Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
sami zaczeli itd to co ty podchwycilas temat i to ciagniesz a to jest glupi pomysl, najpierw niech sobie gosc ogarnie zycie a milosc sama przyjdzie, swatania zadko sie udaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaz zabiore adriana i kolege do centrum handlowego restalracja kina tam moze kolega sbie pozna jakas kobiete w tym pomysle niema nic zlego ! on sam nie znajdzie bo ciagle pracuje a po lapie sie za dorywcza robote i nie ma czasu na jakies spotykanie koboet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pojdziecie wszyscy razem gdzies albo on z dzieckiem to nawet sie nikt za nim nie obejrzy nie rozumiesz tego ? ja nie wiem skad takie pomysły bierzesz. Raz wyjdziecie a ty myslisz ze milosc zycia spotka trzymajcie mnie normalnie. A z czego wezmie kase na ta dziewczyne? kiedy bedzie czas z nia sedzal jak tyle pracuje? Wg mnie to najpierw trzeba poukladac w zyciu sobie to facet z dzieckiem a nie chlopak juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on teraz mieszka u adriana i narazie jakis czas tu zostanie a pracuje dorywczo bo chce wiecej oszczedzic kasy wlasnie zeby sobie cos wynajac a nie mieszkac tu ciagle a dziewczyna ktora spotka moze bedzie wyrozumiala i po jakims czasie zrozumie ze kolega ma cel i ciezko pracuje na osiagniecie go, i nie uwazam zeby glupie bylo wyjscie razem gdzies ale w nocy bez maluszka zawsze jest okazja zeby pogadac poznac przeciez nie musza odrazu wiazac soe w wielka milosc ale przez esy poznac sie rozmowa czasem spotkanie czy cos. ale zostawiam ten temat zobaczymy jak kiedys wyjdziemy razm czy bedzie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A adrian to mu powiedzial zeby z niego wziol przyklad i wypatrzyl sobie na ulicy jedna i sie jej trzymal i poznal, ale hlupi pomysl bo adrian mi stracha napedzil wiecej niz myslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest poroniony pomysl, nie widze szans na podryw z przyzwoitkami. W kinie na filmie to szansa jest tez niewielka a w galerii to chyba tez nie lataja dziewczyny za facetami jak idzie ze znajomymi . A na przelotnie znajomosci on tez sobie zbytnio nie moze pozwolic. A dziewczyny mlode nie wszystkie beda sie chciec wiazac z nim ze wzgledu na dziecko. Szansa na znalezienie dziewczyny jest ale bedzie mu duzo ciezej niz gdyby dziecka nie bylo. A nie sadze zeby on sie chcial bawic w jakies dziwne uklady po tym co przeszedl. Wgl nie powinnas sie wtracac bo sama powinnas wiedziec ze to nielatwe a zachowujecie sie jakby rach ciach i od razu znajdzie nawet kogos do popisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to wszystko, ale jak nic nie bedzie robil to wogole nie znajdzie nic!! a popisac czy pogadac mozna niczym to nie grozi, wiem ze w jego przypadku to juz jrst ciezko ale nie mozna jego stawiac na straconej pozycji bo on naprawde jest ok, a dziecko to nie powinien byc problem w milosci. przeciez nie mowie zeby byle jaka dziewczyne bral odrazu nie jest az tak zdesperowany chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedze go zmuszac do wychodzenia jak bedzie mial ochote to pojdzie z nami, nie bedziemy mu szukac kobietty ale jak bedzie chcial wyjsc to maluchem sie zajme z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy z niego robicie desperata tym szukaniem. Nie jest skreslony tylko bedzie mial ciezko. Nie moze sobie raczej pozwolic na jakas niepelnoletnio to chyba jasne. Czasem milosc mozna spotkac za rogiem nieszukajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaje u chlopaka na noc jakos chce sie poprzytulac do niego. a adrian juz kurcze nie pali papierosow dlugo brawo a mowili ze trudno rzucic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze moze chcialby kogos miec bo patrzy na wasze szczescie i troche zazdrosci ale bedzie mial klopot z zaangazowanie bo moze nie byc gotowy potym co przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego bijesz w moja strone co z tego ze jestem nie pelnoletnia ?? i nie