Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie zdardę zamiast wykopać łąjdaka

Polecane posty

Gość gość
zdradzone żony jutro wasi mężowie- oszuści- krętacze będą bardzo podekscytowani oblecieć wszystkie kochanki tak aby żadna o drugiej się nie dowiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może nie obwinianie ale musicie przyznać, ze dziwną ma moralnosc kobieta, która kreci sie obok zajtego faceta, ktory dodatkowo ma dzieci..." - a może misiaczek twierdzi, ze jest wolny i się do was nie przyznaje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje małzonkowie sa winni zdrady, pomijajac mężów którzy zdradzaja dla sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co uogólniac? Mysmy przezyli swoje zdrady ( po slubie cywilnym, wiec nie lamiac prysiegi, bez dzieci, wiec nie komplikujac zycia). . Sporo nas to nauczylo, zwlaszcza doceniac to, jak jednak wazny jest nasz zwiazek, ze nasz wybor bycia ze soba jest jednak jak najbardziej swiadomy. Nasze malzenstwo odtad bylo naprawde idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mysmy przezyli swoje zdrady ( po slubie cywilnym, wiec nie lamiac prysiegi, bez dzieci, wiec nie komplikujac zycia). . Sporo nas to nauczylo, zwlaszcza doceniac to, jak jednak wazny jest nasz zwiazek" - głęboko współćzuję, skoro musieliście ****** się z kimś na boku, żeby "docenić" wasz związek. wzruszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 PRZYZNAJE się do żony i dzieci..a Ci co klamia..to już w ogole skur.. na calego. A taka ,co wie,że jest żona i dzieci..i się pcha do łożka to już dno totalne. Ja nie rozumiem jak można w ogóle chcieć takiego gada..co to żonę okłamuje,na cholere ma wam taki chu* kochanki?nie stać wasz na lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam nr telefonu jego kochanki ale on o tym nie wiedział, zadzwoniłam z mojego telefonu i mu podałam na glośno mówiącym i potoczyło się..... zobaczyłam jego prawdziwą twarz, stracił u mnie wszystko, szacunek, miłość,wspólczucie, kajał się jak padalec i kaja się do tej pory,ale ja już nie jestem tamtą kochającą, pełną zapału i radości kobietą, zabił we mnie wszystko, niczego mu nie wybaczyłam, zostałam ze względu na dzieci, dom i kredyt, urodziłam się od nowa jako ktoś inny będę go okłamywać na każdym kroku, na kazdy temat gdyby nie on nigdy bym nie wkroczyla na ścieżkę zakłamania oddam mu to czym mnie obdarował ale on o tym się już nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.03.06 Bo tak trzeba. Jeśli go odrzucę, to zostanę zupełnie sama. Poza tym - dzieci w tym układzie są najważniejsze, ja się nie liczę." HAHAHAHA :D Głupia cipo jesteś kobietą, matką i człowiekiem czy prostytutką nieudolną na usługach byle zdradzającego dupka ? Ty się nie liczysz ? Weź sobie połóż łeb na klopie i p*****lnij się klapą może otrzeźwiejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.03.07 taaaa. oddam faceta jakiejś blazie w której zamoczył chu/ja na 1 minutę no rzeczywiście rozsądne i "mondre" hahaha smiech.gif mąz kupił mi auta, mam przelewy co miesiąc od niego , mam swoje mieszkanie" Nie masz żadnego męża, tylko jesteś zwykłą leniwą i nieudolną prostytutką, która ma klienta, a nie męża. To sponsoring, a nie żadne małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Alicja Donnikova 2014.03.07 - bo ich małżeństwa to tak naprawdę układy sponsorskie i nie mogą wypuścić sponsora - bo co ludzie powiedzą? - bo nie umieją same na siebie zarobić" I to idelne podsumowanie tematu, prostytutek w małzeństwach udających żony co mają mężów (sponsorów w rzeczywistości, którym d**y za kasę wystawiają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mozna zyc w zaklamaniu. przeciez trzeba udawac,ze jest ok a to ciagle wraca i boli. zwlaszcza wierne osoby. Ja bym nie potrafila wybaczyc zdrady przyjaciela a co dopiero tak bliskiej osoby jak partner/ka. ale niektore babki tzn wiekszosc jest glupia. i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mąż mnie zdradził, wystawiłabym go za drzwi w gaciach i skarpetkach oraz