Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
Agnieszko ja nie mialam zadnego plamienia. Trzymam kciuki za pozytywna bete. Trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi ja też staram się jezdzię bez klimy ale wtedy była taka potrzeba bo zle się czułam. Ta nasza klima już nie chłodzi tak mocno bo jest już na wykończeniu. Ale jednak zaszkodziła;( Dziś czuje się jeszcze gorzej. Więc mam w planie cały dzień leżeć;( Agnieszko mam nadzieję ze te plamienia to jednak nic groznego i uda ci sie. Cały czas trzymam kciuki za ciebie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej Laseczki jest nadzieje ze w najblizszym czasie skoncza sie moje meczarnie z nocnymi wycieczkami do wc:). teraz caly czaas musze chodzic na dol bo z mezem robimy sobie poddasze ale wlasnie dzis przyjechal majster do naszej lazieneczki i robota idzie do przodu. w tygodniu jade plytki wybierac i juz nie moge sie doczekac;) Agnieszka jak twoje samopoczucie? masz nadal te plamienia? mam naadzieje ze ustalu i ze bedzi dobrze:) dziewczynki jakie macie plany na week?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Mi weekend mija leniwie. Pojechalismy na wies do dziadkow i siedze sobie na lezaczku czytajac lekturke "m jak mama". Jutro planujemy pojechac na zakupki, bo ze wszystkiego wyroslam :( Milego dnia zycze Agnieszko jak u Ciebie, masz te plamienia? Jutro kciuki mocno zacisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja miałam taki plan żeby podejrzeć malucha i się udało :) jesteśmy już po wizycie, wszystko jest ok ze mną i z Małym - waży juz 870 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
agnieszko może to plamienie implantacyjne będzie dobrze Niedobrzyzna to Twój mały duży, nasza jest mniejsza,ale to dziewczynka może to dlatego chociaż jestem 2 tyg przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2014
Witajcie dziewczyny:-) Dzięki za odzew i słowa wsparcia, bo to na pewno w jakimś sensie podtrzymuje na duchu!!! Betę tak jak wczoraj pisałam robię w poniedziałek, a wyniki będę miała po południu. Małe,delikatne plamienia nadal mam, ale zauważyłam, że tylko jak dłużej chodzę np. przez godzinkę lub nieco dłużej. A jak siedzę czy leżę, to ich nie mam. Nie wiem o co tu chodzi... Podbrzusze pobolewa od czasu do czasu, a w nocy i rano bolało dosyć mocno i myślałam, że @ nadeszła... Czy te plamienia mogą oznaczać implantację zarodka jak napisała asinska? Hmm... mam je od wczoraj czyli od 12 dpt, więc czy to nie za późno na implantację? Lekarz mi powiedział, że implantacja następuje między 5, a 7 dpt... Ja już chyba powoli dostaję na głowę z tego wszystkiego i tracę naprawdę nadzieję, że kiedykolwiek będę mamą:-(. A młodziutka już nie jestem... Pozdrawiam Was kochane i życzę dużo zdrówka i odpoczynku, bo wszystkie jesteście zaciążone:-), a tu ja pewnie przerwę tę wyśmienitą dobrą passę... całe życie pod górkę... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie dziewczynki ,Agnieszko trzymam kciuki za wysoką hcg .Niedobrzyzna 870 g szczęścia gratulujemy serdecznie ,życzę wszystkim miłej niedzieli ,my dzisiaj świętujemy 12 rocznicę ślubu ,więc dzień zapowiada się wesoło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, a czy bierzesz jakiś progesteron? Może to nie są implantacyjne, a plamienia z powodu zbyt niskiej dawki (nie wiem tylko czy na nie nie za wcześnie). Daj koniecznie znać jutro jak beta. Asinska - wydaje mi się, że dziewczynki są delikatniejsze. Poza tym wg usg mój jest o tydzień większy. Zobaczymy kiedy zechce się do nas wybrać :) Dziewczyny, jaką macie długość szyjki? Mój wczoraj powiedział, że mam 3,5 cm i że to jest super wynik. Wydaje mi się, że któraś z Was miała 3 cm i to nie było wcale tak dobrze. Tak czy siak mam się nieco bardziej oszczędzać, bo dopadły mnie bóle brzucha więc i dla szyjki to będzie dobrze, ale jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia gratuluje tylu wspolnych lat i zycze wam nastepnych:) Ja juz meza wyprawilam w podroz sluzbowa teraz ogarne troche domek i lece do mamusi na obiad;) milej niedzieli dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Moncia najserdeczniejsze życzenia i wszystkiego najpiękniejszego Niedobrzyzna szczerze mówiąc nie wiem jaką mam długość szyjki, moja gin ani razu nie powiedziała mi. Co za pogoda. Leje i zimno. Nici z lezakowania na dworzu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
