Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama11
Jak tu cicho.... :( Szkoda ze juz nikt sie nie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
no cicho tu ja zasami zagladam czy ktos cos napisal a tu nic a wiadomo sama ze soba nie bede pisac :) co tam u was? u nas wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ;-) Ja tez czasem zagladam :-P U nas powoli leci, nadal karmie piersia choc codziennie po kapieli od polowy stycznia daje malej mm- zdecydowalam tak ponieważ chcialam przespac bez pobudki chociaz 3-4h.. I jiz bylo jakis czas lepiej potrafila przespac nawet 5-6 h ale od początku lutego cos w nia wstapilo nawet pomimo mm wieczorem zaczela mi wstawac co 30-60 min w nocy i to wcale nie na jedzenie a raczej na przytulaska. No ale od srody mamy postep jak pojdzie spax po 20 tak budzi sie tylko o 2 o 5 i juz na dobre o 7-8 a czasem nawet o 9 ;) W swieta robimy chrzciny a wy jak, juz po?? Tez macie/mialyscie taki problem ze chrztem ze macie tylko cywilny i ksiadz noe chce na mszy ochrzcic? Jak wasze pociechy? Moja malutka juz nie jest yaka malusia, way prawie 8kg! Ja juz tak wychudlam, 19kg mnie ubylo, wszystko ze mnie wyssie ta cora moja.. Pisze z niezalogowanego bo zapomniałam hasla :-D Huanamaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu mi dodalo :-S Ale z goscia ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Kochana my tez chrzciny w swieta... I nam juz jeden zab wyszedł :D i 3 w drodze... Nam nie robil problemu. Sprobowalby: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
mysmy chrzcili na poczatku lutego male problemy byly ale wszystko idzie obejsc ;) u nas mala je o 21 mm+kaszka tak okolo 180-200 i spi do 6-7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze!!! mój głodomorek o 21 zje kaszke mleczno-ryżową i o 01:30 budzi się na jedzenie :D ale jest duży na swój wiek i pięknie siedzi :) i mamy już jednego ząbka :) a 3 w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak idzie mu przewracanie z pleckow na brzuch bo u nas na razie tylko na boki i tyle. my czekamy na pierwszego zabka chba juz niedlugo bo zaczyna sie budzic z placzem w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synuś przekręca się z brzucha na plecki a ostatnio nawet zaczął z plecków na brzuch.... dosyc dlugo nie chciał leżec na brzuszku, strasznie płakał.... a teraz? uwielbia. Kochana każde dziecko rozwija się we własnym tepie. jedne dzieci robią coś szybciej, drugie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huanamaria Przyszlamamo nie mow ze Twój juz siedzi!!? U nas jedunki na dole juz wyrzynaja sie dwa miesiące i nic ;( koszmar, jak jej nie posmaruje dziaselek to nie chce jesc.. Moja w polowie lutego zaczela sie przekrecac z brzucha na plecy a dwa tyg pozniej z pleckow na brzucj, teraz non stop to rovi :-D Zaczyna juz pelzac po podledze skubana, a siedzi tylko na moich kolankaxh trzymana lub chwile miedzu podusiami.. Ale tak to staram się jej nie sadzac czesto, dziecko samo wie kiedu usiąść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huanamaria Przyszlamamo a ile twoj synus juz wazy?? A twoj barszczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w grudniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i 20 dostałam okresu potem w styczniu 28 miałam okres w lutym 24 była u ginekologa dał mi kwas foliowy i kazał sie starać w lutym okres wypadał mi podobnie 28 mniej więcej 5 dni można doliczyć ze sie spóźni dziś mamy18 marca i okresu nie ma jak pisałam wczesniej w poprzedniej ciąży objawy i test pokazał 2 kreski miedzy 4 a 5 tygodniem objawy u mnie są takie jestem bardzo senna ciągle zmęczona nie mam nastroju i od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch dodam że od wizyty u lekarza kochałam się 24,26,28 luty licząc od pierwszego stosunku po wizycie mineło 22 dni Czy moje być w ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
