Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie zdardę zamiast wykopać łąjdaka

Polecane posty

Gość gość
Wspoludzial????? Ale sie obsmialam......te glupie p***y - kochanki - juz naprawdę zaczynaja swirowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanice tylko czekają aby żona wurzuciła go z domu.On nie ma odwagi przyznać się,ze posuwa dziwkę na boku.Ona tym bardziej nie powie jego żonie o nich,bo kochaś kopnie ja w dupę .Chcą by żona go wyręczyła.A żona nim to zrobi,myśli o dzieciach.Nigdy nie pozbawi ich rodziny.Cierpi bardzo,ale czego kochająca matka nie zrobi dla swoich milusińskich.Dużo wody upłynie by mogła pozbierać się po zdradzie.Ona takiego rooochacza toleruje i nic poza tym.Na pewno zdradzona żona przyjmie go na swoich zasadach. Żona najwyżej może po mordzie nawalić kochanicy,skoro wie,że kochaś ma rodzinę i nadal ugania się za nim.Gonić kurwiska,za dużo zła przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jednak strasznie tępa jjestes - ja jestem zona, a nie zadna zalosna kochanka:D cos z myśleniem u ciebie nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką wyłajdaczoną żonę,która k***iła się latami z mężem znajomej.I to k***isko bardzo zabiegało o tego faceta.Widziałam nagrania .Byłam strasznie zniesmaczona.Uważam,że te nagrania powinny trafić do jej rodziny, męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wspoludzial????? Ale sie obsmialam......te glupie p***y - kochanki - juz naprawdę zaczynaja swirowac. X Przyzwalajac na niemoralne zachowanie męża jesteś współwinna,kochanka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;54,'kochanica ugania sie za nim;,noz biedny misio nie umie sobie poradzic tylko żonka musi wyreczac druga kobieta i lac ja po pysku.oj,biedny misio.Jego olej po tej buzi a nie kobiete,Tobie slubowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie panie nie na temat!Czytajcie uwazniej chocby tytul i jakby co piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z kolei dziwi ze wpuszczaja z powrotem do domu - a nie rzadko do lozka - bez uprzednich badan - to jest dopiero zenujaco-ponizajace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś He he wg was zona powinnawywalic męża, bo on sypia z inna kobieta. Ale kochanka juz tego zrobić nie powinna, mimo iż każdej nocy jej kochas zasypia wjednym lozku z zona? To ci dopiero logikasmiech.gif V V Nie rozumiem twojej logiki.wedlug mnie kochanka ma to na co zasłużyła. Kochanka mojego exa ma teraz swojego łajdaka który teraz ja zdradza i oszukuje , mnie juz nie , proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona jest wspolwinna, zemaz sie puszcza? A to ciekawe......czyli kobieta zgwalcona jest winna g****u, a kobieta pobita jest winna agresji mezczyzny? Puknij sie ty w glowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>Tolerujesz zdradę bo bronisz roochaczy. Ja właśnie nie toleruje zdrady dlatego nie bronie roochaczy ich zon ani ich kochanek. Jezeli zona trzyma przy sobie roochacza to jest taka sama nie moralna osoba jak kochanka tylko ,ze z przydomkiem zona. To się nazywa współudział , tak samo jak przyzwalam na to aby maż kradł.<<<<< Ty masz dziewczę z głową coś nie tak. A co takiego niemoralnego jest w nieświadomej i sprytnie oszukiwanej żonie, która jest święcie przekonana, ze ma idealnego męża, bo ten przykładowo przeleci naiwną cizię w pracy, jak nikt nie widzi i wraca do domu. Wszystkie noce, weekendy, święta i urlopy spędza z rodziną, a tępej i łatwowiernej Ani co liczy na cud wciska notoryczny kit, że żona jest zaborcza, że strach się jej bać :D, ze nie może teraz nic zrobić, bo żona i tak powiedziała, ze nie da mu rozwodu i jeszcze mu dzieci wywiezie za granice :D Nie nie