacji a ja cie przemyciłam do dziewczyn, zebys nie byl sam. Odezwij sie czesciej. Nie wracaj do picia bo to tylko chwila przyjemnosci a potem wielki coraz głębszy dół. A i nie sztuka sie zabic kochany Studencie. Sztuka jest zyc i radzic sobie i zdobywać swiat. Zyj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor witam :) wzielam swoje zycie w wieksze obroty co podnioslo mnie zaczelam pracowac mama zostaje zawsze z coreczka. Poznalam wiele ludzi z ktorymi zaprzyjaznilam sie, odzylam juz dawno nie czulam w sobie takiej radosci, satysfakcji. To byl naprawde dla mnie dobry krok, ktory zrobilam. W pracy odcinam sie od wszystkiego nie mysle o problemach. A co najlepsze ide tam z checia :) Mam nadzieje, ze zostane tam nic nie odciagnie mnie, podoba mi sie praca mimo tego, ze idzie narobic sie reke tak mnie strasznie bola nogi od stania i chodzenia po 10 h ale nie narzekam. Dobrze, ze sprobowalam wewnetrzna sila mnie ciagnela. Pozdrawiam Was wszystkiego cieplutko bede starala odzywac sie czesciej :) Badzcie szczesliwi ja sama juz wpadalam w depresje przez tego s*******n......... na razie mam spokoj z nim nie moglam funkcjonowac ale udalo mi sie wyjsc z tego i czuje sie pewna siebie, ze stac mnie na cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabija tylko zła miłość. A złą trzeba zostawić za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba pójść za miłością platoniczną , bez cielesnego pożycia . Wtedy świat jest wyjątkowo piękny a uczucia przeżywane bliskie nieba . Kilkanaście różnych osób tu pisały , które taką miłość przeżywały ( później niepotrzebnie odrzuciły) przyznają się teraz i piszą , że to były najpiękniejsze lata życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u Was slychac :) bawicie sie gdzies na andrzejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniołek szczeciński, żebyś wiedziała, że to świetna dziewczyna. Wydaje mi się, że ona faktycznie spadła z innej przestrzeni. Uczuciowa, wrażliwa, piękny głos ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniołek szczeciński, żebyś wiedziała, że to świetna dziewczyna. Wydaje mi się, że ona faktycznie spadła z innej przestrzeni. Uczuciowa, wrażliwa, piękny głos ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana obys to przeczytala potrzebuje Twojego wsparcia..... jak mialam spokoj to zaczelo sie znowu. Wiesz co ten gnojek wymysla obstawia sie adwokatami juz dowiadywal sie kiedy sprawa bedzie o alimenty i juz zastrzeg z adwokatem ze on ma kredyty do placenia wydruki przygotowal z banku i ze ma najnizsza wyplate 1200 czy 1500 na reke i ze wiecej nie dostane od niego pieniedzy niz 500 zl. A reszte wiadomo ma na czarno a razem zarabia z 5- 6 tysiecy. Tak mi nerwy psuje. Nic od siebie nie da bo twierdzi ze nie ma takiego obowiazku skoro nie spotyka sie z corka sam. Kawal frajera. Wyzywa mnie ze jestem niezrownowazona psychicznie ze mam isc badania sobie porobic. Co za bezczelny. Bedzie udawal biedaczka a stac go na adwokatow. Dobrze rozgrywa ze swoja mamuska zeby wyjsc na korzysc. Czy jest cos takiego ze sprawa o uregulowanie kontaktow moze odbyc sie bez sprawy dwoch stron tylko ze on napisal w pismie keidy chce widziec sie z dzieckiem bo nie moze zabrac jej poza miejsce domu. I twierdzi ze sad sam rozstrzygnie i wysle deyczje..... szlag mnie trafia. Ostatnio bylaM dobra poszlam smieciowi na reke zabral ja na ponad dwie godziny bo jego ojciec przyjechal. pozniej dwa tygodnie go nie bylo i dzis znowu upieral sie zeby ja zabrac bo cche jej cos kupic pod takim pretekstem a ja nie wyrazilam zgody i zaczelo sie. Nagrywam rozmowy i mam ten kawalek gdzie mowie ze na czarno zarabiasz a on ze i tak mu nikt tego nie udowodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
njjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r5hy4qyh nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś odpowiem na twoj post :) pomyślimy co zrobic. Szkoda ze wczesniej nie reagowałaś, jeszcze wtedy jak prosilam. To ze on sie obstawia adwokatami to nie znaczy ze jest na wygranej pozycji . Tacy nie sa mile widziani przez sędzinę :) Pozniej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli jesli chodzi o Andrzejki i o mnie to nie chodze bo jestem za stara ;) zartuje :) ale nie bawią mnie juz takie zabawy. Z wiekiem wszystko przemija, po 40 to juz w dol :) ;) niech miejsca dla młodych beda wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniołek szczeciński hmmmmm Mam nadzieje ze napisze chociaz słowo. Zawsze mam nadzieje. Miss sie nie odzywa i studentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sędzina go zapyta ;) skad ma kase na adwokatów , glupia nie jest ;) trzeba miec sporo kasy zeby tłum adwokatów sobie przygotowac na sprawe. Smiac mi sie chce z niego co wyczynia. Spokojnie czekaj na sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nim i jego mamuśką niezle potrząsnęła ;) banda intrygantów, zamiast kochac szanować ciebie i maluszka to taki cyrk odstawiają. Wstyd , jedne gorsze od drugiego. Ja to bym zięcia corke i maluszka na rekach nosiła ale u mnie to nie zanosi sie na powiększenie rodziny. Ta tesciowka to powinna szczegolnie z toba zyc w przyjazni a ta tylko synalka obstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz na sprawie powiedziec ze masz dowod na to ze wiecej zarabia i zapytac sad czy mozesz przedstawić ten dowod. Na sali musisz byc spokojna i taktowna i grzecznie pytac sad. Bardzo duza wage do tego przywiązują , do zachowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz prawde mowiac to watpie czy dostaniesz wiecej niz 500 zl. Zarobki musza byc udokumentowane. Jesli on ma udokumentowane tyle co napisalas czyli niska krajowa to te 500 zl to i tak przy tym to nie malo. Tyle teraz matki dostaja . Watpie czy dostaniesz wiecej. Musiałby na biało zarabiac 5,6 tys bys dostala 1000 . Moim zdaniem wiecej nie uda ci sie wyrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyty wzial ;) ciekawe na co ? ;) chyba na tych adwokatów ;) ;) Smieje sie sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniołek szczeciński to by twoja dusze uratowal studencie :) milosc wszystko leczy, odrazu bylbys szczesliwy. Mam nadzieje ze bedziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panietam ze poszlo o nieporozumienie. Napisales jej czy powiedziales ze aniołek zasluguje na cos wiecej, na kogos innego i zamknela sie w sobie. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie gdy bedzie na sprawie o uregulowanie kontaktów to wtedy powiesz ze chcesz byc przy tym. A jesli sad sam zdecyduje bez ciebie o kontaktach to wtedy ( gdy nie bedziesz godzić sie na postanowienie sadu) sama wniesiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×