moja Mala wazy malutko ale w normie ostatnio na szczepnieniu tydzien temu wazyla 5,6kg po prostu dba o linie hehe a jak miala wczesniej problemy z jedzeniem to teraz wciaga za dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Mój wazy 8.400 :) jest bardzo dużym i silnym chłopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a jak po porodzie układa sie miedzy Wami? Mój mąż.... Eh powiem wam ze sprawia ze sie od niego oddalam. Nie poświęca mi uwagi, nie chce należycie zajmować sie synem. Przez 2 tyg po porodzie byl wręcz jak z książki a potem chyba znudziło mu sie . U mnie wszystko sie zmieniło. Jestem z nim ale czasem zastanawiam sie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Dzień dobry dziewczyny :) weszłam tutaj ostatnio i widzę, że coś naskrobałyście, więc też napiszę:) Moja córcia, która we wtorek kończy 5 miesięcy jest dla mnie najcudowniejszą istotą na świcie!!! Właśnie leży w łóżeczku na boku, a dzisiaj pierwszy raz na macie przewracała się na macie z pleców na brzuszek - a odwrotnie jeszcze się nie nauczyła :) Waży coś koło 7 kg, we wtorek szczepienie to się dowiemy. Nie wiem czy mi ją zaszczepią bo w zeszłą sobotę skończyła jeść antybiotyk (miała zawalone zatoki). Ale do lekarza się wybieramy. Dalej karmie piersią, i tak jak huanamaria daje małej na noc mm 150 ml. Przez długi okres dawałam 2 razy dziennie butlę, nie miałam czasami już siły non stop ją przy cycku trzymać, bo domaga się jedzenia często co ok. 1 godz, 1,5, a na mm dłużej wytrzymuje. Ale teraz tylko na noc dostaje. Diety jeszcze jej nie rozszerzam, czekam do skończonego 6 miesiąca. Karolinka miała przez pewien czas problemy brzuszkowe, teraz czasami się jej też zdarzają. Gdy miała 1,5 miesiąca byłyśmy w szpitalu z podejrzeniem biegunki (dużo śluzu w kupkach i według pediatry za mało przybierała) i ogólnie miała zrobionych multum badań, które wyszły dobrze!!! :) Kolek nie miała za to mega dużo gazów! Ja trzymałam ostrą dietę przez pewnien okres, ale teraz jem prawie wszystko. Mała w nocy różnie śpi. Coś przez ostatnio się jej poprzestawiało bo w nocy non stop się budziła, męczył ją brzusio. W ciągu dnia jest radosnym dzieckiem, rzadko płacze, potrafi się sama zabawić na macie, ale i tak ja ją więcej męczę :) I uwielbia przykrywać się czymkolwiek - pieluszką, kocykiem, ciuszkami itp... :) Gratuluje pierwszych ząbków u Szymka, u nas poza wpychaniem paluchów do buzi i wszystkiego napotkanego na drodze - oznak ząbkowania brak. Tylko nie zrozumiałam - idzie mu trzeci ząbek? Bo pisałaś przyszłamamo, że ma jeden. Pozdrawiam mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden wyszedł i idą dwa kolejne. A wyszła nam jedna dwójka :D teraz idą jedynki dopiero.... Od początku mój Szymon zadziwiała ale teraz to przegina. Nie wyobrażam sobie teraz dnia bez Niego. By karmimy sie Nan pro bo tylko to mu Odpowiadało. Na śniadanie i kolację kaczka mleczne-ryzowa na obiadek zależy-dynia, marchew, burak, zupka jazynowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Pisze z tel. Wybczcie ze bez pl znakow. Huanamaria my juz po chcie. Ja mam slub koscielny wiec co do cywilnego i chrztu nie wypowiem sie. Mała w tym dniu była kochana! Dobrze ze uroczystosc za nami:) Przyszłamamo u nas z mezem jest ok. Bywały chwile kryzysu ale jakos przetrwlismy. W ciagu dnia jestem praktycznie sama bo m duzo pracuje. Nieraz sie wkurzam ale co zrobie. Dzidzia opiekuje sie jak moze ale wiadomo ze mama niezastapiona. Huanamaria a ile Twoja mała na noc je mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huanamaria gratuluje spadku wagi! Szok! Ja mam 3 kg na plusie sprzed coazy. A i miałam nawet -1 ale obzarstwo wzieło gore. Teraz staram sie pilnowac. Barszczyk moja mała nauczyła sie na boki a w ciagu ok. tyg na brzusio. Karolinki jeszcze nie sadzam. Chyba ze na kolanach. Wszystko w swoim czasie. Młoda zaintrygowana jest naszym psem. Kosmicznie