Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Powiedzialam mu zeby mowil przez drzwi ze go nie wpuszcze bo znowu bedzie sie dobieral do mnie i tulil a niechce tego bo to ma byc. szczerosc. a nie czulosc a on ze wywali te drzwi zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz go wpuscic tylko musisz byc twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpuszcze go !! bo on i tak zrobi swoje znam go zawsze sie tylko chce tulic gada ze mnie kocha ze jest debilem ze moja mama mu wcisla ze glupi wziol ze niechce mnie stracic ze taki zwiazek jest dla niego przyszloscia jezu kazdy facet takie p*****ly gada ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj raczej tak nie mowi bo ja sobie takich rzeczy nie zycze bo nic nie wnosza takie slowa do zwiazku. To tylko slowa a ja zawsze chce czyny = poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem mu ze chce widziec. jego poprawe !! a nie sluchac gadania bo nie mam nic z tego hi a jak zauwaze to wpuszcze do sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob jak uwazasz za sluszne tylko przemysl wszsytko i podejmij decyzje cy wracac czy zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko musisz to zrobic na sokojnie bez wzgledu na zachowanie chlopaka i rodzicow. Co bedzie lepsze dla Cb musisz zyc w zgodzie sama ze soba, to twoje zycie. Oni za cb mature nie zdadza, nie ojda na studia itd. Kiedy idziesz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam noc? Wyjaśniłas sobie wszystko z chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu jest wyjaśniać ? wszystko trzeba przemyśleć a nie wyjaśniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wyjaśniła chociaż by ta sprawę z pieniędzmi, wzięłabym tego adriana do matki i skonfrontowała ich między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co ty chcesz przez to osiagnac? nic nowego nie wyjdzie. jej mama dala kase Adrianowi. CO tum wiecej sprawdzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zna tylko wersję chłopaka zawsze może kłamać a jak to wygląda że strony matki? A pozatym to nie rozumiem dlaczego autorka tych pieniędzy nie wziela? Przecież ciężko tak mieszkać bez pomocy finansowej rodziców, ja mieszkam w akademiku i jakby nie rodzice to na nic bym nie miała oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj adriana nie wpuscilam do pokoju stwierdzilam ze to nie bedzie mialo sensu bo on i tak znowu bedzie mnie na sile przytulal, a on za drzwiami ciagle prosil przepraszal tlumaczyl jak to naprawde bylo z tymi pieniedzmi gadalismy pod drzwaimi on zaczol mowic ze niechce mnie stracic niechce zebym sie wyprowadzilam bo znowu sensu nie bedzie widzial mieszkania samemu, pozniej mu powiedzialam ze chce juz spac bo do pracy musimy wstac a bylo cos kolo 12 a o 4 wstawac, ale to co adrian zrobil bylo nie do pomyslenia wychodze z pokoju do wc a on przytargal fotel pod drzwi i spal mi pod drzwiami co za facet uparty a rano mi powiedzial ze niechce byc daleko oddemnie w kuchni objol mnie mocno przytulajac do siebie i powiedzial ze jedna noc osobno a czuje jakby minelo 10 noc i strasznie sie stensknil za mna i ze nigdy juz nic nie bedzie zatajal. Powiedzial ze jest wdzieczny moim rodzica ze nie wtracaja sie ale kase od mamy wziol nie pomyslal ze dlamnie tak wazna jest samodzielnosc finansowa ze go zaskoczylam bo nawet jak dziecko wyjedzie na uczelnie to rodzice mu daja kase a ja jestem duzo doroslejsza od czasem 25 latkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian wczoraj jednak byl u mojej mamy wieczorem ale mamy nie bylo i tacie dal i powiedzial ze niechce tych pieniedzy i ze ja sie dowiedzialam i ze niemusza sie martwic o mnie bo daje sobie rade lepiej niz niejeden pelnoletni czlowiek, mama dzwonila do mnie ale nie odebralam niechce z nia gadac odmowilam jej a on i tak musi wciskac i to chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian wczoraj jednak byl u mojej mamy wieczorem ale mamy nie bylo i tacie dal i powiedzial ze niechce tych pieniedzy i ze ja sie dowiedzialam i ze niemusza sie martwic o mnie bo daje sobie rade lepiej niz niejeden pelnoletni czlowiek, mama dzwonila do mnie ale nie odebralam niechce z nia gadac odmowilam jej a on i tak musi wciskac i to chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian wczoraj jednak byl u mojej mamy wieczorem ale mamy nie bylo i tacie dal i powiedzial ze niechce tych pieniedzy i ze ja sie dowiedzialam i ze niemusza sie martwic o mnie bo daje sobie rade lepiej niz niejeden pelnoletni czlowiek, mama dzwonila do mnie ale nie odebralam niechce z nia gadac odmowilam jej a on i tak musi wciskac i to chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli facetowi juz wybaczylas a mamie nie mozesz? poza tym dzieci biora od rodzicow na studia ale jak nie uciekaja z domu. Przynajmniej ja nie bralabym dlatego w twoim przypadku. Czyli co zostajesz i utrzymuje Cie chlopak bo mama jest ba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto Ci oplaci lekarza, badanie, szkole studniowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak ze z adrianem jest juz ok! uzgodnilam z nim ze musze to przemyslec wszystko bo jednak wziol kase a pozatym cala ta sytuacja wymaga rozmyslenia a z mama to samo musze przemyslec wkoncu to rodzic postepila tak jak musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale on Cie bierze na litosc ewidentnie wplywa na twoja decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekologa mam juz zaplaconego, studniowke ta kwote na wynajecie sali wplace a reszte na przygotowania uzbieram, z wycieczki rezygnuje to bede miec na ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest chwiejny emocjonalnie i to widac po tym co wyprawia. I powiem Ci ze swietnie na tym wychodzi dostaje to co chce bo Ci go zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wplywa na decyzje!! mama tez mi mowi ze jej smutno w domu i tenskni za mna itp to nie litosc tylko uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczucie to jedno a manipulacja to drugie. to widać dopiero z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak!! adrian wychowal sie bez ojca mial ciezkie dziecinstwo i oczekuje ze bedzie ktos kto go pokocha takim jakim jest, stara sie i nie powiem nigdy ze mi czegos zabraklo jak z nim mieszkam naprawde sie mna opiekowal mam wszystko, nie mozecie mowic ze jest emocjonalnie chwiejny Bo nigdy mi nie dal odczuc tego ciagle staly w uczuciu, nie bierze na litosc mowi jak jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie manipuluje mna! sama podejmuje decyzje !!! nie wiem jak to z boku wyglada ale ja tak nie uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ma zaburzone poczucie własnej wartości, wychował się bez ojca. jest chwiejny i dlatego boi się ze cię straci. śpi pod drzwiami to jest desperacja już dlatego sądzę ze jest . musisz go zapewnić ze pomimo wszystko nic się nie zmieni. myślisz pojęcia to ze jest stały to nie to samo co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×