Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość stuuuDENTKA
dobry wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Ale patrzysz na inne kobiety? Wg bmi mam niedowage, ale tu jakaś faldka, tu coś znowu. Wiem, że to chore, trzeba akceptować siebie. I jak ktoś mi gada o moim małym biuscie to słyszy argument: ale jedrny i poreczny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
oo dobry argument :D ja sie dopiero na studiach nasluchalam ze mam male piersi.. smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stokrotki moje ulubione i fiolki w parku i przebisniegi i zawilce... fajnie ze wpadlas, milo nam, za cicho cos bylo, smutno sie zrobilo, zapraszamy zawsze, mozecie jak do obory mozecie kominem mozecie wszystko, ja tez chce cycki nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
mozna zalozyc push-up, mi troche pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja na studiach na 1 roku haah poznalam chlopaka ktory na pierszej randce, nawet jeszcze za reke go nie trzymalam a on wyparowal ze mam za maly biust, ze napewno chodzialm bez stanika, haah jaki debil, faceci to potarfia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ze jego zdaniem chodzenie bez stanika powoduje ze nie rosnie biust i jest maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Nie jestem w temacie problemu studenta, a z telefonu ciezko mi przegladac...czy ta osoba na którą czeka to właśnie jego "zabijająca miłość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mi nie urosl, bo stanika nie nosilam napewno, znawca biustow, jak majtek bym nie nosila to tez tylek by mi nie urosl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
glupi!! od razu takiego do kosza.. na pierwszej rande od razu mu biust w glowie i jeszcze to powiedzial. Ode mnie dostalby w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Idąc tym tropem spogladasz na jego rozporek i z nieukrywanym rozczarowaniem "co tak malo?" :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on teraz cierpi, jego milosc go zabija, troche za szybko chcial wszytsko, jeszcze mlody niedoswiadczony, z kobieta trzeba powoli, delikatnie, szkoda mi jego, mial ciezkie dziecinstwo, matka wymagala, mial wysoka srednia w szkole 4.8 a matka kazaa mu miec 5, ciagle go wyzywala, i jaki ma byc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
szkoda, ze dziewczyna sie sploszyla.. taka sarenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Ehh i niech mi nikt nie mówi, że problemy w życiu dorosłym mają zalążek w dzieciństwie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mial swoj temat wczesniej, na ktory ja weszlam i czytalam, pisal co przezyl jako dziecko, mial koszmar, matka alkoholiczka, wykanczala ojca psychicznie i jego tez, a on dzielny bo studiuje, zna jezyki, uczy sie trzeciego jezyka, tylko troche zagubiony i potrzebuje przyjaznej duszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Każdemu życzę dobrze, dlatego Student holou, życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
obejrze sobie jakas bajke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka pijaczka to koszmar w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Niestety takich historii wiele, moja różni się tym że to ojciec pił. Jednak po tylu latach przeciwstawilismy się i mieliśmy mamę za sobą. 5 osob przeciw jednej, mial zero szans na terror. Szkoda mi go, ale dostał tyle szans, a woda byla ważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajki sa o tej godzinie? ooo najlpesza bajka o kopciuszku, krolewnie sniezce, wiecie z eu mnie na gorze facet zachowuje sie jak zwierze jak psychopata, wali czyms wyzywa zone od najgorszych, rzuca czyms ciezkim o podloge, tak jest zawsze w sobote albo piatek, teraz tez morde drze jak malpa, jakis psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
:O moj ojciec tez pil, tez nas byla 6 razem z nim.. ale sie leczyl , bardzo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
moze popil z racji weekendu i zachowuje sie jak niedzwiedz w mateczniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
I jeśli sąsiadka tego nie zgłosi, bo go kocha to okaże się prawdą-miłość zabija. Niekoniecznie ciało, duszę mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jak niedzwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sasiedzi zglaszali na policje ale to nie pomagalo, pozwala soba rzucac pomiatac kobieta, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
i serio ma tak tylko w piatek,sobote? mam nadzieje ze jej nie bije, bo to kwalifikuje sie do opieki spolecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Jestem wyczulona na takich "mężczyzn", lepiej niech nie mają mnie za sąsiadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
bede ogladac teraz hobbit-niezywkla podroz :) ale bede wpadaj co jakis czas i z wami gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego meza ojciec to byl dopiero skarb, bylo ic 9 w domu, on na wiosce zrobil jeszcze kilkoro dzieci innym kobietom, starsznie pil, w koncu uciekl do innej kobiety, z nia tez ma dzieci, umarl na raka zoladka od wodki, teraz moj maz dowiedzial sie o jeszcze innych dzieciach ktore zrobil na innych wioskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Wczula się w rolę ofiary. Bo to mąż, "co Bóg zlaczyl, tego człowiek. .." , jestem praktykujaca katoliczka, ale to dla mnie brednia. Tak, nieśmy ten krzyż, ale tak aby dotrzeć na miejsce a nie paść i nie wstać w połowie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×