Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość Limonka17
E jak nie będę jeździć to nie będzie trzeba zmieniać opon ani się psuć nie będzie, mam pracę to nrd jesteś na utrzymaniu nikogo! ! a później jak pójdę na uczelnie to wiadomo że już sama rady nie dam się utrzymać i uczyć! to wiadomo że rodzice mi pomaga na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
kupował ktoś coś z ALIEXPRES bo adrian kupił table za ileś dolarów i jest już w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auto ktorym sie nie jezdzi sie szybciej psuje niz auto ktore sie non stop uzywa i kazdy Ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
to co zrobić z tymi samochodami? myślałam żeby 1pożyczyć koledze bo ma stare auto a 2 adrian będzie jeździł raz tym raz tym żeby auta były w ciągłym ruchu. a ja jak zrobię to prawo jazdy to wtedy sobie będę jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnego pozyczania obcym ty się dobrze czujesz ? wg mnie powinien Adrian sprzedać 1 auto a ty sobie zostawiać od rodziców. on już dość na Cb wydał i na niby wasz dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie adrian nie sprzeda auta ! to mój prezent jaki mi dał! ja od niego nigdy zia nrd wymagam ! ciężko mi teraz z tym co zrobić z tymi autami! kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zostaw wszystko i nie narzekaj ze cie na nie samej nie stac i zeruj wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś miała dorosłe podejście do tych spraw to byś wiedziała ze nie możesz ich zatrzymać bez obciążania innych. i byś wiedziała co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mnie ciągle namawia żebym to ja siadala za kierownicę i prowadzic do domu auto! r tak codziennie mam, już tak szybko zmieniam biegi i ruszam z gazem a nie na pół sprzęgle że mój instruktor mi uwagę zwraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze do krytykowania jestescie pierwsi a do madrych rad ostatni! wiecie co mam was dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy mają czas codziennie na bieżąco pisać tu. z resztą otrzymałaś już radę w tej sprawie. ja nie przyjelam auta od chłopaka i się jakoś nie obrazil. na twoim miejscu albo zostawilabym auto od rodziców a Adrian niech zatrzyma tą swoją wielką okazję dla siebie a swoje sprzeda jak się tak chciał pokazać albo nie przyjęła żadnego. Uważam też ze wszyscy się chcieli popisać. A skoro robisz błędy i adrian na to pozwala to może czas z nim na razie przestać jeździć i słuchać instruktora. nie umiesz mu odnowić ? a dość to nie masz nas tylko życia pod kloszem pod dyktando innych bo cię znowu wpakowali w kiepska sytuację. Dalej nie odpisalas gdzie idziesz na studia ? czyżby z deszczu pod rynne tylko do bielska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o studiach juz nic nie napisze bo wiem co uslysze! wystarczajaco juz sie naslucham na codzien od rodzicow i adriana! a samochodow nie chce sprzedawac bo jak bym nie zrobila tak bedzie zle , jak sprzedam auto adriana to adrian sie wkurzy jak rodzicow to jeszcze gorzej wiec takie rady w sprawie sprzedazy sa glupie i sami wiecie dlaczego! ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ty masz sprzedac te auta skoro ich nie kupilas tylko swoje on jak chce to niech sprzeda i sobie zostawi to co kupil naucz sie czytac i wtedy wam zostana 2 i po problemie. Bedzie mial mniej do utrzymania bo od pazdziernik mu sie zaczna wydatki. Roznie moze byc mozesz nawet skasowac to auto za miesiac . Nikt nie przewidzi. A nie oszukujmy sie kierowaca ledwo co po prawku to nie kierowca. To ze Cie ktos chwali to o niczym nie swiadczy. Na razie to Cie facet uczy brawury skoro Ci instruktor juz zwrocil uwage. A o studiach nie chcesz gadac bo Cie przemaglowali juz i sie nasluchalas i co gorsze decyzji nie podjelas sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Gdybyś zauważyła to podszyw pisał a nie ja! ! ! ja nie sprzedam aut wogóle o tym nie myślałam żeby tak zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze w tym gronie tylko ja jestem spostrzegawcza a ciagle od was tylko o tych studiach slysze ! sami najpierw przestudiujcie to i owo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na studia narazie nie zrezygnować ani z krakowa ani z bielska także wybiorę jedna uczelnie ale muszę najpierw adriana przygotować na to że wyjadę, znowu mi się dostanie od was że przeciągam to ale to nie takie łatwe jest mówiłam mu że wyjadę wie że kraków wchodzi w grę ale on tak to traktuje jakby nic się nie miało zmienić a uczelnia była blisko takie podejście na dziwne może faktycznie myśli że ja zostanę tu nie wiem, coraz bardziej jesteśmy że sobą związani coraz częściej adrian mnie kontroluje teraz więcej czasu jest że mną u wujka rzadziej pracuje, powiem tak że teraz to nie mam czasu żeby zostać sama bo on jest- jutro wyjeżdżam do Pragi na 4 dni adrian zostaje w polsce już mi mówił że nie wytrzyma, że będzie się bal o mnie, może i lepiej że jadę sama to będzie taki monet żeby od siebie odpocząć i przemyśleć co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu byłam z adrianem doszło do zabawy ale wcześniej prosiłam żeby założył prezerwatywe trochę jak zawsze marudzil ale włożył położyłam się żeby zauważyć czy ściąga ale tak łatwo się tego nie da zobaczyć więc przesyłam zabawę pod pretekstem i gumka była! nie wiem może za wcześnie przerwałam to ale później jak już wróciliśmy do zabawy po kilku minutach ta prezerwatyw była na moich plecach! nie wiem wogóle jak i kiedy się tam znalazła! i naskoczylam na adriana że ściągnął ja a on się upiera że nie! okropne to było na plecach miałam mokre widocznie z gumki wydostała się zawartość!! adrian się wkurzyl i powiedział że więcej nic nie będzie wkładać i że mam koniec z prezerwatywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tabletkach tez nie chce slyszec bo mowi ze to niezdrowe i samej chemi sie nalykam a potem jak juz bede chcialaz ciaze miec to nie bede mogla zajsc przez to ze kiedys bralam! to samo plastry i wkladki! moze jak mu kupie prezerwatywy smakowe to sie do nich przekona i go zmusze zeby zakladal ale poki co musimy dzialac bez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smakowe nic nie dadzą bo to tak samo gumki tylko mają zapach inny. a jak nie chce to wcale nic nie róbcie. a nie ze ryzykować bo jemu się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkładek nie możesz stosować bo jeszcze nie rodziłaś. a o plastrach i tabletkach to on raczej nie nie nic skoro takie brednie gada. i tak przeciagasz to bo miałaś rok żeby się zastanowić a ty nic. i jak to możliwe ze trzymasz 2 kierunki dostałaś się i zawiozlaś tam papiery ? do obu miejsc jednocześnie ? przecież to głupie. a ten twój wyjazd będzie cały zepsuty bo on będzie tęsknił niby i ci to zepsuje telefonami. może lepiej na ten czas zaprzestać kontaktu. a te twoje zabawy to w końcu kiedyś zakończysz jak zaciazysz przez swoją głupotę. bo twoja naiwnosc w tych sprawach nie zna granic. jak on ci może obiecywać ze dziecko za pare lat a nie chce słysząc o jakimkolwiek antykoncepcji ? średniowiecze i kompletny idiota jeszcze ma do Cb jakieś pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziecie obrazac adriana to wiecej juz tu nie wejde nic wam nie napisze ani nie podziele sie niczym! adrian nie chce zebym sie trula i robi to z troski anie z glupoty! poza tym po odstawieniu tabletek anty albo ma sie problem z zajsciem albo jest ciaza blizniacza tak szlyszalam i adrian tez to slyszal a adrian zawsze mowi ze chce pierwszego syna miec a nie bliznieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywie, nie produkuj się już tak, widzimy l zamiast 1 w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż w sumie cały czas wydaje mi się, że cały ten temat to prowo, ale czy komuś by się chciało to ciągnąć przez tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre sobie ale brednie o tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×