Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie zdardę zamiast wykopać łąjdaka

Polecane posty

Gość gość
jak jest dobry w interesach to sie nie wyrzuca nie tylko maz zdradza zona tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z zonatym facetem od dluzszego czasu.chce to zakonczyc dlatego coraz częściej podpytuje po co ze mna jest, sugeruje ze w zasadzie wsystko ma.A on twierdzi-tylki ty mnie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z jakim kredytem? Ja nie mam żadnego kredytu. Pisałam o tobie tłumoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest czesc kobiet ktora wyrzuca i nie chce bydz z takim zalosnym hujem a sa i takie ktore dalej trwaja z k*****m z roznych powodow. jak chcesz sie autorko przekonac czemu nie wyrzucaja takich zalosnych dupkow.to bydz moze jak bedziesz mezatka lub jestes to jak twoj maz cie zdradzi i bedzie sie k***ił to sama sobie odpowiesz na to pytanie.... bo odpowiedzi jest tyle co ludzi na swiecie kazda historia jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jhv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji ( mastektomii) po chemoterapii i naświetlaniach . Maz jest przy mnie cały czas , pomaga , gotuje, sprząta ... Traktuje mnie jak księżniczkę . Najlepsi lekarze , leki , sanatoria . Wyjazdy na konsultacje do USA . Wiem tez ze mnie zdradził , nic nie powiedziałam o tym ze wiem. Nie wiem co robić .... Chce tylko zeby było jak dawniej . Kochanka to korepetytorka syna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo, i to sie nazywa HARDCORE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>Maz jest przy mnie cały czas , pomaga , gotuje, sprząta ... Traktuje mnie jak księżniczkę .<< No i to jest wazne w PRAWDZIWYM zyciu, nie to, ze gdzies tam "bez licencji" wlozyl, albo pozwolila sobie wlozyc. Bo tamto nie mydlo, nie zuzyje sie. A osobie, na ktora mozna liczyc w trudnych sytuacjach, albo mozna na niej polegac w codziennym zyciu, wybacza sie jekis niewany skok w bok ( a wlasciwie nawet nie ma czego wybaczac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej smieszne jest to ,że zdradzone zony wyśmiewają się z kochanek nazywają je d******* itp. Jak mąż odejdzie do kochani to zona krzyczy "ta kochanka to d***** która zlizuje po mnie " Za to jak mąż zdrajca z nią zostanie to zona jakoś siebie dziwką nie nazywa mimo tego ,że teraz to ona zlizuje po kochance:D Zresztą to chyba nawet jest gorsze bo to jednak zona jest upokarzana. To jej facet przysięgał wierność i nie dotrzymał słowa to ją zeszmacił Jeśli taka zona zostaje z takim facetem to jest tyle samo warta co on. Zero godności i szacunku do samej siebie. A jeśli ona sama się nie szanuje to nie dziwcie się ze maz tego nie robi. Prawda jest taka ,że wiele zdrad wynika z tego ze po prostu kobiety na to same pozwalają potem mężulek zdradzi ,a zonka krzyczy na kochanke nie na meza bo przecież biedny misio nie chciał :D Misio się cieszy bo przecież zona zmyła z niego wine a zwaliła wszystko na kochankę no i taki misio znów zdradzi....bo zonka wszystko wybaczy wszystko zrozumie.... Zony które wybaczają to zwykłe zera i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie chce odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty odejdż skoro on nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie?a co z dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie bo faceci mają bardzo silny popęd seksualny i stąd wynikają ich skoki w boki. Kobiety nie zawsze chcą sie bzykać lub niemogą a im się chce. Nie mają migren,okresu,wachań nastroju.Taka jest natura męska. W arabowie mogą mieć kilka żon? Bo prostytucja i puszczanie się jest nielegalne i społecznie niedozwolone. Co robi facet jak zona jes tw ciąży, połogu, chora..bierze następną kobietę- bo natura faceta rózni się od rozumowania kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie zdardę zamiast wykopać łąjdaka x Bo kobiety kochają bad boyów taki łajdak to jej skarb a porządni mężczyźni są olewani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w życiu rzadko kiedy jest kolorowo i czasem to najlepsze wyjście. Może dzieciak który całą wiedzę o związkach czerpie z komedii romantycznych jeszcze o tym nie wie, ale żyjemy w społeczeństwie i nie zawsze możemy pozwolić sobie na strzelanie fochem na każdego, który coś nam złego zrobi. A ten roochacz, poza