Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość stuuuDENTKA
80 minut chodzenia, tak policzylam chodzenie kilka razy dziennie i wracanie na uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha 80 minut, to musisz wiecej sie ruszac, ja chodze do pracy w jedna strone 3 km, 8 godzin w pracy i potem powrot 3 km, caly dzien chodzenia, 8 godzin w pracy caly czas chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ja nie mam za bardzo czasu, jeden wyklad trwa 1,5 h, kilka mam po 2,15 .. srednio 7h tyg zajmuje uczelnia+nauka jakies 4h i wiecej... musze jednak znalesc czas na cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po nauce musisz spacerowac sobie kilka km, aaa zanim cos zjesz to wypij szklanke wody-zabija glod, jedz tez grapefruty, woda z cytryna, marchewki gdy dopadnie glod, zamiast slodyczy kilka rodzynek albo sliwki suszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiecie jak zrzucic z brzucha? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowalam juz duzo sposobow i nie widac rezultatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
nie jem slodyczy :) z woda to slyszalam ze albo 15 min przed albo nawet 2h po ... moim problemem jest jedzenie na noc.. chodze spac 1,2 bo tak sie ucze.. i jem kolo 21 ale o 23-24 strasznie burczy mi w brzuchu, to jest okropne..wogole zawsze jak jestem glodna bardzo mi burczy i nie moge tego powtrzymac i wstyd jak slychac. To nie jest ciche poburkiwanie ale to jak z armaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch musisz cwiczyc ale jak skoro mieszkasz z kolezankami w pokoju, nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
a hula-hop probowalas? albo areobiczna 6 weidera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nocy tez mozna jesc, tylko zeby to bylo jedzenie malo kaloryczne, ja tez wcinam w nocy czasem, suchary sobie kup i wtedy zamiast innych rzeczy albo owoce, chrupki kukurydziane i nie bedzie burczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
nie lubie w sobie tego burczenia , innym nie burczy w brzuchu nigdy.. od kad pamietam zawsze burczalo tylko mi.. pytalam niektorych kolezanek, ale one mowia ze nie jedza sniadania i wytrzymaja nawet od 7 do 13-15 i im nie burczy, a mi zaraz po 3 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kiedys tez burczalo w mlodosci i teraz wiem ze to ze stresu ci burczy, ja mialam tak samo, burczalo w szkole wszedzie, teraz wogole nie burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
mi burczy i z glodu, i jak zjem niektore potrawy...ale to dwa rozne rodzaje burczenia :(...pewnie masz racje ze ze stresu bo w domu jak jestem to wogole mi nie burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie w domu nie burczy, a tu mieszkasz z koleznkami i boisz sie ze ci zaburczy i wlasnie zaczyna wtedy burczec jak na zawolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zawsze burczalo w nieodpowiednich sytuacjach, jak na zawolanie i to bardzo mnie stresowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
a co najgorsze niektore burki slychac jakbym pierdnela na glos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo tak samo mialam, jak mi burczalo to sie krecilam nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
dzieki wam :) zawsze chcialam komus o tym powiedziec , ulzylo mi troche... :( nie wiem jak mam przestac sie tym stresowac.. dobra, ale koniec o moim brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wszystkim mozna mowic, ze wszystkiego wyzalic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
dzieki, bo ja nie mam komu sie wyzalic.. ogolnie od kad poszlam na studia (j moze jeszcze jak mieszkalam w liceum w internacie) mam problemy z ukladem trawiennym.. chyba w koncu wybiore sie do jakiegos lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to od dziecka mialam takie potworne gazy, w brzuchu non stop mi sie te gazy krecily az do bolu silnego i zawsze w stresujacych sytuacjach, a wdomu nie, tylko albo w szkole i np w pociagu strasznie, najgorzej bylo w podrozy, wtedy nie mozna bylo baka puscic, no i wlasnie te burczenie paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
o w podrozy to tez, potem straszliwie boli brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu czlowiek jest na luzie, bez stresu to i uklad trawienny nie sprawia nam klopotow, albo oprrocz burczenia i gazow tez byly kolki w bokach, raz w prawym raz w lewym boku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mamy to samo, ale napewno nic ci nie jest, zadna choroba, ja z tym zyje wiele lat, teraz mniej ale czasem jeszcze w pociagu sie zdarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ja to chcialabym mieszkac sama, ale nie mam takiej mozliwosci-nie stac mnie.. wtedy jadlabym nie pozniej niz 18 i sie nie przejmowala ze burczy mi w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak boli brzuch bardzo po gazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mieszkania sa bardzo drogie stancje, pokoj kolo 800 zl abo wiecej, nawet nie mozesz sobie spokojnie zyc, tylko zawsze kolezanki sa i nie mozna sobie nic po swojemu robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
No i stało się. Facet po raz kolejny bez słowa wyjaśnienia zostawił mnie. Chcę zdechnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×