Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

wiem, jest uparty adrian! ale może nie będzie wchodzić na fb dziś i post będzie już stary i nowe go zastąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u ginekologa i już mam z normie żelazo super! wsumie to dzięki adrianowi bo to mięso załatwiał od wuja świeże i są efekty! teraz ma mi się okres unormowac tak powiedziała pani ginekolog ale tych głupich tabletek mi nie przepisala anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki nie sa takie glupie ! :) a chlopakowi nie mow o tym zelazie bo stwierdzi ze jestes gotowa na ciaze bo masz wyniki w normie. Okres Ci sie tak latwo nie ureguluje. Dziwie sie ze Ci nie przepisala skoro niektore dziewczyny biora tylko po to zeby miec cykle normalne i wyregulowac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro masz wszystko w normie to okres Ci normalnie nie wrocil? Co ile dni masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian był zemną u ginekolog ale nie wchodził do gabinetu, pytał właśnie o wyniki ale powiedziałam mu że jeszcze nie mam żelaza w normie ale widać poprawę dużą. powiedział że jestem niestabilna pod względem tego żelaza i że są też inne które budzą nie pewność i nie może mi przepisać tabletek jeszcze, powiedział że najlepsze jest normalne unormowanie bez stosowania chemii i jeszcze mam jakieś badanie zrobić jakiś wymaz? co to jest ? ten cały wymaz ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyzby wymaz z pochwy ? cytologia albo nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo nie mam teraz przez ostatni okres było tak że nie mam cały jeden miesiąc i dopiero dostaje w 2 miesiącu albo 1 cały miesiąc i dopiero w połowie 2 dostaje okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze rzeczywiscie masz jakis problem i wcale nie o zelazo chodzi skoro kolejne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limonko ciężko sie ciebie czyta, nie zdasz matury z polskiego daj sobie spokój i lepiej potrzep tygrysa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
nie wiem ta ginekolog się chyba uwzięła na mnie i ciągle tylko mi badania chce robić! tak myślę że ona tylko robi tak żeby więcej czasu upłynęło żeby nie doszło do seksu, może moja mama. się z nią kontaktowała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ta ginekolozka jest lesba i chce ci wsadzic wibrator w d**e i dlatego sie na ciebi uwziela tak? Nie zauwazylas zeby smyrala sie po cipce jak cie badala? Nie wsówala ci tam jezyka czasem a nie chcesz sie przyznac? Oj linomka z checia bym cie w******* jak tak piszesz o tym rygrysku. Zwalisz mi skarbenku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzele ci do buzi albo na piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba uknuły razem spisek ! i to nie jest śmieszne ! a to wszystko pewnie z zazdrości i zawiści , tak samo jak na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci ze masz to tego dziwne podejście, ty musisz mieć problemy skoro w wieku 18 lat masz okres w kratkę? Nie martwi cię to? Nie dziwię się ze cię bada. A seksu sama nie chcesz na razie to po co ci tabletki? Ja już bym dawno się dala zbadać a ty się sama doprowadziłas do anemii, mogłaś już dawno iść się leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarza na pewno nic nie knuje, mogłaś go zmienić skoro ci nie pasuje a teraz nie wymyslaj głupich spisków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwi mnie to! za stara jestem żeby takie przerwy mieć między okresem. ale to prawdopodobnie przez sport którzy uprawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki wolę mieć gdyby zaszła taka sytuacja że zdecyduje się na seks, wtedy kilka dni przed będę je już brać bo adrian to z prezerwatywa nie będzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myslisz ze od razu wezmiesz i od razu seks? a nie lepiej wziazc 1 opakowanie lub 2 i zobaczyc jak reaguje organizm? Zeby potem w kilka dni nie odstawiac bo mozna wpasc? A poza tym jaki sport? Siatkowka to nie jest sport wyczynowy w twoim przypadku, przeciez juz nie trenujesz a chyba nie chodzilas na treningi 7 dni w tyg? WIec w sumie gralas dla wlasnej przyjemnosci a nie zawodowo. To nie ma wplywu wg mnie. ALbo masz pco, albo ta anemia przez dlugi czas wyrzadzila takie szkody. I warto zrobis wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ta ginekolog się chyba uwzięła na mnie i ciągle tylko mi badania chce robić! tak myślę że ona tylko robi tak żeby więcej czasu upłynęło żeby nie doszło do seksu, może moja mama. się z nią kontaktowała ! a to jest twoj wpis, chory wg mnie wiec co Ci przeszkadza ze podszyw ująl to na swoj sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tych głupich tabletek mi nie przepisala anty. a osoba ktora tak pisze to chyba nie ma o nich pojecia, o braniu ich, skutkach itd. Wiec nie powinnas ich brac skoro pleciesz takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko siatkówkę trenowalam! wiem i dlatego pisałam że wcześniej będę brała tabletki przed seksem! jak się zdecyduje, a później wiem że nie mogę odstawic ich i mogą być jakieś komplikacje ale skoro tyle badań mi robi ginekolog to wkońcu mi dobierze odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam tak tylko że głupich bo ile można chodzic do lekarza i ciągle mam jakieś badania a jak koleżanka poszła do ginekologa to dostała już na 2 wizycie ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szereg badan nie zawsze pozwola na dobranie odpowiednich. Niektore dziewczyny zmieniaja po 5 razy. Mi pasuja od poczatku. Nikt nie przewidzi jak zareaguje twoj organizm. A skoro uprawialas sport trzeba bylo sie badac regularnie. Co ile robilas badania krwi? Jak sie cwiczy to trzeba najpierw dbac o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyslalas ze nie miala takich problemow jak ty. Ja dostalam na 1 bez badan. ALe wszystko mialam na biezaco. DBam o zdrowie i sie pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama była u mnie dziś i dawała nr pieniądze żebym adrianowi dać na moje utrzymanie, znowu się zaczyna już kiedyś też tak mi dawała a że nie wzięłam to adrianowi dała i była awantura. ciekawe czy teraz też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej na przyszlosc nie pisz tak tylko, albo z sensem albo wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze powinnas wziazc, utrzymanie tez kosztuje. Po co dokladac chlopakowi. Sama sobie nie poradzisz. Oficjanie sie juz wyprowadzilas z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×