Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
ja też ostatnio nie mogę znaleźć pozycji do spania. W nocy wstaję 2-3 razy na siusiu. Rano budzę się zmęczona i połamana. Fajna poduszka, będę musiała sobie taką sprawić. Dziewczyny jestem już po wizycie. Dzidzia rośnie jak na drożdżach. Strasznie się ruszała, ciężko było ją zmierzyć. Ma 8,5cm. Nóżkami się rozpychała :) Widok bezcenny. Dostałam L4 i receptę na duphaston, bo mam od czasu do czasu plamienia :( Niestety będę musiała wznowić branie tabletek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi to podobnie jak ja jak się obudzę to idę siusiu napiję się , połażę i tak parę razy, fajnie,że z dzidzią OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi super ze z malenstwem wszystko w porzadku. A ty teraz jak masz L4 odpoczywaj i uwazaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
przydałaby się jeszcze ładna pogoda, bym mogła poleżeć na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2014
Witajcie kobietki:-) Ja powoli dostaję na głowę, bo dzisiaj mam 9 dpt. Bez zmian od dnia transferu od czasu do czasu boli mnie podbrzusze, raz mocniej raz słabiej. Chwilami mam bardzo silne kłucia w jajnikach. Na tyle silne, że aż mi się łzy w oczach pojawiają. Są też momenty kiedy kręci mi się w głowie. W którym dpt Wy robiłyście betę? I czy robiłyście sikańca, jeśli tak, to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Agnieszko za pierwszym ivf robilam sikanca 11dpt i bete 12dpt -oba wyniki negatywne. Za drugim podejsciem podeszlam na luzie. Nie robilam sikanca. Poczekalam na wynik bety. Hcg robilam 12dpt (data wyznaczona przez lekarza) i udalo sie. Kiedy masz testowac? Nie stresuj sie bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agnieszka ja robilaw w 12dpt. dzien pozniej jak kazal lekarz. njpierw zrobilam sikanca i wyszla bledsza druga kreska. tego samego dnia poszlam na bete ktora wynosila 279 bodajze. Trzymam kciuki z twoj pozytywna bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
a ja robiłam sikańca i betę w 8dniu i też wyszło;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj się trochę poruszałam bo grabiłam trawę na podwórku to i noc była spana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Hej dziewczynki, dobrze, że u Was i u maluszków wszystko ok. Czy rozmawiałyście z swoim lekarzem na temat porodu? Czy in vitro jest wskazaniem do cesarki czy może raczej poród naturalny.? Mój lekarz powiedział, że jeszcze jest czas by o tym porozmawiać? Jedna z Was pisała o tabelce porodów, fajny pomysł - ja nie umię nawet wpisać tu stopki niestey.... Mój termin porodu to 16 październik:) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dziewczyny powiedźcie jak to jest ze szkołami rodzenia, bo najzwyczajniej w świecie nie wiem. Płaci się za nią czy nie? Kiedy trzeba się zapisać? Nie wybrałam jeszcze szpitala, bo za wcześnie jeszcze a poza tym nie wiem który wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny chciałam was sie poradzic 13 czerwca miałam transfer 2 zarodków ... robiłam test ciążowy 23 negatywny 24 hcg 0.22 jak myślicie czy jest jeszcze szansa aby sie udało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem drażliwa na zapachy brzuch mnie bardzo boli . latam sikać co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
Witajcie:) fajny pomysl z tymi datami porodu . Mam teoretycznie tp na 1 grudnia, ale chyba lekarka która mnie wtedy przyjmowala cos pokrecila, bo 1 grudzień to u mnie 42 tydzień, przecież w ciąży bliźniaczej to się jakos inaczej liczy, tzn donoszona ciaza jest 34-36 tydzień. mam nadzieje dotrwać do października:) Na ostatniej wizycie moja ginek powiedziała mi, ze u mnie raczej cesarka- mi to pasuje:) do szkoły rodzenia się raczej nie wybieramy, z tego co wiem to sa płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa 11 dpt beta jest wiarygodna, wiec uważam ze nie ma szans żeby się udało-przykro mi:( co do "objawow" to nic nie znacza, wiele z nas je miało w nieudanych podejściach, to przez hormony które bierzemy no i coz nasza psychika tez odgrywa swoja role...