Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny jak wasze milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to jestem zbyt gruba na milosc :( faceci wola chude laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor tematu caly remix udziela sie tu ? kto to wogole jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 170cm i waze pewnie okolo 60 kilo,moze mniej moze wiecej..ale czuje sie gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj chyba autora nie ma dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestes gruba i nikt na mnie nie patrzy, mam 170 i 75 kilo, jestem spaslak ale mam swoje cw dla leniwych i zaraz bede cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jem makaronow od 1.5 miesiaca, ograniczam pieczywo przenne i slodycze, pije tylko wode mineralna...chodze codziennie 80 minut dziennie i dalej czuje sie gruba patrzac na inne osoby w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.51, jestes szczupla, dobra masz wage, schudnij sobie kilo o poczujesz sie lepiej lzej, ale wcanis nie musisz chunac, mozesz wazyc do 63 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje,ze mam gruby tylek i brzuch.. i ze mi sie wylewa :( ze wzgledu na tryb mojego zycia jem dwa razy na noc, np. 20, 00.00.. a to dlatego ze pozno chodze spac, a jak nie zjem to strasznie okropnie przerazliwie burczy mi w brzuchu,ze wstyd przed tymi co ze mna mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
czesc :) ja sie nudze a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie martwcie sie , jedzenie do 18 to juz jest mit, gdybym nie zjadla dwoch lekkich kolacji, druga po 21 to bym nie zasnela, jedynie jedzenie pozwoli mi zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ona nie ma czasu teraz, daj jej odsapnac.. na moje oko czuje sie przytloczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az mi lzy stanely w oczach, dziewczyno nawet ja bym po takich slowach pojawila sie a jestem znana z zawzietosci, moze przyjdz do nas i powiedz co sie stalo, bo kazdy sie martwi, odezwij sie, zobacz co z nim sie dzieje, on ma chyba tylko nas tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam ze dziewczyny nie bylo tu codziennie, czasem byla chwilke , potem nagle znikala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje oko tez moze czuc sie przytloczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co , studencie? troszke mnie zaskoczylo ze proponaweles jej od razu spotkanie i romantyczna randke ... oraz kolacje przy swiecach, ona wtedy troche sie zdziwila i powiedziala-kolacje nie koniecznie.. dla niej zapewne bylo za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
brakuje mi romantyzmu, ten romantyzm mozna znalesc w piosenkach i ksiazkach..ale dlaczego nie ma go w zyciu>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa romantyczni mezczyzni, mozna spotkac, ja kiedys tez duzo myslalam o romantyzmie, brakowalo mi go a teraz by mi przeszkadzal, np jak widzicie rozsypane platki roz przez faceta np na filmie, to co myslicie? bo mi sie to nie podoba, moj facet 24 na dobe zapalal swieczki az sie wkurzylam i raz nakrzyczalam bo mnie przytloczyl tymi swieczkami, to teraz nie zapala nigdy, tak samo codziennie po 10 razy mowil ze kocha, powiedzialam ze to za duzo, ze mnie to meczy to przestal calkiem, tacy oni sa, ze albo za duzo albo wcale a jak zwrocisz uwage to zaraz sie obraza, nie moze zrozumiec ze cos kobiete moze przytloczyc, podobvaja wam sie rozsypane platki roz? bo ja tak kocham roze i ze jak widze jak ktos je niszczy to mi bardzo przykro i jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos cicho sie zrobilo, milosc naparwde zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka piosenka 'nie zabijaj tej milosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Kurcze, przydałoby się jakieś gadu do czatu a nie ;) student, coś Ty nawywijal w swym skromnym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Co mi z mojej chudosci...zawsze marzyłam o dużym biuscie, normalnie mam kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna zrobic sobie biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez cyckow duzych nie mam, a chuda nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Hmm, zawsze wolalam stokrotki, to róże jakoś nie powodują we mnie ekscytacji większej...sorki, wpadlam jak do obory...dobry wieczor Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×