tym, że jest roochaczem, który zdradził/wyrządził krzywdę jest też człowiekiem ważnym w naszym życiu z powodów różnych (finansowych, emocjonalnych, rodzinnych, zdrowotnych, zawodowych itd. itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymuja meza lajdaka tylko kobiety ktore same nie potrafia sobie poradzic w zyciu. Kobieta niezalezna wyksztalcona nigdy z takim typem nie zostanie. Znam wiele przypadkow zdrad te kobiety ktore potrafily na siebie i dzieci zarobic odeszly. Te ktore potrafia tylko obiad gotowac i zamiast isc do roboty wola w domu siedziec zostaly z mezami *****czami i pluja jadem na kochanki.i dalej sa zdradzane. Taka kobieta chyba nawet sobie na to wszystko zasluguje ma co chciala i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze sobie wybzyka jakaś babę na boku w ogole mi nie przeszkadza. Kazdy ma jakieś potrzeby słabosci społecznie nieakceptowane. W innych dziedzinach jest ok więc dlaczego mam go wykopać ze swojego zycia. Ja tez nie jestem doskonała mam wrecz dużo wad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem leniwa często boli mnie głowa nie zawsze mam siłe zajmowac się dziecmi mimmo ze nie pracuje lubię miec pieniadze a on jest dla mnie ważny, pomocny jest moim przyjacielem kochankiem i co mam to wszystko skreslić bo zdarzył się jakiś tam skoczek to mnie nawet nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co chodzi?jezeli zona nie chce pracować albo nie chce niszczyc sobie domu bo jakas "terrorystka" "napadła na jej dom"to po prostu nie wyrzuca tego meża z zycia. Może zdecydować co tylko sobie chce. Facet nie odchodzi to chyba tez coś znaczy. Wzajemna wygoda, wzajemne uzależnienie. Co to za ujma dla żony ? kto powiedział ze jedynie słuszne jest wyrzucić z domu? Taki zdradzacz po wykryciu jego wiarołomności stara się jak nigdy, nie widzę powodu aby rezygdnować z tych "dobrodziejstw" materialnych, emocjonalnych i wszelakich dlatego ze jakas była gościnna w kroku a on nie odpuścił i popuścił. Skoro tak zrobił i do tego się wydało to należy mu się jakas kara i uwierzcie że płacą ogromne "mandaty":-) a najśmieszniejsze jest to że płacą i to bardzo chętnie. Zona miałaby zrezygnować z efektów skruchy bo jaks tam kobieta była chętna? Ona miała swoje szczęście a żona ma swoje , każda wg potrzeb, po co wyzywać żony? po co nazywać prostytutkami? przecież to nie wasza sprawa nie wasze pieniądze, nie wasz mąż, nie wasze życie.Takie pytanie należy zadac żonie alkoholika dlaczego nie odejdzie ale żonie k****arza? przecież z jakiegoś powodu on może zostać. wiecie dlaczego? bo on sam nie odchodzi a jak zostaje to musi bardzo się starać. Niech sobie oszukuje ale musi się starać i to staranie musi być efektywne. a więc samochody, karta płatnicz, dom na poziomie, zwiedzanie świata- nie jedna poświęciła by nie jedno dla tych zabawek. Dlaczego ta której najbardziej się to należy ma odpuścić? Sklepy są pełne zabawek. Oczywiście lepiej z tego korzystać jak mąż nie zdradza ale jak zdradza to korzysta się z tego tak samo ale w innej świadomości. Oczywiście opowiedziałam tu wariant kiedy mąż zarabia dobrą kasę bo jeżeli ma 2400 na miesiąc to wyjaśnienia nie mam:-)to nie ja wymyśliłam ze lepiej płakać w mercedesie niż się śmiać na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem zona i kochanka są przy takim dla pieniędzy. Zona nie wywali bo ma korzyści majątkowe , kochanka nie zostawi bo tez ma korzyści majątkowe , zona ma papierek ,brudy i przyjemności z panem roochaczem, kochanka same przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)))Autorko" idziesz na latwizne"wielka sztuka jest umiec wybaczac:)to jest wlasnie "milosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W polskim społeczeństwie małżeństwo to obopólny szacunek małżonków. Jeżeli rozważamy jeden wyskok jako błąd , potkniecie to rzeczywiście nie ma sensu rozwalać rodziny ale gdy małżonek ma co rusz to nowa kochankę i zdradza notorycznie to o szacunku nie ma mowy w takim związku. No chyba ,ze ustalamy nowe normy społeczne i zdrada nie jest niczym niemoralnym , ot takie sobie urozmaicenie życia. W takim przypadku wybaczenie jest jak najbardziej na miejscu oraz zdradzone zony i kochanki nie powinny być szkalowane. Jeżeli zonie nie przeszkadza ,ze maż współżyje z kochanka to i kochance tez to nie przeszkadza. Dzielą się mężem z tym ,ze zona ma