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi z tego co wiem to szkoly rodzenia sa platne. W kazdym badz raazie te w mojej okolicy sa:) u mnie sa dwie z czego jedna przy szpitalu w ktorym chce rodzic. dzwonilam juz sie orientowac i zajecia zaczynaja sie od 28tc i ma sie odbyc 8 spotkan. 4 na temat ciazy i porodu i 4 na temat pologu i opieki nad dzieckiem. Kazde spotkanie ma kosztowac 20 zl. Ja zaczynam pierwszego sierpnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Cześć wam dziewczynki u mnie w mieście szkoła rodzenia jest za darmo nic się nie płaci ,tak jak i położnej .Pytajcie się w szpitalach w których będziecie rodziły bo u mnie jest za darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha- TP 06 grudzień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopczyk Gabi TP 16 październik 2014 Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik82 TP 02 listopad 2014 billu TP 04 grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki skopiujcie i nanieście jak trzeba zmiany ,jeżeli są błędy to przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
moncia dziekujemy za tabelke:) Jesteś pierwsza w kolejce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Moncia dzieki za tabelkę. Super. Ja mam termin porodu na 19 grudnia. wychodzi na to, że jestem ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
moncia no i dzięki za termin na listopad:) może dam rade dociagnac:) x billu co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Siacha- TP 06 grudzień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopczyk Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik82 TP 02 listopad 2014 billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik82 TP 02 listopad 2014 billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te błędy co widziałam to poprawiłam ,kochane poprawcie jak jeszcze jest coś źle i dopiszcie płeć maluchów .Stefanio oczywiście ,że dociągniesz kochana wszystkie trzymamy za to kciuki .Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Dziewczyny mam takie pytanie. Teraz jestem w 18 tygodniu i wydaje mi się ze zaczynam czuć ruchy, zwlaszcza tego z lewej - ale nie wiem czy to nie jest za wysoko bo czuje tak na wysokośc***epka. Obydwa sa ulozone glowami do dolu wiec kopia u gory- to by się zgadzalo, ale czytalam ze macica w tym tyg jest jakies 2 cm poniżej pepka. Gdzie czulyscie swoje ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Stefanio ale u ciebie będzie chyba wyżej bo szybciej się rozrasta ze względu na ciążę blizniaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Gabi z tego co wiem to w Warszawie są i płatne i niepłatne. Żeby skorzystać z tych niepłatnych trzeba być tu zameldowanym. U mnie jest taka niepłatna w przychodni na NFZ (Mokotów) i w Szpitalu (Powiśle). Płatna jest w prywatnej przychodni (Włochy). Jeśli chcesz taką z przychodni, to musisz się również do niej zapisać jako do lekarza pierwszego kontaktu. Ja będę właśnie chodziła do takiej z przychodni, bo mamy pod nosem. My zapisujemy się w tym tygodniu. Stefania - ja te pierwsze ruchy i kopniaki też czułam mniej więcej na tej wysokości. Dopiero później były niżej, wyżej, po bokach i teraz już wszędzie. Mój lekarz na razie nic nie mówił o porodzie, tzn. nie mówił o wskazaniach do CC. Ja mu wspomniałam, że chcę naturalnie, to powiedział, że cieszy się bardzo. Do tego razem dążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Chyba macie racje, wczoraj znalazlam informacje że w ciąży blizniaczej macica rosnie szybciej o 4-6 tyg w porównaniu do ciąży pojedynczej. Czyli to by się zgadzalo :) Zresztą mój brzuch nie wyglada na 5 miesiac, raczej na poczatek 7. Pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik87 TP 02 listopad 2014 chłopiec billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×