Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Mialo byc jak z ****** mi u was? ?? :) My wózek kupimy jak juz urodzę szczesliwie, zamawiamy przez internet także przyjdzie na drugi dzien :) My dla chlopca w ogole nie mielismy bo ja czułam od samego poczatku ze bedzie corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
jej czemu caly czas mi kropkuje to !!!!!1 jak z r*u*ch*a*m*i u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
No ja czuje coraz częściej i mocniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie zapisalam na 4D. Mam na 24 czerwca na 16:00 :) a mi malenstwo wlasnie tanczy w brzuszku :D uwielbiam to uczucie :) my z mezem wybralismy juz imiona. Moj wybor to Szymon, jego -Iga. Mi tez imie Iga sie podoba wiec nie bylo klotni :) chociaz moj ciagle na synka liczy... a ja chce tylko zdrowe malenstwo :) kochane, pytanie odnosnie sluzu. Tez macie taki bialy?? Bo u mnie to roznie. Raz jewt sucho, raz wkladek nie nadazam wymieniac a raz taki gesty.... sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu PrzyszlaMama11 nie chce mi sie logowac. Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia gratulacje kochana :) Teraz czekamy na Ciebie przyszla mamo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria ile ja bym dala zeby juz znac :D ale 20-go poznam na 50% a 24-go na 100000% :D jeszcze barszczzuszkami musi nam powiedziec co bedzie miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Mam nadzieje ze wpiątek się dowiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Nie wiem jak u Ciebie barszczykzuszkami ale u przyszlej mamy obstawiam na 100% chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bybylo jakbysmy wszystkie mialy dziewczynki.moj tesciu sie smieje ze kolejny dziurawiec w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) no fajnie by bylo :) ja teraz jade do mojego mrza zrobic mu niespodzianke :) ale powiem wam ze dla mnie nie ma juz roznicy co bedzie bo i tak bede najszczesliwsza na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu PrzyszlaMama11 barszczzuszkami ty w ktorym jestes tygodniu ciazy?? Bo wuem ze ty o dzien starsza ciaze masz niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
PrzyszlaMamo jutro zaczynam 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja dziś zaczelam 20 tydzien :) Mala coraz bardziej sie wierci, kazdy jej *****czuje :) Cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie logowac. To ja :D barszczzuszkami to ja jutro zacsne 19 tc. Bo to bedzie 18 w 1 d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Tak szybko ten czas leci dziewczyny :) Dopiero co pisałyśmy że mamy upragnione dwie kreseczki :) Jak ja bym juz chciala październik :) Wczoraj dostalam od kolezanki cztery torby ciuszkow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HuanamRia toty tez masz termin na pazdziernik? Na ktorego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz bym chciala chociaz wrzesien :D huanamaria ja wlasnie wczoraj o tym myslalam :) wzielam moj test i tak nie moglam uwierzyc ze to juz tyle czasu minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Na 30/31 poaździernika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Jak się dziś czujecie u mnie już tak goraco że nie mogę już a to dopiero początek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Hej dziewczyny, wy tez macie taki problem ze spaniem? :( JA dzis do 1 w nocy siedzialam na tarasie bo bylo mi tak duszno i nie moglam zasnąć... Natalcia moze ciebie zapytam bo masz najstarszą ciąże, od trzech dni mecza mnie takie jakby skurcze z lewej strony podbrzusza.. Masz takie coś? nie wiem czy mam sie martwic czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Dziś to była masakra w nocy nie moglam spac nawet leżeć siedziałam przy otwartym oknie z wyłączonym wiatrakiem a i tak ledwo dałam.radę noc przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj jestem w szpitalu... polecialo mi kilka kropel rozowo-czerwonych przestraszylam sie, pojechalismy na izbe przyjec i mnie zostawili... do srody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pomozcie mi. Gdy podadza mi jutro immunoglobuline to czy bede mogla w ten sam dzien wyjsc ze szpitala?? Bo czuje sie znakomicie, te plamki to od wspolzycia a oni nadal mnie trzymaja. Chyba dlatego zeby kase dostac. Nawet nie mam mozliwosci sie z moim ginekologiem skontaktowac bo dzisiaj nie przyjmuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×