mowilam ze taka bym mu dala poznac pisalam ze conajmniej kobieta 24 lata musi byc a nie niepelnoletnia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz zostawac byle kiedy to bedziesz miala problem i z rodzicami i facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bije w twoja strone a to twoj roblem jezeli masz z tym problem.A jak to bedzie wygladac w opiece jak facet z dzieckiem bedzie sie widywac z nieletnia a jej rodzice jak zareaguja? a jak doniosa zeby sie go pozbyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie rozumiem przeciez powtarzam ze 24lata to odpowiednia kobieta z alwiekim dlakolegi !!! a nie nieletnia przeciez to glupie !!! dawno nie bylam u adriana a do mamy zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie rozumiesz nic z tego co pisze 1. z tym wiekiem to przykład tego ze nie moze brac byle 1 lepszej 2.z facetem problem bo uczysz go ze jednak byle kiedy to o co sie wyrowadzalas bedzie tylko gadanie i namawianie na powrot 3. rodzice i tak moga robic problem ze w tyg spisz a szkola itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jiz rozumiem ale nie proponowalaby koledze znajomosci z ktoras z moich kolezanek bo wiem ze to nie ma sensu 18 stki nie marza o facecie z dzieckiem!! kolega jest w domu z maluchem bo jakies szczepienie dziecko bedzie mialo dzis, siedzi teraz na fb i zauwazyl moja kuzynke i wypytuje o nia adriana !! boze ona ma zablokowane zdjecia dla obcych i on chce zebym mu chlipqk podala moje haslo do mojego konta fb zeby soboe jej fotki zobaczyl masakra !!! zakazalam adrianowi mu dawac haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz wy jesteście nienormalni i pewnie już podał. a ty czemu nie w szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoj facet po wszystkich fb akcjach to juz dawno nie ma prawa znac hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Bylam w szkole! adrian ma moje haslo do fb ale ma zabronione jakies samowolki w pisaniu i teraz mnie pyta jak juz cos go interesuje czy martwi, koledze nie dal bo zabronilam mu aten kolega mnie meczy teraz powiedzialam mu ze jak tak mu sie podoba to niech do niej sam napisze z fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma zabronione a nie raz pisal :D to smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale od ostatniej sytuacji na zabronione !! bo jak cos zrobi to usuwam go z fb i blokuje taka jest kara no i oczywiscie haslo zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice zadowoleni ze sypiasz poza domem i na weekned sie wynosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
No zadowoleni napewno nie byli ale byla umowa i tego sie trzymam a weekend to niewiem czy bede u adriana spac bo w niedziele mamy w rodzinie chrzciny, taze tylko spedzimy razem wieczor z kominkiem i wroce do domy chyba. A ten kolega to mu odbija przyjechalam do adriana i co oni tam robili kolega se stroi do zdjecia zeby na fb dodac boze jak faceta moze odbijac masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinada ciekawa jestem czy chlopak sam z siebie czy go ten twoj tak nakreca i wymysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto wpadl na pomysl zdjecia pewnie ekspert w dziedzinie podrywu - twoj chlopak :D bylas na tych badaniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania mialam odwolane bo moja ginekolog cos tam miala i wziela wolne, mialam mozliwosc isc do innego na zastepstwie ale to byl facet a pozatym wole miec ta kobiete mam przelozona na poniedzialek wizyte. nie wiem od ktorego wyszla taka inicjatywa pomyslu ale oni przesadzaja !! mowilam im zeby nie zaczepiali kuzynke ale oni swoje knuja dzis razem wegiel wzozili i ciagle szeptali cos!! dlayego im podrzucilam mp3 i poszlam z malym na spacer dlugi a przez ten czas nagralam co mowili, jupi teraz sie dowiem co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja zaczepia to i tak bedzie na Cb bo to twoja kuzynka :) A te podsluchy to nie jest normalne w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×