Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość moam
Najlepsze tabsy to dla mnie iqgreen. Pomogły mi wrócic do formy sprzed ciązy i przede wszytskim mam więcej energii no i są na bazie zielonej kawy czyli żadna jakaś chemia która potem wyszła by mi bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że tabletki sa szkodliwe dla organizmu. Trzeba trzymać sie diety i prowadzić odpowiednie treningi. Dieta to przede wszystkim zdrowy tryb życia. A co jest jeszcze ważne? Pic dużo wody, około 2l wody dziennie. Ja pije Veroni Hydration, odżywia dobrze komórki, bo ma zbliżone pH do pH krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTuŚkA008
Schudłam 10 kg, zastosowałam dietę Sandruni. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Czuje się świetnie, nigdy nie miałam takiej sylwetki jak teraz. Polubiłam warzywka, jem też dużo ryb. Jak mam ochotę na coś słodkiego to sięgam po owoce i różne orzechy. Tam gdzie mogę zamieniam auto na rower, dużo spaceruję. Warto poczytać o tej diecie na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiara333
Polecam zabiegi kriolipolizy. W przeciwieństwie do innych, inwazyjnych metod chirurgicznych, kriolipoliza jest nieinwazyjna, bezbolesna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. Kriolipoliza została opracowana z myślą o pacjentach, którzy mają trudności z pozbyciem się fałdów tłuszczu na brzuchu, biodrach czy udach. Jest bardzo skutecznym zabiegiem. Zamrożone komórki tłuszczowe sa stopniowo wydalane z organizmu, dlatego ostateczne efekty są widoczne dopiero po 2- 4 miesięcy. W krakowskim salonie Vici Clinic można poddać się tym zabiegom. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście im dłużej biorę Foreverslim i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Slimunox efekty odchudzania widać bardzo szybko mi w dwa tygodnie waga pokazała 5 kg mniej ,i obwód pasa też się zmniejszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniezska
Ojj mi też zawsze rośnie waga w okresie kobiecych dni, ale chyba większośc z nas tak ma. Większym problemem jest u mnie nadwaga. Ale postanowiłam się w końcu za siebie wziąc. Postawiłam na regularny ********iejsze posiłki i suplement iqgreen raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecka33
ja swego czasu stosowałam skuteczny suplement Gojiberry1200 już po pierwszym miesiącu miałam widoczne i zadowalające efekty, nawet mój mąż zauważył. Suplement wspomaga przemianę materii, redukuje cellulit oraz dba o włosy, skórę i paznokcie, te ostatnie zalety mnie bardzo ucieszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Amlan Forte od Vital Progres. Mega na nim schudłam i do dzisiaj waga nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie pomagają tabletki slim z doppelherz, oprócz tego jem zdrowiej i regularnie ćwiczę. Tym sposobem zgubiłam już 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoniaaa2222
ja stosuje burn booster i schudłam 4kg. Jedyny suplement po którym nie czuje się źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie slyszalam o takowym suplemencie natomiast stosuje iqacai, ktory wspomaga metabolizm i dodatkowo cwicze. Na ta chwile schudlam 5 kg i mam nadzieje, ze kolejne 5 uda mi sie stracic do czerwca : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Foreverslim i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku zastosowanie foreverlim zdecydowanie pomogło. W końcu pozbyłam się całej nadwagi i to wcale z żadnych dramatycznych okolicznościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszymi są african mango 180, żadnych skutków uczonych tylko utrata wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny polecam wam naturalne tabletki ,nowosc na rynku na bazie zielonego jeczmienia,ktory skutecznia oczyszcza organizm z toksyn i spala tluszcz.Zajrzyjcie na strone producenta i zapoznajcie sie z produktem .Goraco polecam http://nplink.net/70genpSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Slimunox okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie. .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie najlepiej działają goji berry oryginal 1200mg, stosowałam już wiele suplementów, ale po goji czuję się najlepiej. Nie mam żadnych zaparć i co najważniejsze chudnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie sobie też ten ranking - http://tabletki-odchudzanie.net.pl/ Osobiście nie wiem czy jest dobry, ale w sumie o tych preparatach z góry rankingu faktycznie jest najgłośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sponsorowany ranking, widać gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia katia
zobacz sobie jaki sklad ma B Shape bo moze to CI bedzie najbardziej pasowalo http://www.bshape.pl/#skladniki wszystkie skladniki sa naturalne, nie lubie chemicznej bazy takich suplementów bo wszystko mozn auzyskac w naturalny sposob i lepiej sie przyswaja wteedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orlistat blokuje wchłanianie tłuszczy izabelaanna@onet.pl jak ktos chce przywioze z Czech odpowiednik alli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię weekendowe oczyszczanie i odrobaczanie jednocześnie dość kreatywnym sposobem. Piję przez weekend tylko koktajle owocowo – warzywne. Przy robieniu koktajli wspieram się też suplementami z egzotycznymi owocami, które trudno spotkać w kraju na normalnych zakupach. Szczególnie dobrze na odrobaczanie działa amla i gorzka pomarańcza – tu dochodzi zaleta odchudzająca. Do moich koktajli wprowadzam zmiksowany suplement Amla Slim Max. Tabletki w moździerzu po prostu rozdrabniam na proszek. Dużo rzeczy się poprawiło. Przede wszystkim świeży oddech mam cały czas. Trawienie idealne. Znacząca utrata wagi, chociaż jestem endomorfikiem ze skłonnością do strasznego tycia nawet po zjedzeniu połowy pizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×