Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
twoj chlopak jest zagranica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Student, Ty jako facet masz inny punkt widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to znaczy ze albo naprawde zmeczony albo cos kreci, ale moze rzeczywiscie zmeczony bo moj pracuje daleko zagranica i widzicie ja tu jestem bo on spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj ty mniej sie odzywac, oni wtedy zaczynaja szalec, nie pisz narazie, zobaczysz jak bedzie sie zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
No pracuje w kopalni...myślisz, że zateskni? Na święta nie przyjedzie też, bo praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzno studencie odpowiedz na pytanie naszej nowej przyjaciolce, co moze byc powodem mniejszego zainteresowania faceta kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kopalni? i nie przyjedzie na swieta? myslalam ze bardzo daleko pracuje zagranica, no ale jak pracuje w kopalni to mu sie nie dziwie ze nie ma sil, to chyba najgorzej meczaca praca, przestan troche pisac, olej go troche, wtedy pomysli o tobie, tzreba czasem zlewke zrobic, ale dziwne ze nie przyjedzie na swieta, chyba ze ma zmiane w swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kopalni, i na swieta bedzie pracowal? nie sadze.. ale pewnie chce odpoczac bardziej w swieta... bo to meczoca praca fizyczna.. a w niedziele tez sie nie odzywa? kiedy planuje wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Może myśli? albo go wyploszylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahah tak samo napisalysmy, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze zbyt duzo mu mowilas ze malo sie odzywa i sie boi ciebie troche, ae nie ma lepszego sposobu od zlewki, zaufaj, jutro soedz jak myszka pod miotla, zobaczysz, jeszcze bedzie tak ze na swieta przyjedzie bo poczuje zagrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Niestety nie dali mu wolnego, bo muszą gonić zlecenia a mają opóźnienia. Ufam, że pisze prawdę z tym, chyba że i mama go kryje a wątpię w taki "spisek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się,żeby grał do końca czysto...Skoro wymiguje się od przebywania podczas świąt.Moim zdaniem,mężczyzna który kocha swoją kobietę+czuje do niej pożądanie będzie się starał z nią przebywać jak najczęściej,widzę to na przykładzie kolegi,który jest zakochany w swojej dziewczynie i co tydzień jeździ 250 km ,żeby z nią spędzić dwa dni,a Twój nie chce zjechać na kilka dni z okazji świąt?Podejrzane ...Jest dziwny,albo Cię zdradza po prostu,i nic do Cb nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
No w zdradę nie wierzę, bo musiałby to robić w wolnym czasie, którego nie ma:/ czasem piszę z jego mamą to chyba by mnie zbyla. Ale olewka z pisaniem brzmi hard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie w 99% kryją swoich synów,ja mam szczęście należeć do 1%...Na Twoim miejscu bym wszystko dokładnie sprawdził,spróbował poszukać informacji na temat tego co robi,zainstalować jakąś znajomą za granicą,żeby od czasu do czasu sprawdzała co robi,oczywiście nie namawiam do permanentnego śledzenia męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
On jest w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Podpowiedz z nie-pisaniem podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ty pojedz do niego w swieta, skoro jest pewnie na gornym slasku lub w lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne nie pisz, juz od jutra rana zacznij milczenie, tzn od dzis hahaah,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nic mówić,ale te opóźnienia trochę brzmią jak tłumaczenia wagarowicza na pytanie ,,dlaczego nie jesteś w szkole'' -aaa bo szybciej lekcje skończyli .,,Dlaczego wróciłeś później''-aaa zapomniałem Ci powiedzieć,zapisałem się na kurs hiszpańskiego.Tak to mniej więcej wygląda w moich oczach,faceci potrafią znaleźć rewelacyjne wymówki i alibi,które wydają się wiarygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss nobody, zawsze do nas wpadaj, bedzie nas wiecej, fajnie bedzie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Po świętach jadę, będzie niespodziankę na urodziny mieć :) Na wielkanoc przyjedzie moja siostra, którą dłużej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet na poczekaniu wynajduje wymowki, jak sie oglada za kobieta to wymysla takie glupie tlumaczenia ze az slow brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Noo i student mnie nastraszyl. Ja mam za sobą takie ciężkie związki, że jeszcze pięknego kłamcy do kolekcji brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Tobie z całego serca,żeby ta niespodziewana wizyta nie odmieniła Twojego życia na zawsze,bo mam złe przeczucia :(.Znam swoją płeć nazbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj zawsze okreca kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Całkiem się już załamie, jak mnie oszuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss, musisz go obserwowac, analizowac co mowi jak sie zachowuje, czasem nie odzywaj sie pierwsza, daj mu luzu troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni są bardzo często fałszywi,wielu moich kolegów robi dziewczyny po kątach,kiedy one się nawet nie domyślają,szkoda mi ich,ale nic im nie mówię,bo i tak by nie uwierzyły,bo są wielce zakochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widzialam gdzies ostanio jak pracowal gornik, cos starsznego, przeciskal sie w waskim tunelu, prawie sie nie miescil, caly spocony umordowany, w wiadomosciach chyba widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×