Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Mialam kilka na udach od kiedy smaruje tym balsamem to mi zniknely,z brzcha wiaomo ze tak latwo nie znikna,ale zrobily sie blade.ten balsam nazywa sie dzidziuś dla mamy.smaruje 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) ja czekam na wizyte, spocona jak swinia, Synus buszuje :D poznalam kobiete ktora jest rowniez w 6 miesiacu ale ma o wiele wiekszy brzuch niz ja :D no ogromny ma !!! Juz mam dosyc tych upalow.... a jeszcze jak szlam maly tak mi sie ulozyl ze nie moglam isc inaczej jak z noga wyprostowana jak w gipsie. Moj wlasny syn !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja jestem w 7 miesiacu a mala wazy dopiero kilogram,juz sie zestresowalam czy to niemalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly facet jest duzy... lekarz powiedzial ze wszystko sie moze zdarzyc ale raczej bedzie klocus :D a twoja corka moze byc w sam raz albo troszke mniejsza... ale bedziesz miala lepszy porod... a jak moj syn bedzie wazyl 4 albo i 5 kg?? Bo tak moze byc... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... bo ja tak czytam i czytam na internecie i kobiety boja sie jqk w 25 tc maja dzieciaczki 1020 g bo to juz za duze... a ja mam 1550 g!!! I szczerze wam powiem ze boje sie porodu. Od dzisiaj... a jak nie dam rady, jak mnoe porozrywa?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie ja wazylam 4250 i moja mama miala lepszy porod niz przy mojej siostrze co wazyla 3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam cukrzycy ciazowej...niedawno wyniki robilam. ja sie urodzilam 3900 i 57 cm :) ale lekarz powiedzial ze nie mam sie czym martwic. Ze wszystko jest w porzadku z malenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu moze byc tak ze bedzie duze... :) no i moze to lepiej... moj maz ma 2 metry wzrostu. Gdy sie urodzil mial 49 cm i wazyl 2800... to jest dopiero kruszynka :D ja obecnie mam 164 cm wzrostu wiec jestem dosyc niska kobieta :D ale coz... takie geny :D ja sie ciesze ze malenstwo jest duze ale boje sie tylko ze nie dam rady urodzic naturalnie... dodam jeszcze ze Szymon swiecil nam klejnotami ze ho ho :D i mam 100000000% pewnosci ze moj wielkolud to chlopiec ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze dasz rade urodzic.tak szperam po internecie i zstanawiam sie nad wozkiem,a ty wiesz jaki model wozka chcesz kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ze ja znalazlam jeden w ktorym sie zakochalam, ale jest stanowczo za drogi (3,500) mojego kuzyna dziewczyna ma na sprzedarz fajny wozek 4 miesiace od dzwonu uzywany... mysle zeby od niej odkupic bo bardzo mi sie podba.... przeciez nie musze miec wszystkiego nowego. Lozeczko juz kupilismy, mamy ciuszki, 10 smoczkow od ciotek Szymona :D Le zawsze sie przydadza... i wiele innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiaj sie tylko bierz ten od kuzynki.nie ma sensu wgdawac 3 tys na wozek ktory posluzy 5-6 miesiecy.ja widzialamciekawy 3 w 1 za 1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona miala dwa wozki. Jeden sama kupila a drugi od jej rodzicow. I wpasnie ten od rodzicow chce odkupic bo jest bardzo fajny, 3 w 1, kolor granatowo bialy... super jest. I plusem jest to ze ona go tylko brala na "okazje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra.... nic m sie nie chce a jednoczesnie porobilabym to czego nie wolno !!! Nagrywacie kopniaki swoich corek?? Ja mojego synka nagrywam, potem na plytke i na pamiatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Hej co tam? U mnie dobrze nie za goraco idealna pogoda na podroz jedziemy do moich rodziców ale się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie deszczowo