więcej a kochanka mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmanie maja taka możliwość , swój własny haremik i pojecie kochanki nie istnieje. W Polsce bigamia jest zabroniona wiec ominięciem tego zakazu jest kochanka. Jak mogą muzułmańskie kobiety dzielić się jednym mężem tak polskie kobiety te mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź kochanico do muzułmanów i żyj z nimi w haremie a nie bredzisz bzdury. polska żona wie co powinna akceptować a czego nie. ciebie i twojego łajdactwa na pewno nie zaakceptuje i własnym mężem dzielić się z tobą nie będzie suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się kultury i wyrażania swojego zdania bez obrażania. Nigdzie nie obraziłam polskich zdradzanych zon , zostały tylko porównane do zon muzułmanów ale tylko te co godzą się na taki stan rzeczy. Zony , które nie akceptują zdrady męża biorą rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymuja meza lajdaka tylko kobiety ktore same nie potrafia sobie poradzic w zyciu. x Nie zatrzymują tylko mężowie błagają, żeby dać im jeszcze jedną szanse, klękają na kolana, czołgają się i wyzywają kochankę od najgorszych. xx Kobieta niezalezna wyksztalcona nigdy z takim typem nie zostanie. Znam wiele przypadkow zdrad te kobiety ktore potrafily na siebie i dzieci zarobic odeszly. x I zostały kochankami cudzych mężów :D xx Te ktore potrafia tylko obiad gotowac i zamiast isc do roboty wola w domu siedziec zostaly z mezami *****czami i pluja jadem na kochanki.i dalej sa zdradzane. x A te zaradne, wyzwolone co odeszły i zostały kochankami plują jadem na żony, że nie chcą oddać im swoich mężów. Żałosne desperatki x Taka kobieta chyba nawet sobie na to wszystko zasluguje ma co chciala i tyle! x Tak samo jak kochanka sobie na to wszystko zasługuje, ma co chciała i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymuja meza lajdaka tylko kobiety ktore same nie potrafia sobie poradzic w zyciu. x Nie zatrzymują tylko mężowie błagają, żeby dać im jeszcze jedną szanse, klękają na kolana, czołgają się i wyzywają kochankę od najgorszych. xxx Po czym nadal zdradzają i nadal okłamują żonę. xx Kobieta niezalezna wyksztalcona nigdy z takim typem nie zostanie. Znam wiele przypadkow zdrad te kobiety ktore potrafily na siebie i dzieci zarobic odeszly. x I zostały kochankami cudzych mężów smiech.gif xxx Znajdują sobie porządnych mężów i żyją szczęśliwie bez zdrad. xx Te ktore potrafia tylko obiad gotowac i zamiast isc do roboty wola w domu siedziec zostaly z mezami *****czami i pluja jadem na kochanki.i dalej sa zdradzane. x A te zaradne, wyzwolone co odeszły i zostały kochankami plują jadem na żony, że nie chcą oddać im swoich mężów. Żałosne desperatki xxx Nie plują na kochanki i na zony bo temat pozamiatały i maja to w duuuupie. x Taka kobieta chyba nawet sobie na to wszystko zasluguje ma co chciala i tyle! x Tak samo jak kochanka sobie na to wszystko zasługuje, ma co chciała i tyle smiech.gif xxx Czyli zona co zostaje z roochaczem jest na równi z kochanka , obie maja to na co zasłużyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie wściekaj się tak sfrustrowana kochanico. nie ma takich żon co się godzą na zdradę więc nie porównuj bo bredzisz od rzeczy i w ten właśnie sposób ubliżasz polskim żonom. jak ci ten harem tak pasuje to w nim żyj a od polskich żon się odwal jak nie masz bladego pojęcia jak wygląda zdrada męża od strony małżeństwa. żony bardzo długo żyją w niewiedzy a gdy się już wyda to zdradzający mąż robi z kochanicy wariatkę w oczach żony jeśli ukrywany romans był dla niego tylko przygodą i rozrywką. żonkosie bez jaj dla których kochanica coś znaczy odchodzą sami od żon i to w krótkim czasie po poznaniu nowej miłości a po latach żebrzą o powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zona co zostaje z roochaczem jest na równi z kochanka , obie maja to na co zasłużyły. xx Hahahaha to się dowartościowała kochanka choć przez chwilę na forum. Nie porównuj się nigdy z żoną, bo ty jesteś nikim dla żony. Zapamiętaj to raz na zawsze. Najwyższy czas abyś po tylu latach znała swoje miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcdd
Niektóre żony "tolerują" zdrady męża z prostej przyczyny - takiej samej przez którą kochanki tolerują "chwilowo w ich mniemaniu" żonę czyli kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×