Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Kropla mam nadzieje ze twoje przeczucie co do dziewczynki sie sprawdzi;) Ja tez na to liczyłam i miałam takie przeczucie i wszystkie znaki na niebie na to wskazywały a okazało sie ze intuicja mnie zawiodła i bedziemy mieli synusia z czego oczywiscie ogromnie sie ciesze. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Kropla mi kalendarz chiński wskazywał chłopca, wszyscy mówili mi że będzie chłopak, a ja czułam, że będzie dziewczynka i jest dziewczynka :) Moncia cieszę się, że tak szybciutko wróciłaś do formy :) Niedobrzyzna trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i czekamy na wieści Ciekawe co u Asinkiej. Zapewne tuli już córeczkę Patuska jeszcze nie zastanawiałam się, ale wczoraj wraz z łóżkiem przeszedł do nas rożek. Jest taki malutki i słodziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Gabi wybralismy imie Julia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNek86
Jak czytam ze niektóre z nas sa już po,niektore na schyłku to ciarki mnie przechodzą.Uczucie zobaczenia dzieciaczka na zywo jest zapewne bezcenne :) Ciesze się ze mogę tu z Wami być ,czytac i towarzyszyć w tych wszystkich przeżyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Karolinek nie postrzezesz i bedziesz tulic swoje malenstwo w ramionach. Czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Chodzicie do szkoly rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Goscmilutka my zapisalismy sie do sr przy szpitalu, w ktorym bede rodzila. Zaczynamy 6 pazdziernika Czy wykupowalyscie polozna? Czy jest jakis podzial w oplatach na porod i po? Czy jak zaplaci sie tzn ze bedzie przy mnie przy porodzie i po? Pytam Was dziewczyny bo to moj pierwszy porod i nie wiem co zrobic i jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, to widać nie wszystkie przeczucia się sprawdzają :) no ale najważniejsze, żeby zdrowe były - wszyscy tak zawsze mówią i teraz czuję, że to faktycznie najważniejsze. gośćmilutka - Julia śliczne imię, mimo że bardzo popularne . Z tym wykupywaniem położnej to chyba zależy od szpitala - w jednych można oficjalnie, w innych nie, bo położna nie może przyjść do pracy jeśli rodzisz podczas gdy to nie jest jej zmiana w grafiku, przynajmniej w moim mieście tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem po wizycie Kobitki. Waga Małego na dziś to 3700 (skończony 36 tc). Poza tym szyjka skróciła się z 3 cm do 1 cm przez ostatnie 2 tygodnie. Lekarz powiedział, że organizm szykuje się do porodu i jego zdaniem może on nastąpić w przeciągu 2 tygodni, a nawet jeśli nie to i tak powinnam urodzić przez TP i raczej ciąży nie przenoszę. Poza tym jeśli nie urodzę do 04.10 to kolejne mierzenie i wtedy pewnie decyzja o CC jeśli nadal będzie tak rósł jak do tej pory. Przez ostatni miesiąc urósł równo kilogram. My bierzemy położną, umowę załatwia się przez szpital. Na pewno jest przy porodzie oraz przed porodem ona "prowadzi" ciężarną. Nie wiem jak jest z opieką po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bylam wczoraj w Lodzi profesor mowil ze wszystko ok ze beta wysoka pecherzyk i zarodek widoczny na usg w zeszly piatek btlo napisane 6t profesor powiedzial ze na pewno to jest 7t w tym tygodniu wiec strasznie sie ciesze t. do przodu. Za tydzien mam wizyte u siebie i kolejne usg zobaczymy troche sie niepokoje bo mam slabe objawy troche muli nieraz odbija mi sie od zaladka i chyba czesciej mocz oddaje ale nie wiem sam czy je wymyslam. A jak u was pozdrawiam dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNeK86
Pati7700,ja tez szalonych objawow nie miałam,mdlosci,wrazliwosc na zapachy i brak apetytu,sikanie faktycznie częściej ale to tez przez to ze pilam sporo wody(woda najlepsza na wszystko:). potem doszedł mi straszliwy bol piersi i powiekaszajace się brodawki i sutki.Tylko się cieszyc ze masz lagodne dolegliwości,jeszcze wszystko przed nami.najwazniejsze aby dzidziuś się prawidłowo rozwijal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Gabi ,ja już nie mogę się doczekać az znowu zobaczymy naszego dzidziusia(wizyte mamy 25 września) tylko wypatruje tego terminu. Dziewczyny czy ktoras z Was rodzila albo będzie rodzic w Katowicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Pati7700 ja też nie miałam dolegliwych objawów w I trym. Przez jakieś 2-3 tyg mdliło mnie, byłam wrażliwa na zapachy i może ciut częściej oddawałam mocz. Ciesz się brakiem dolegliwości Najgorsze były krwawienia i plamienia W II i III trym to się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam za odp.bo juz histeria chyba mowie wam bylam na 1 usg w zeszlym tyg i najlepiej bym latala co tydzien naszczescie nie mam plamienia ani krwawienia dobrze ze za tydzien kolejne usg to zobacze i sie uspokoje wiem ze kazda tak panikuje przyszla mama z takimi przejsciami jak my pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest seria prenalen na przeziebienia dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości, zwiększona wrażliwość piersi, częstsze oddawanie moczu, uczucie zmęczenia, zawroty głowy, zwiększona wrażliwość na zapachy czy nawet dolegliwości układu pokarmowego – te wszystkie dolegliwości mogą być objawami ciąży. Większość z nich ustępuje jednak po pierwszym trymestrze ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Witam Was dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień. Wyjątkowo 2x w nocy wstałam na siusiu, wow :) Obudziłam się znowu z bólem głowy i lekkim katarem. Dziś zaczęłam 27tc, czyli pierwszy tydzień 7m-ca :))) xxxxx Domowe sposoby na przeziębienie - nawilżanie pomieszczenia - zimą jest bardzo suche powietrze, dlatego najlepsza jest duża powierzchnia nawilżania, np ręcznik czy nawilżacz - na kaszel - syrop z cebuli, malin (owoce) - na katar - inhalacje - gorączka - czekamy 1 dobę (możliwe, że organizm sam zwalczy), w 2-3 idziemy do lekarza. Unikamy aspiryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do Was pytanie, czy po transferze świeżych zarodków brałyście estrofem? Pytam bo w dwóch poprzednich klinikach miałam a w Gync przepidujat tylko po criotransferze. Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u mnie... Oszalałam chyba, ale walczę po raz szósty. Mamy jednego blastusia. Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
gość chyba nie brałam, dokładnie nie pamiętam, a miałam dwa razy świeżynki. Pamiętam, że długo brałam lutinus 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Tujka ja brała na świeżym estrofen, a crio nigdy nie miałam, ale moja koleżanka na crio też brała, nie poddawaj się, walcz, cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Tujka, nie oszalałas :) ja tu cały czas na Ciebie czekam i nie dopuszczam do siebie myśli, że będzie inaczej niż dobrze! A miałaś juz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Tak Niedobrzyzno, wczoraj. To niestety nie moje forum ale czytam Was regularnie, a Tobie szczegolnie kibicuję. Już tak niedługo będziesz miała obok dużego chłopaka:) Pozdrawiam wszystkie prawie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratek:-) Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Tujka kochana trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie brałam estrofemu - miałam świeże dwudniowe zarodki podane. A tego się nie bierze indywiudalnie w zależności od poziomu estrogenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×