i ponuro,spac mi sie chce,ale biore sie za siebie i wysprzatam caly dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) u mnie pogoda jako taka.... fajnie chlodno :) nudy straszne... huanamaria cos sie nie odzywa... ostatnio chyba pisala jak byla w szpitalu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pojawila sie u was linea nerga? U mnie pojawila sie od pepka do samego konca wzgorka lonowego, az mnie to krepuje bo to wyglada jak slad po majtasach :D a upewnialam sie- to nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mezowi mowilam i pokazywalam ze mam ta linie,zdziwil sie ze nadrugi dzien po niej ani sladu.pozniej sie okazalo ze mam takie leginsy ciazowe i mi sie akurat od nich odznaczyla idealna linia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam kochane ze martwie sie o huanamarie... ostatnio przeciez byla w szpitalu nie najlepiej bylo a teraz milczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było... Bardzo źle się czuje od jakiegoś czasu i nawet nie mam siły do was napisać. Byłam kilka dni temu u lekarza i nie jest dobrze, mam bardzo miękką szyjkę i trochę skroconą... Tak jakby się przygotowywała do porodu. Mówi mi gin ze jak max do 36 tygodnia dotrzymam to będzie dobrze.. Na dodatek tak mnie boli krzyż ze aż chodzić nie mogę.. Ale to przez to moje tylozgiecie macicy.. Przyszlamamo twój synuś naprawdę sporo waży. Z tego co pamiętam to twoja ciąża jest młodsza od mojej o tydzień a twój mały waży juz 1,5 kilo. Moja córcia ważyła kilka dni temu 850... Glukozę miałaś robiona wiec chyba cukrzycy ciążowej nie masz ale warto by było ja powtórzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja wlasnie w szpitalu jestem bo przed wczoraj zemdlalam i uderzylam sie w glowe.,probili mi badania i wyszlo ze mam anemie.tesciowa juz od wczoraj poi mnie sokami pomidorowymi i z buraka.ale juz dzisiaj wychodze bo z glowa wszystko ok,tylko duma mi ucirpiala hehe.huanamaria jestesmy z toba i wirzymy ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana glukoze powtorzylam i nie mam cukrzycy... moja dzidzia jest duza ogolnie... i wagowo i wzrostowo :) ma po kim.tak sie zdarza :) nie jestem jedyna z duzym dzieckiem pod sercem bo ze strachu juz czytalam o tym.:D trzymam kciuki zebys ciaze donosila.... to iuz 27 tydzien u ciebie, dasz rade... SILNA BABKA Z CIEBIE I NIE MOZE BYC INACZEJ ! a ja cos czulam ze jest nie tak, i sie martwilam. Natalcia ja tez mam anemie ale nie duza.... ale bedzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia to teraz pij soki od teściowej, i jedz dużo szpinaku i ogólnie dużo zielonych warzyw bo są bogate w żelazo.. Moja morfologia 11,3 wiec chyba nie jest jeszcze taka tragiczna.. Martwi mnie tylko to moje nawracające zapalenie. Póki co wybrałam opakowanie nystatyny i smarowalam się pumafucinem i cisza wszystko ok.. Tylko na jak długo.. Lekarz mówi ze jak będzie wracało to zapalenie i go nie wyleczymy to musi być cesarka bo dziecko może infekcje złapać. A ja tak nie chce cesarki.. Pragnę urodzić naturalnie. Chcemy z mężem bardzo poród rodzinny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo chce porod rodzinny... od zawsze... ja mam ppdwyzszone WBC-(KRWINKI BIALE) 11,4 tys/mm3 obnizone HGB(hemoglobina) 10,6 i HCT(hematokryt) 33,4%. I podwyzszone granulocyty 8,1 tys/mm3 reszta w granicach normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Hej kobietki :) jak tam samopoczucie??? Mi wczoraj plecy rozsadzalo.... nie wiem od czego.... jutro mam kanalowke... boje sie bo ten zab nadal boli... ale jak ugryze nim cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Co wy tak milczycie kochane??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×