Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość miss nobody
I tego nie rozumiem w facetach...tej falszywosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jak jest sie zakochanym to nic sie nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I narobiłbym sobie tylko wrogów niepotrzebnie,nic na tym nie zyskując,bo one i tak byłyby zaślepione.Wiele dziewczyn/kobiet jest strasznie naiwnych,wierzy w wielką miłość,podczas gdy 80% mężczyzn nie traktuje związku poważnie ew.jako coś ostatecznego,podchodzą na zasadzie jak nie ta to następna, nie wyjdzie,trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Wiem, że ciężką ma pracę. Z l4 zrezygnował, bo szykują zwolnienia i wiecie jak jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Coś się zacina forum lub mój telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni w 80% to dupki,którzy albo Was zdradzają,albo podchodzą do związku na zasadzie uda się/nie uda,nie angażując się zbytnio,a Wy byście za nimi w ogień skoczyły.Niestety,mam zbyt wielu kolegów,znam swoją płeć zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum czasem sie zacina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachodnia kultura,westernizacja życia,upadek podstawowych wartości jak honor,wierność,męstwo wszystko to jest winne,za bardzo chcemy upodobnić się do USA,i niestety,bardzo szybko nam to idzie.Dlatego ja postoję,podziękuje za ten wyścig szczurów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Idąc Twoim tokiem student, kobiety muszą grać w tą samą grę. Ja tak nie potrafię, do końca nie przestanę żyć wg moich zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przyjaciół wśród południowych Słowian(Srbija) i wiem,że tam jeszcze jest dużo lepiej pod względem moralności i wierności,zobaczymy,jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Otwarcie przyznajesz, że mężczyźni są wybrakowani i zgubili pierwotne wartości? Czy ja wiem, to było od zawsze. Tylko teraz kobiety unoszą się dumą i nie chcą być oszukiwane. Kiedyś było to samo, tylko nie mówiło się o tym, bo przylgnęłoby do takiej żony piętno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz seks jest jak przekaszenie czegos albo jak wysikanie sie pod drzewkiem w lesie, potrzeba ktora traktuja jakby to nie bylo nic zlego, teraz czesto panowie nie robia sobie nic ze zdrady, nie pisze o wszystkich ale wiekszosc takich jest, ale gdyby ich kobieta zdradzila to by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
I ja , w sumie moje serce wierzy, że mój chłopak mnie kocha szczerze i nie oszuka mnie nigdy. Czy to możliwe, czy tylko sama siebie oszukuje...okaze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,przyznaje,większość mężczyzn nie miałoby skrupułów jeśli chodzi o oszukanie kobiet,mnie to bardzo denerwuje,nie potrafią obronić swojej kobiety(w moim pokoleniu to bardzo często nawet uciekają albo mówią piskliwym głosem,,tak nie wolno'' do drugiego kolesia,żałosne) ,poniżają je,zachowują się zniewieściale.Dlatego dużo bardziej szanuję południowych Słowian,u nich jeszcze te cnoty pozostały,ale myślę,że wraz z westernizacją tych terenów będą zanikać .Jednakże,jak na razie ,to Zivela Srbija,drzava hrabrih junaka i pravih muskarca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak okaze sie, napisz pod wieczor jak bylo, czy sie odzywal, czy ignorowalas go, jestesmy wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Jasne, dam znać jak poszło, staram się być dobrej myśli. Tymczasem lecę spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc, milej nocy wam zycze, zapraszamy wieczorkiem wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia kolezankom i kolegom :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwala sie na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wieczorem bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jak ktos wczoraj zobaczylam na 55 stronie ze ktos juz poszedl spac, ty zyczyles milych snow tej osobie a potem zapytales A TY JESTES PIEKNA? i chodzilo ci o to czy dxiewczyna jeszcze jest, czy tez poszla spac , a brak przecinka zmylil wszystkich, czyli pytanie dotyczylo tego czy ona jeszcze popisze:) nie martw sie moze sie odezwie, moze odleglosc ja przerazila, moze ppprostu skonczyl sie limit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze nie o to chodzilo bo ona potem nadsl pisala, nastepnego dnia weszla popisala , napisala o pogodzie w szczecinie i ze siedzi z herbata i urwalo sie tak nagle jakby nie mogla nagle juz pisac, potem napisales by tez sie udzielala bo my tylko pisalysmy i przestala aaaaaaaaaa juz wiem o co moglo chodxic, ona kila razy mowila zebysmy my tez pisaly, zebysmy nie odchodzily, moze to byla przyczyna, ona jest tsk skromna ze nie chciala byscie tylko wy zajeli temat, ale ja specjalnie poszlam zebyscie spokojnie pogadali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę :*(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×