kokardzie na szyi, ewentualnie mogłabym mu jeszcze dać na taksę, żeby się przemieścił do swojej nowej "miłości" xxxxxxxxxxxxxxx Gdyby babcia miała wąsy toby dziadkiem była. Nie mów hop póki nie przeskoczysz. itd Dziewczynko Alicjo jak będziesz miała męża co pewnie prędko nie nastąpi to dopiero wtedy możesz pisać co ty byś z nim zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "gość 2014.03.07 taaaa. oddam faceta jakiejś blazie w której zamoczył chu/ja na 1 minutę no rzeczywiście rozsądne i "mondre" hahaha smiech.gif mąz kupił mi auta, mam przelewy co miesiąc od niego , mam swoje mieszkanie" Nie masz żadnego męża, tylko jesteś zwykłą leniwą i nieudolną prostytutką, która ma klienta, a nie męża. To sponsoring, a nie żadne małżeństwo. x morda w kubeł stara qrwo rozwścieczona, bo cię kochaś kopnął w śmierdzący zad i nie chce już roochać a żonie daje co tylko może i świata jej przychyla. prostytutką co miała klienta i sponsoring jesteś ty ale się skończyło bo facet się obudził. poszukaj sobie dzffko innego sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Alicja Donnikova 2014.03.07 - bo ich małżeństwa to tak naprawdę układy sponsorskie i nie mogą wypuścić sponsora - bo co ludzie powiedzą? - bo nie umieją same na siebie zarobić" I to idelne podsumowanie tematu, prostytutek w małzeństwach udających żony co mają mężów (sponsorów w rzeczywistości, którym d**y za kasę wystawiają) x twojej śmierdzącej dopy żaden facet już nie chce stara qrwo zużyta i to cię tak boli że ty dope wystawiasz a tylko zpchlone psy na nią leją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha Obudzila sie zdradzana zonka :) Znowu wszystkich bedziesz wyzywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a ty co stara qrwo wszystkie żony będziesz wyzywać. do zdradzonych żon mam szacunek a do takich szmat jak ty nawet odrobiny. jesteś jedno wielkie zero ściero. cudzy mąż cię wyłomotał i olał komisyjnie to się teraz na żonach wyżywasz na kafe dziffko j/e/b/a/na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha Obudzila sie zdradzana zonka Znowu wszystkich bedziesz wyzywac ? xxxxxxxxxxxxxx Nie wszystkich tylko ciebie prostytutko z wiecznie wystawioną dopą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś płać koorfo żonatemu za seks to cię będzie roochał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się leczyć kobieto bo chora psychicznie jesteś. Znowu ujadasz na ludzi co Ci prawdę w oczy mówią. Żyj dalej z mezusiem *****czem,żadna Ci go nie odbierze bo kto by chciał takiego nosiciela chorób wenerycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się idź leczyć nawiedzona koorfo z wybujałą wyobraźnią. Wszystkim żonom wmawiasz brednie a sama trzymasz się nogawki roochacza zarażonego syfem i błagasz go żeby żonę zostawił. Od mojego męża wara ściero bo on śmierdzącego gowna nie tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mają kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu od dawna jakaś upośledzona zdzira wszystkim żonom wmawia zdradę. wystarczy się odezwać w takim temacie, żeby wyrazić własne zdanie i od razu wściekłe qrwiszcze wyzywa nawet nie wie kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>bo mają kredyt?<< Jak małżonkowie wzięli wspólnie kredy to tyko znaczy, że chcą być razem i nie mają zamiaru się rozwieść. Nikt nikogo nie zmusza do wzięcia kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie tyka haha, sama pisałaś, ze dyma panienki w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dyma głupia koorfo? Chyba ciebie dyma stado bawołów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haahahaha i dalej tępa zdzira wmawia brednie nawet nie wie komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co głupi qrwiszonie zatkało kakao? Dotarło ile znaczysz dla niego? Z tobą nie chciał wziąć kredytu tylko z żoną wziął? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo,co za tok rozumowania z tym kredytem.Żebys z tym kreytem nie została sama,życie jest przewrotne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×