ośmieszaj się kochanko i nie porównuj zdrady z kradzieżą, bo cudzy mąż niczego ci nie kradnie. To ty sama idziesz do niego i jeszcze błagasz go, zeby robił z ciebie kretynkę na oczach całej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR dziś Jak widzisz można, wiele tu kobiet broni zdradzajacych mężów. Przyjmują nie tylko do wspolnego mieszkania ale i też do łóżka a później na kafe ujadaja na wszystkie kochanki i żony co kopnęły w duuuupe łajdaka. Bo one robią to dla wyzszych celów : dzieci,wygodne zycie ,zmemsta na mężu i kochance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?.. ano dlatego,że zemsta po latach jest słodka,przychodzi w najmniej spodziewanej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pieknie sie wyzywacie, -jak zwykle poziom rozmow na temat -zony, kochanki i zdardzajacy facetów na załosnym poziomie.Nie wiem o czym tu dyskutowac? faceci zdradzaja i beda zdradzac, zwłaszcza Ci którzy sa z zonami od długich lat. Nic nie poradzimy.Mozemy byc piekne, zadbane, mile i sympatyczna a na dodatek wykształcone a oni i tak szukaja wrazen u innych / nie mowie ze wszyscy ale pewnie z 98%/.Kochanki- nie kazda jest taka sama- bo uwazam ze najgorsze są samotne - bo zrobia wszystko by zniszczyc Ci rodzine.Ale to tez ludzie z uczuciami i zwyczajnie nie sa w stanie rezygnowac z miłosci- i to tez jestesm w stanie zrozumiec.A faceci?- to egoisci- bo z jednej strony chcieliby zmiany na inny model a trwaja przy nas, bo kredyt, bo dom, bo dzicko, bo wspolna rodzina, znajomi, bo ma kto ugotowac, posprzatac, nie trzeba robic szopki z tym całym rozwodem, podziałem majatku, krytyka spoleczenstwa / conajmniej jakby spoleczenstwo swiete było:)/.Dlatego tez drogie Pani- trzeba starac sie zyc i korzystac z tego zycia,bo facet to facet- dla niego najwaznijesza wygoda i dobre pieprzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zemsta na mężu kretynko skończona, skoro ten mąż dalej mówi żonie , że ją kocha i nigdy nie opuści? :D:D A kochanka to sama na sobie zemstę zgotowała. ROR zawodowa kochanica znów się ujawniła na kefe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie... " Jeszcze raz przeczytaj tytuł tego tematu. Gdzie tu jest napisane o żonach, które nie wiedza jakiego drania maja pod dachem? Jeżeli nie wiedza to czego maja być winne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja,nawet nie wiesz, jaka zemsta jest slodka. Oni kiedyś bawili sie moimi uczuciami, a teraz przyszla kolej na mnie. Maz zasuwa w nadgodzinach, żeby mi i dzieciom niczego nie brakowalo, a pani kochanka czeka. I jeszcze dlugo poczeka....widze, jak ja skręca jak wymieniam meble i kupuje nowe ciuchy. I jak chodze usmiechnieta. I jak jej kochas, a mój mąż, spędzą czas z dziećmi, a to kino, a to basen, a niedawno zaczeli lekcje tenisa. Niech ja skręca......a męża i tak pogonie, ale jeszcze nie teraz. Jeszcze zabawa trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>gość dziś "Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie... " Jeszcze raz przeczytaj tytuł tego tematu. Gdzie tu jest napisane o żonach, które nie wiedza jakiego drania maja pod dachem? Jeżeli nie wiedza to czego maja być winne?