niedobrzyzna to mi się skróciła do 3 cm ,z 3,7 ale stoi na tym samym poziomie .Lekarz bał się ,że dalej się będzie skracała i kazał mi odpoczywać .Zobaczymy 9 ile będzie miała ,do 2,5 się obserwuje i nic się z tym nie robi jak jest mniejsza niż 2,5 lub dwa lub jest z jakimś lejkiem coś takiego lub z rozwarciem to wtedy trzeba coś z nią robić .Ja zaczynałam od 3,7 więc twoje 3,5 jest super tak jak ci powiedział .Więc nie masz się czym martwić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia, dzięki. Mój do tej pory tez nie podawał długości, dopiero wczoraj i mnie to zainteresowało. Mam nadzieje, ze u mnie nic się nie będzie działo. Chyba zaczyna mnie dopadać jakiś lek przed 3 trymestrem, żeby wszystko było dobrze, zaczynam się dość mocno bać przedwczesnego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
moncia gratulacje to 12 lat czekaliście na swój cud , już nie długo będzie z wami tego Wam życzę jak do tej pory to mój gin nie sprawdzał szyjki usg mam robione przez brzuch , a i zaczyna mnie coraz bardziej wypychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Ale leń mnie złapał. Nie chce mi się nic. Do tego zaraz ..... mnie strzeli, co chwilę czuję papierosa. Nie można otworzyć okna, bo śmierdzi. Strasznie mnie drażni dym z papierosa. Jeszcze trochę i wyjdę na balkon i powiem co myślę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
Niedobrzyzna masz bardzo ladny brzuszek:) Moim zdaniem calkiem spory jak na ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
hej kobietki dawno mnie tu nie bylo ale sie rozpisalyscie u mnie remonty na calego :-) XXXXXXXXX Agnieszka trzymam kciukaski za jutrzejsza bete:-) xxxxxxxxxx stefania u mnie teraz jest 17 tyg.i 4 dni i juz pomalutkkku cos zaczynam czuc ale jeszcze do konca nie wiem czy to ruchy:-) xxxxxxxxxxxxx niedobrzyzna moj gin powiedzial ze mam dluga szyje nie szyjke tylko szyje hehe w 16 tyg mialam 4,48 ciekawe teraz czy sie nie skraca zobaczymy za tydzien :-) xxxxxxxxxx moncia Gratuluje 12 latek ja z mezem tez juz jestem tyle:-) xxxxxxx Zycze milej niedzieli kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
billu dawno Cie nie było, ale rozumiemy -remont:) Ale masz dluga szyjke, pozazdroscic:) Ja mam caly czas na poziomie 38-37 mm i lekarz mowi ze jest ok, chyba problem jest jak szyjka ma dlugosc mniejsza niż 30mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
niedobzyzna ale masz sliczny brzuszek i i sporawy juz:) Ile przytyłas w ciazy? chyba raczej drobnej budowy jestes aby brzuszek wystaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam ok 6-7 kg i przez ostatnie dwa tygodnie zauważyłam, że zaczyna mi powoli iść w biodra :( doktorek powiedział, że muszę pilnować diety, bo znowu mi insulina wyszła za duża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Witajcie ciężaróweczki :) Kochane powiedzcie mi tydzień ciąży liczycie od dnia zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
już doczytałam :) pierwszy tydzień od zapłodnienia to trzeci tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna śliczny brzuszek Bratek77 tydzień ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. W necie znajdziesz kalkulator ciąży i porodu, który obliczy Ci, w którym tc ciąży jesteś i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wrzucę jeszcze jeden temat, mianowicie szczepionek dla dzieci. Śledzicie dyskusje dwóch frakcji: anty i pro - szczepionkowych? Macie już zdanie na ten temat? My jesteśmy za tym aby zaszczepić, jednak wszystko rozsądnie. W sierpniu planujemy wybrać się na rozmowę z pediatrą aby nam wytłumaczyła o co chodzi z tymi szczepionkami xw1 i co tak naprawdę będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
niedobrzyzna jeśli wszystko będzie ok napewno dołączę :), jutro jadę na USG i znów strach w oczach :( u Was najgorsze już minęło, a ja dopiero mam jutro 24 dpt, pewnie na serduszko i tak za wcześnie. Modle się, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Niedobrzyzna tematu szczepionek jeszcze nie ruszalam, ale jestem za szczepieniem. Jedyna wątpliwości to ten wariant wszystko w jednym, dla mnie ma jedną zaletę ze dziecko tylko raz sie stresuje , ale wydaje mi się zbyt obciazajace, wole zeby dziecko wiecej razy pokuli. X Bratek witamy na forum i powodzenia na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratek, daj nam znać jutro po wizycie. Trzymam mocno kciuki! Stefania - ja też mam właśnie takie podejście. Najbardziej chodzi mi żeby się teraz dowiedzieć o szczepionki podawane zaraz po urodzeniu, na zastanawianie się nad pozostałymi będzie jeszcze czas. Ale nie chcę żeby ktoś mnie czymś zaskoczył w szpitalu. Mnie jeszcze interesuje temat szczepionek, których kiedyś nie było, np. rotawirusy, bo tutaj też zdania są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×