Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość miss nobody
Z całym szacunkiem do "teścia", normalnie byk rozplodowy, gdzie jego głowa-ta z karkiem byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo byk rozplodowy, buchaj, reproduktor haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Ehh ci faceci, i oni narzekaja na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys maz mnie rano w sobote obudzil i chcial bym posluchala, to jeszcze czegos takiego nie slyszalam , tak przerazaajaco krzyczal jakby chcial kogos przestarszyc bardzo, i mowil pierd... kur......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Sąsiad tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na gorze, nade mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Przydałoby mu się krótkie szkolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innym mieszkaniu mielismy obok glosny seks, chlopak co tydzien przyprowadzal nowa laske z dyskoteki, sam wynajmowal mieszkanie i oboje krzyczeli podczs seksu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss, czy odezwal sie twoj chlopak dzisiaj pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nic,pewnie już na dziewczyna spłoszyła się na dobre :*(...Dziękuje za zrozumienie,przepraszam ,że się nie odzywałem wczoraj,poszedłem na piwo,ale spotkałem grupę południowych Słowian i się to trochę przedłużyło :P :P. Co prawda mam kolegów,ale pewnie gdybym się im zwierzył,albo co gorsza rozkleił,to by mnie po prostu wyśmiali,bo facetowi nie wypada okazywać słabości,nikt z otoczenia nie wie o mojej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaś zasnelam. Odezwał się pierwszy, napisał zaraz rano . Wyjaśnił mi moje wątpliwości i jakoś się trzymam :) Student, mam znacznie wiecej kolegów niż koleżanek, uwierz mi, że nie Ty jeden potrzebujesz się wygadac. Ale w obawie przed wysmianiem facet woli milczeć. Teraz pomyśl, że każdy z Twoich kumpli potrzebuje rozmowy czy po prostu kogoś kto wysłucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie ty nawet mozesz byc w lepszej sytuacji od kolegow bo ty masz gdzie sie wyzalic a oni z pewnoscia dusza wszystko w sobie, oni tez mogliby pomyslec ze ty nie masz zadnych problemow, to co od nas uslyszales przyda sie tobie w zyciu, moze nawet pomoze ci odmienic swoje zycie. Podejscie do kobiet jest bardzo wazne- musisz zachowywac sie subtelnie do kobiety, zarowno podczas checi poderwania jak i juz potem, nie lubimy porywczosci, lubimy wszystko stopniowo, najpierw duzo rozmawiac z dziewczyna a nie odrazu po 5 slowach kolacja ze sniadaniem, skoro nie chcesz poznac d***** musisz sie postarac. Na internecie duzo tez jest zalecen jak traktowac kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nic szybko i na sile bo uciekniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szok :O minely 3 lata od kiedy nie jestem z chlopakiem (juz dawno o nim zapomnialam) a on wczoraj do mnie napisal czesc kochanie co on od mnie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylil numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezcxyzna nie moze wchodzic kobiecie na glowe, nie moze przytlaczac, tak jak kot nie lubi tez zbytniego zaglaskanie, kobieta musi czuc sie wazna poprzez gesty z teojej strony. Np. Jedno mi sie bardzo w tobie podobalo, przyznam ze mnie ujelo. To bylo powiedxiane za wczesnie ale bylo to piekne- napisales ze pojedzies do pracy na cale wakacje i ze to powinno starczyc by nas dwojw utrzymac- to bylo piekne i wspaniale pomimo tego ze za wczesnie powiedxiane. Widac ze zalezy ci bardzo muec kogos na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.20, z pewnoscia jest teraz sam i nikt go nie chce, jest wiosna i nie ma z kim isc do parku, rzucila go dxiewczyna i chce pocieszycielke miec w zlych chwilach, nie mozesz byc pieskiem na zawolanie, jesli on cie rzucil to nie ma sensu, jedli ty go rzucilas to odpisz jak cos czujesz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zepsules specjalnie, jestes mlody i skad masz wiedziec jak zachowac sie, zdobywasz doswiadczenie, uczysz sie jak kobieta reaguje. Napewno chciales dobrze, chciales sie zaopiekowac dxiewczyna. Musisz pamietac ze dziewczyne trzeba rozkochac w sobie, byc tajemniczym, powolnym w dzialaniu, nie zachowywac sie jak tonacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ona sama ma wielkie kompleksy i wystraszyla sie ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze,że ja się czuję jakbym tonął...Do tego zbliżają się ****** święta,znowu będę musiał zachowywać pozory :(...Niech się żadna lepiej we mnie nie zakochuje,bo przyniosę tylko rozczarowanie co najwyżej :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Masz złe podejście student. Swój pierwszy poważny związek zakończyłam z mojej inicjatywy, przez jakiś czas czułam się winna, bo usłyszałam, że "zmarnowałam mu życie", a to nieprawda. Lepiej zakończyć coś wcześnie, niż przed ślubem powiedzieć NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Zresztą powiem coś oczywistego...każda kobieta jest inna. Błędów nie da się uniknąć, dzięki nim się uczymy :) Jeśli facetowi zależy na dłuższym, stałym związku to musi poznać kobietę, by nie strzelić jakiejś gafy. Jedna kobieta zaakceptuje wyjścia z kumplami,a druga będzie snuła podejrzenia, że wstydzi się jej przed kumplami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Racja :) Ja wyznaję zasadę, że każde doświadczenie w życiu, każdy człowiek czy dobry czy zły, uczy nas czegoś w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten chlopak napisac wczoraj do mnie dzis mu odpisalam rano i teraz cisza w eterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_18
Ehhhh kochani nawet nie wiecie jak mi jest przykro, że nie mogłam z wami mieć kontaktu....nie miałam dostępu do internetu, komputer mi się popsuł... normalnie szlak mnie trafial..dziś kuzyn mnie odwiedził i udało mu się naprawić. Całe szczęście. Miłe z waszej strony, że martwiliscie sie o mnie (szczególnie student). Dziękuj***ardzo :* oraz przepraszam, bo nie chciałam aby to wyglądało z mojej strony podle..typu olania sprawy czy po prostu spłoszenia się. Nie obwiniaj się kolego, bo zero winy w Tobie. Nie potrzebnie tylko się zadręczałeś :( smutno mi z tego powodu teraz, naprawdę... jeśli Cię skrzywdziłam to proszę wybacz mi. Bede pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×