<<<<< Zdradzane żony są również i te , które nie wiedzą, a według forumowych kochanek są winne, a nawet współwinne kradzieży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzę się takimi babami co wybaczają zdradę *****czom. Byłam z facetem ponad rok i dopiero jak myślałam że zaszłam w ciążę- fałszywy alarm na szczęście, to się okazało że on ma żonę i dziecko. Zostawiłam dupka, bo ze śmieciem być nie zamierzam. Jego żona po jakimś czasie się dowiedziała o jego zdradzie i.... wybaczyła. No żenada jak dla mnie, ja bym nie umiała. Może nie tyle co wybaczyła a sprzedała swoją godność za pieniądze i życie w dostatku.... jak prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Musicie rozróżnić kochanki- k***wki i kochanki-kochanki. K***wki to wiadomo, a kochanki to jest uczucie. Kobietom łatwiej wybaczyć młodą k***wkę niż potajemny związek. Łatwiej się pogodzić jak mężczyzna ma dużo młodszą , ale jak już kochanka jest w wieku żony, to żona się czuje kimś gorszym i to ją boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe jak prostytutka....alez w tobie dużo jadu, jak na naloznice. Powinnaś znac kobieto swoje miejsce w szyku. Zona to zona, maprawo byc zmezem na dobre i źle. Awas kochanki aż skręca, ze jednak kochasia nie macie na wyciągnięcie reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzę się takimi babami co wybaczają zdradę *****czom. Byłam z facetem ponad rok i dopiero jak myślałam że zaszłam w ciążę- fałszywy alarm na szczęście, to się okazało że on ma żonę i dziecko. Zostawiłam dupka, bo ze śmieciem być nie zamierzam. Jego żona po jakimś czasie się dowiedziała o jego zdradzie i.... wybaczyła. No żenada jak dla mnie, ja bym nie umiała. Może nie tyle co wybaczyła a sprzedała swoją godność za pieniądze i życie w dostatku.... jak prostytutka. xxxxxx stara qrwo jak prostytutka to ty sie zachowywałaś łajdacząc się z cudzym mężem do tego stopnia że o mało nie zaciążyłaś. i nie ty go zostawiłaś głupia zdziro tylko on ciebie w momencie gdy się okazało że go okłamujesz zapewniając ze się zabezpieczasz. kochanice nie potrafią dyskutować kulturalnie. za bardzo boli je prawda pisana przez żony więc zaczynają wyzywać zarówno żony jak i ich meżów. obrzydliwe tępe i nic warte dzivy nie warte splunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wybaczylam zdrady, nie moge na niego patrzec i malo patrze...on kocha dziecko-zycie by za nie oddal, wiec nie zrobie tego dziecku. On ma duzo kasy - i mam w d***e. Mowie mu wprost,ze sie nim brzydze. Nie dotykam go, nie kochamy sie juz 8 mcy. Chodzi potulany jak zbity pies. Przelecial panienke ze swojej firmy ( ale ona byla tylko tam na miesiac, potem wrocila do swojego miasta 500 km od nas). A ja to juz 8 mcy wykorzystuje. Kaja sie u moich stop. Kupuje wszystko czego kobieta moze pragnac. Oplacil moje wakacje samotne. Chodzi i blaga o wybaczenie. A ja w duchu sie smieje, z tego idioty. Tak jestem z nim dla kasy. Przez to co zrobil jest dla mnie smieciem i tak juz bedzie. A ja juz mam kogos o 3 mcy-- i to nawet nie kochanek, to facet , ktorego zaczynam kochac. ALe jeszcze powykorzystuje mojego tak na odchodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... ale jak już kochanka jest w wieku żony, to żona się czuje kimś gorszym i to ją boli. " Naprawdę? Zazdrości jej zmarszczek,opinię k***y? Posłuchaj uważnie sąsiadów, swoich znajomych.Plują na ciebie.Poleciał na starą rurę. Nie żartuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie pogon go bo zdradził a za pół roku jak zacznie cię swędzić cipka bzyknij żonatego kolegę z pracy. zrozum to kobieto ze ze faceci są z innej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie, ze powykorzystuj. Kara musi byc. Ja robie to samo. Będzie mial to, na co zasluzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że wiele wychodzi z założenia, że poszedł sie wyszalał na jakiejś tam goni i wrócił, zaliczył darmowy seks i wraca. Niestety zbyt dużo jest chętnych panien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlonek to sluga:))ciezko sie oprzec pokusie innej ci///peczki;)));)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to was kochanki obchodzi co robi żona - obca dla was kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×