Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
mnie to spotykalo wiele razy, tak mnie wykorzystywali bydlaki, jakos przyciagalam takich, teraz jestem z kim skto mnie kocha ale ja nic nie czuje i mam spokoj z uczuciami, jakby odszedl to byloby mi obojetne, naprawde nie kocham go , czasem mu powiem te dwa slowa zeby nie bylo mu przykro, jakos tak sie bujam z nim, unikalm seksu ae mu to nie przeszkadza, nie wiem co on we mnie widzi, szkoda mi go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro hahaah? cos musial powiedziec a najprosciej najlatwiej przykro mi, no jasne, tylko tak potarfia sie zegnac z kobieta, zamiast powiedziec szczerze co i jak to gadaja albo nie zasluguej na cibie albo przykro mi albo inne gowniate slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
To samo było z moim narzeczonym...kochal mnie, chcial wspolnego zycia, ale skończyłam to, bo zasluguje na kogoś, kto go bedzie kochał. On jeden mnie nie skrzywdził. Choć, gdy zerwalismy, mimo że ma do mnie w miarę blisko, około 50 km to odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Straciłam wiarę w ludzi, w mężczyzn. Oczy spuchly mi i pieką od łez. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma to gdzies ze zlamal ci serce, poczul ulge ze bedzie mogl teraz spokojnie inne oszukiwac i bawic sie z nimi, bedzie ci trudno bo tak nie da sie wyrzucic z pamieci odrazu bo cos sie przezylo, wspomnienia slowa ktore w sercu siedza pozostana jakis czas i beda meczyc, musisz go wyplakac, wyzalic sie ludziom, tylko tak mozesz sobie pomoc a my tobie, zawsze jakas ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie strac wiary w ludzi bo ludzie sa rozni, nie wszyscy faceci sa zli, sa tez dobrzy, sprobuj takiego poszukac, testuj facetow, nie zamykaj sie na ludzi, duzo ludzi jest wspanialych , nie mozna po kilku tracic wiary, gdzies tam sa , sa samotni i czekaja na cibie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Mama na mnie krzyczy, babcia też, że nie płakać, że bedzie inny, ze za bardzo sie angazuje. Dla mnie liczy się tu i teraz. Bracia nic nie mowia, dzis przyjedzie siostra z zagranicy, to jej sie wyzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialas narzeczonego? i nie kochalas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne siostra najlepsza, twoje uczucia-mama babcia nie wiedza co czujesz, obiektywnie patrza na to i dlatego tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja jestem z takim co go nie kocham bo wiem ze jakbym byla z tym co go kochalam to bylabym nieszczesliwa i dlatego tak jest, ale mam spokoj i udaje a on nic nie zauwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Kiedyś kochalam narzeczonego, ale wypalilo sie, moze to tylko zauroczenie było...tak jak Ty zmuszalam się do pocalunkow, nie mówiąc o seksie. Słowo "kocham" nie przeszło mi przez gardło, a jemu to przeszkadzało. Chciał to slyszec. Czasem myślę, że rzucił on na mnie klątwę, bo wszystkie związki po rozstaniu z nim mocno oplakiwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy i bacie zawsze gadaja to samo, siostry sa lepsze, bo rozumieja bardziej, mamy i bacie to dawno nie przezywaly wznioslych uczuc i sa jak drewienka a siostra lepsza do zwierzen, jutro napisz jak sie czujesz, dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Dobranoc choć Tobie. Ja nieprędko zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie, nie ma takich rzeczy jak klatwa, chyba ze sama sobiew wmowisz ze cos takiego lazi za toba, nie wierz w klatwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes wartosciowa bo uratowals tego chlopaka a ja mojego oszukuje, a czy on teraz ma kogos kto go kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Nie pojme jak można taką krzywdę zrobic dziewczynie wiedząc co przeszła. Trzeba być wyrachowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze tak jest ze jedno bardziej kocha, jak znam pary niektorr bardzo dobrze to moge powiedziec ze jedno kocha bardziej drugie mniej albo wcale, duzo jest par ktore wogole nic nie czuja do sibie, to nawet widac po nich, sa tylko ze soba bo male dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzsz teraz sama jak bylas wazna dla niego, ja przechodzialm to samo, zakochalam sie w facecie, niby byl za mna a zdradzal mnie w kazdym miescie w polsce, jego kolega mnie o tym poinformowal jak ten byl z jakas w gorach na wczasach, od tej pory nie chce kochac, wole jak ktos mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on raczej nie przejmowal sie tym co przeszlas, tylko udawal ze mu ciebie szkoda, taka gra, kiedys to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Nie wiem czy mój były narzeczony ma kogoś. Z plotek które do mnie dotarły wyszło, że on ze mną zerwał, bo poznał kogoś. Tydzień po rozstaniu zadzwonił raz i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo a ja myslalam ze ty zerwalas bo nie chcialas go oszukiwac dluzej, no widzisz, chyba musisz odpoczac od facetow, zaduzo sie stalo naraz, przerwij ta serie nieszczesc, musi sie wywietrzyc, tak jak mieszkanie trzeba wywietrzyc, musisz byc ostrozna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
No ja z nim zerwałam. Tylko on tak swoim znajomym rozpowiadał, nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jutro jak sie czujesz, tzn dzisiaj bo juz nowy dzien, wyplacz sie- to najlepsze, nie miej sobie nic za zle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to z tego co piszesz to nastepny cwaniaczek, nie zaluj zadnego, ani tego ani tamtego, nie sa klaka warci, maja problem sami ze soba, ty sie nie obwiniaj, to z nimi cos nie tak, cale szczescie ze za niego nie wyszlas, smieszny cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Będzie mi go strasznie brakowało...tylko samotność mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Jak mam się pozbierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Nikt nie wie...ja także. Skończyło się dla mnie coś wspaniałego, nieważne jak się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygonilam stąd ludzi...powinnam na meczach kiboli pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygonilas ludzi haha tylko kazdy poszedl spac, nie martw sie, nas tu nie ma ciagle, ostatnio duzu sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Siedzę sama w domu, boję się że najem się leków, upiję, podetnę żyły. Jest coraz gorzej, błagam niech mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×