Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość miss nobody
Student, to mój trzeci zwiazek, który kończy się w podobny sposób. Nikt o mnie nie walczył i nie walczy. Racja, ja jestem zerem i kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss, bedzie taki ktory bedzie walczyl, z gornikiem daj sobie spokoj juz, szkoda czasu na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Kocham go, oddalam mu serce, cialo i duszę. Dałam mu marzenia, sny i resztę zaufania do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowaj swoje uczucia dla kogos kto bedzie tego wart, on nie byl wart, sama sie przekonalas, nie kochaj kogos dla kogo nie jestes wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic takiego nie powiedziałem wcale od tego trzeba zacząć.To on jest ch**em ,który wykorzystał Cię tylko emocjonalnie,znajdziesz kiedyś normalnego faceta,który nie jest śmieciem jak tamten.Współczuję CI,wiem co przeżywasz,ale proszę,nie rób nic głupiego,nie podejmuj decyzji pochopnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Serce nie sługa. Nie mam ochoty żyć, dla nikogo, ja komuś dam wszystko znów a strace tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Nikomu nie zaufam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem święcie przekonany,że gdzieś koło Ciebie znajduje się facet,który byłby w stanie Ciebie uszczęśliwić,a po prostu wcześniej nie zwracałaś na niego uwagi.Proszę,rozejrzyj się dokładnie wokół siebie,może on czeka na Ciebie?A temu frajerowi to bym zrobił z twarzy obraz picassa za to co z Tobą zrobił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
To samo górnik mówił o moim byłym, jeden wart drugiego. Nie jestem warta niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95 procent facetow to ch**e, zamiast mozgu maja tam dwa wielkie jaja, oczywiscie studencie ty nie nalezysz do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Nikogo wokół mnie nie ma. Sami zajęci. Nie chcę żadnego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podobno slazacy sa najlepsza partia na meza-ktos gdzies napisal, ze sa wierni rodzinni, juz w to nie uwierze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Nie mam ochoty żyć, bez niego nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss, ja tak mialam nieraz, wlasnie w mlodosci tak mnie traktowali, potem ja zaczelam kazdego rzucac ranic, teraz mam takiego co wlasnie przeplynalby morze na zapalce. Teraz gdyby ktorys chcial do mnie wrocic ( taki z mlodosci co mnie skrzywdzil , to bym nawet nie spojrzala na niego, wszystkie szalenstwa mlodosci sa mi obijetne i smiac mi sie chce jak pomysle ze tak rozpaczalam, o kazdym mozna zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Młodości...ja mam 26 lat...kretynka, idiotka, nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierasz nieodpowiednich facetow tak jak ja to robilam, myslisz ze mialam odpowiedniego w taoim wieku- nie mialam i jeszcze dlugo potem nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ja nigdy nie wierzylam, nie wierze i nie uwierze, ze istnieje cos takiego jak "odpowiedni facet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zwariuje z samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
tak, chodzilo mi o zielone... ale nic nie poczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czlowieka ktory zawsze bylby szczesliwy i zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
2 w sumie, w tym jeden "mniejszy"... w sumie cale szczescie ze nic nie poczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
dzis akurat jestem, a was nie ma :) a jak wy byliscie i pisaliscie to mnie nie bylo... jestem teraz na diecie (w sumie od 2 marca) ... od czwartku nie jem chleba (nawet zytniego,razowego).. nie jem makaronow, tylko kasze i ryz.. nie pije sokow itp... w sumie ostatnio to tylko ziemniaki,kasze,,ryz, platki owsiane,, myslalam,ze schudlam.. a tu kolezanki powiedzialy mi ze przytylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialabys cwiczyc duzo, nie jesc masla, ja jem pumpernikiel z twarozkiem i papryka czerwona, papryka odchudza, rano platki owsiane na mleku, obied ryba surowka i ryz, kolacja pumpernikiel twarozek albo almette pomodor ogorek salata papryka swieza, podwieczorek jogurt jogobella z musli i jablko lub banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
nie jem masla od konca wrzesnia, nie slodze 3 miesiace.. cwiczylam, codziennie chodze jakies 80 minut, skacze czasem na skakance, jezdze na rolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kolezanki sa zlosliwe i zazdroszcza, bo to niemozliwe zebys nie schudla gdy cwiczysz 80 min i dobrze sie odzywiasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×