to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście cieszy mnie to niezmiernie :) U nas najlepszą zabawą na chwilę obecną jest siedzenie w kartonie wyłożonym kocykiem i zabawa najróżniejszymi rzeczami np. własne zabawki, butelki plastikowe, książeczki jednym słowem co jej w ręce wpadnie więc muszę uważać na to co się wokół niej znajduje. A z mężem hm pracuje całymi dniami więc gdy wraca to raczej chwilę się z małą pobawi a potem jednak odpoczywa. A między nami jakoś tak nudno się zrobiło niedawno przechodziliśmy kryzys z moje winy bo czułam się przytłoczona opieką nad małą ale u nas już jest ok :) A tak z innej beczki jak przygotowania do Wielkanocy co robicie na śniadanie może coś podpatrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo i maszka zajrzała, super!! :) Oj duzo mi spadlo tej wagi, ale w biodrach szersza sie zrobilam, chyba przez sn.. Ja daje Jak przyszlamama Nan pro 1, od poczatku jej pasowalo. Maszka czasami zjada 150-180ml ale osratnio cos bie chciala w ogoke wieczorem i ledwo 30-40ml zjadala. Ale od 2 dbi poprawa zjada 120ml z dwoma miareczkami kaszki albo z lyzeczkq ugotowanej kaszki manny. Od 3-4 dni mamy problem bo prawie po kazdyn jedzeniu ulewa bardzo, nawet po herbatce czy wodzie.. Dziewczyny czy ktoras z was szczepi platba szczepionka pentaxim 5w1?? Mialam isc dzis na szczepienie (dopiero w tym tyg bo katarek nas zlapal) ale okazalo sie ze nie maja szczepionki, w aptekach i hurtowniach tez od kilku tyg trudbo dostać. Czemu tak sie dzieje? Boje sie ze powtórzy sie sytuacja z ubieglego roku (kwiecień 2014) wtedy ta szczepionka zostala wycofana :/ I tu teraz mohe pytabie, czy moge teraz przejsc z tych platbych szczepuen na refundowane?? U nas tez jakis kryzys ostatnio byl w małżeństwie. Nie mam w ogóle ochoty na czułości. Maszka dostalas juz okresu po porodzie? Ja kp ale dostalam po 4msc. I byl to najgorszy okres w moim zyciu! Nie dosc ze trwal 10 dni to jeszcze okropbie bolal mnie brzuch az dziecka nie moglam utrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja Huanamaria :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamariaa
Nie moge sobie yego hasla przypomnieć. Zaraz wyskrobe jakis inny pseudonim, dodam jakies literki miedzy czy cos. To zebyscie wiedzialy ze to ja ;) Huanamaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamariaa
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamariaa
I tak nie chce mi wskoczyc zalogowany echh no nic. Ale jak cos to przez dwa "aa" na koncu bede pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamariaa
Dlaczego się nie odzywacie! zrobiłyście się jakieś dziwne i dumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post Nie nalezy do mbie dziewczyny!!! Znqcie nnie na tyle i bym takiego czegos nie napisala.. Huanamaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu dziwna i dumna:) huanamaria. Okresu jescze nie mam choc mnie podbrzusze pobolewa. Myslałam ze to... ciaza:/ dobrze ze test był negatywny. Ulga... Dzisiaj jestesmy po 3 szczepieniu własnie tym pentaxem 5 w 1(nie wiem czy nazwe dobrze napisałam). Nie mozna przejsc z płatnych na refundowanych. Tak mi lekarka mowiła. A po szczepieniu ok. Jedynie ma miejsce wkuci oouchniete. Smaruje to altactem. I spała po południu 2 godz. Byłam w szoku po zazwycza spi poł godz lub god. Nie dłuzej. Apetyt małej dopisuje. Za rada pediatry dałam corci jabłuszko, ale nie za bardzo jej posmakowało. Jutro kolejne podejscie. Stwierdziła ze jej po jabłku beda lepiej jelitka pracowały. Dziewczynh jak ubiercie teraz swoje dzieci w taka pogode? Ja mam czesto dylemat jak ubrac by było dobrze. Zawsze na czuja. Np. dzisiaj body z długim rekawem, rajtuzki, hustka pod szyje, lzejsza czapeczka i zimowy kombinezon. I tak jej pojawiły sie potowki. Jedna cy dwie ale sa. Huanamaria ja poznaje Twoj styl pisania, takze spoko. Sorki ze bez pl znakow. Pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×