Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michał3

Pilna pomoc dla początkującego w sprawie kota

Polecane posty

Gość michał3

Stałem się w niespodziewanych okolicznościach właścicielem młodej kotki, takiego podrostka. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem prymitywną kuwete z pudełka, dałem jej wody i mięsa do jedzenia. Kotka jest bardzo śmiała, chodzi po całym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ja tez mam kota w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne zeby miala czesto wymieniany piasek , kuwetka w kibelku, laxienka zawsze uchylona by mogla wejsc, czysta woda codxiennie, karma sucha w miseczce i saszetka dziennie dla mlodego kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baw sie z kotkiem sznurkiem, kup mu pilecxki do pingponga by sobie popychala i latala za nimi, mala myszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi się taka marzyła, ale nie byłem na to przygotowany. Sama przyszła pod drzwi mojego mieszkania jak wracałem z pracy. Ciekawe jak minie noc, czy kicia będzie cicho spokojnie sobie spać, czy zacznie miauczeć, że chce wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia198989
Michal ,najwazniejsze to dostep do swiezej wody,i mozesz kupic jakies puszki(tylko nie te najtansze bo to jakies zmielone uszy;P) w kuwecie musisz miec zwirek lub piasek.Kotka chodzi po calym mieszkaniu,nie jest wystraszona,licz sie z tym ze moze ci gdzies nasiusiac lub cos grubszego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zalatw jej drapawke by nie drapala mebli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona już chyba wyrosła z zabaw, tak z pół roku może mieć. Prawdopodobnie kiedyś była domowym kotem, od kilkunastu dni widywałem ją na osiedlu jak się łasiła do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku moze miauczec ale jak ci zaufa to bedzie super kumpelka, musi Miec spanko, kotek lubi legowisko mieciutkie, moja kocha moj szlafrok i spanie kolo mnie, gdy kotek spi lubi takie legowisko by mialo scianki zeby czula sie bezpiecznie i mieciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze się z tym, że może się gdzieś załatwić, byle tylko nie na ścianę. Ani piasku, ani żwirku nie mam, wyłożyłem to pudełko szmatami i próbuje ją tam co jakiś czas umieszczać. Jutro rano idę na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasila sie bo chciala miec dom,zeby bylo jej cieplo i nie byla glodna, kotek od wiekow lgnie do czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot nigdy nie wyrasta z zabaw! Moje mają 12 lat a bawią się jeszcze jak szalone. Co do wypuszczania - lepiej dla niej, zeby nie wychodziła. Dłużej pożyje. No i musisz ją wysterylizować. Nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kicia już sobie miejsce do spania znalazła. Myślę, ze będzie spokojnie do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobny zwirek, plastikowa kuwetka, podbieraczka do wyciagania kulek sikowych i kupek, ja mam taka wyciagaczke do klusek pierogow, gdy nasika robi sie kulka w zwirku, latwo ja wyciagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''No i musisz ją wysterylizować. Nie ma innej opcji.'' Oby tylko już nie byłą w ciąży, bo ma dosyć duży brzuch, albo mi się wydaje, nie znam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek lubi siedziec na parapecie i ogladac dlugo swiat przez okno, umozliwiaj jej to, odsun zaslonki by mogla gapic sie na swiat psy i obce koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo idź do weta odrobaczyć i zaszczepić, no i najlepiej jeszcze wysterylizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodza sie kotki i zabijesz je to bedzie bardzo plakac i szukac, nie zabijaj jej kotkow, tylko oddaj pozniej dobrym ludziom, wspolczuje, moja wysterylizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bedziesz w pracy bedzie czekac na ciebie i cieszyc sie gdy wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeżeli będzie miała młode to je odchowam. Dzięki za rady, jutro dam znać jak się kicia chowa. Ona jest niemożliwa, teraz się wpakowała mi na kolana i tuli jak szalona. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuweta musi być ze żwirkiem lub piaskiem,bo jak ci gdzieś naleje to licz się z tym,że nie pozbędziesz się smrodu..bo kot ma specyficzny zapach moczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka jak zaciąży to często szuka miejsca na poród i wychowanie młodych. do mnie przychodziła dzika kotka się najeść jak była w ciąży. potem zaczęła wchodzić do mieszkania śmielej, ale wciąż była trochę spłoszona. chodziła po kątach i coś gadała. w końcu sie okociła u mnie xD załatwiłam kartonik i siedziała sobie z młodymi u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no ja mojej teraz ulozylam szlafrok by bylo jej wygodnie, uwielbia tylko moj gruby szlafrok, napisz jutro jak kotka w nocy sie czula, zapisze sobie temat twoj i gdybedxiesz mial pytanie odpowiem na kazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bedziesz dawal chrupki to zawsze musi miec wode, kotki czesto poja wode i raczej nie dawaj mleka, bo bedzie robic rzadkie kupy, mialam kota co kochal mleko i zyl 18 lat, ale robil czasem rzadkie kupy ale na dworze w ogrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia198989
Masz dobre serduszko:) wazne zeby zdrowa byla,to bedzie dobrze.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tylko jedna rada odnosnie zabawy, moja aneczka kocha zabawy laserem, dlugopis zakonczony lampeczka i czerwonym laserkiem, nawet po scianach lata za nim jak oszalala, wybiega sie i pada po 4 minutach zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak michal niema kota to rady przydadza sie innym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×