Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość gość
hahah, a liwia nadal wodzi was za nos :) teraz zrobi test ale powie wam może dziś, może jutro, a jutro powie, że nie zrobiła bo była zmęczona :) dziewczyny kiedy wykopiecie tego trolla z forum, nie bądźcie naiwne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilam przed chwila test i ku mojemu zaskoczeniu pojawila sie bledziusienka ledwie widoczna 2 kreska...ale narazie sie nie nakrecam...zrobie jutro z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliberek gratulacje na 100% jesteś w ciąży :D jako pierwsza na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blada kreseczka oznacza ciąże tyle że wczesną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakrecam sie bo jest bardzo wczesnie...w sierpniu tez niby tak bylo a pozniej okazalo sie ze ciaza biochemiczna i kilka dni po terminie @ przyszla i nastapilo samoistne poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam przeczucie, że tym razem będzie dobrze, trzeba się cieszyć a nie ciągle martwić, co będzie to będzie, a teraz jest czas na radość, ponad 60% kobiet przechodzi ciążę biochemiczną nawet o tym nie wiedząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Gratuluję Aniu :D I trzymam kciuki, żeby wszystko było ok i jutro się potwierdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A do "gościa" - to jest nasz wątek i skoro nam Liwia czy jakakolwiek inna osoba nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie to po co się udzielasz? Nie chcesz - nie czytaj, chcesz czytać - proszę nikogo w ten sposób nie komentować. Nie o tym jest wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow koliberek jestesmy z toba zobaczysz napewno to to teraz zero stresu bo to moze tylko zaszkodzic :-) a skoro jest druga kreseczka i to jeszcze pare dni przed to jest bardzo dobrze:-) 3 mam kciuki za dalszy ciag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia99 99
Hej. Nie zrobilam testu. Wczoraj, dzis tez nie bo juz sie wysikalam to pewnie z drugiego siku nie wyjdzie. Echh nie wiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuj tym dla których zajście w ciążę to jedyny cel w życiu... i trzeba o tym, że się starają opowiedzieć całemu światu. Niedługo będzie topik - staram się zrobić kupę.... Poziom naszego społeczeństwa jest bardzo niski, kobieta z klasą tak się nie zachowuje, to są bardzo intymne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm sama dziewczyny nie wiem juz...wczoraj pod wieczor na 2 testach blade kreski a dzisiaj rano na 1 blada kreska a na 2 nic nie widac...niy ta sama czulosc maja testy wiec chyba jednak sobie namacilam tym wczesnym testowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to pozostaje Ci tylko poczekac do @ i dopiero wtedy jak nie przyjdzie pomyslec nad testem :) glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Albo idź na bete z krwi, to powinno rozwiać wszystkie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A ja wczoraj doczytałam w poprzednim wątku że ojtam ojtam się udało i jest w ciąży :) Oby wszystkim tak szybko poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie było mnie kilka dni, bo po moich cichych dnia pozostała czarna d**a :( Właściwie to nie wiem co w związku z tym czuję...nie ma go, to trudno, ale...no właśnie...Testowałam się już od piątku, druga bardzo bladziutka kreska na teście, więc nie chciałam siać paniki...wczoraj poszłam na HCG ilościowe - wynik 35,05...no i się zaczęło :( Na dzisiejszym teście druga kreska już cała widoczna...Jestem pełna obaw czy wszystko ok, bo to hcg niskie, a do tego pani, która wydawała wyniki powiedziała, żeby potwierdzić za 2-3 dni...a ja chyba zwiariuję :(((( Bardzo chcę mieć tego dzidziusia, niezależnie od tego co on dalej zamierza zrobić, właściwie to go nie chcę, bo sama świetnie dam sobie radę...pocieszcie, pleaseeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuptus musisz byc cierpliwa zobaczysz napewno wszystko bedzie dobrze :-) 3mam kciuki mocno :-) a mezem sie nie przejmuj powiem ci ze moja siostra tez miala kryzys z partnerem zanim sie dowiedziala hormony itd .w dzisiejszych czasach kobitki sa bardziej silne i niezalezne wiec nie ma watpliwosci co do tego ze sobie poradzisz :-) a mamuski sa jeszcze bardziej stanowcze i odpowiedzialne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebnie poszłam na to badanie krwi, bo niczego nie potwierdziło na 100%...mogłam poczekać, aż @ konkretnie się spóźni, zrobić test w domu i dopiero, bo teraz niepotrzebnie przejmuję się tym wynikiem. A co do faceta to się nie przejmuję...nie jesteśmy małżeństwem..a skoro nie poczekał na pewne potwierdzenie, to niech się ***** :) Ja wiem na milion procent, że chcę tego dzidziusia, a reszta jest kompletnie nieważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tuptuś, a kiedy robiłaś bete? Który dzień cyklu i ile dni temu? I kiedy testy sikane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj minął termin spodziewanej @ i zrobiłam test z krwi. Pierwsze testy domowe zrobiłam w piątek i już był cień kreseczki, dzisiaj jest już cała, co prawda nie bardzo mocna, ale cała wyraźna i widoczna. @ nadal nie ma, a zawsze mam jak w zegarku co 28 dni. Możliwe, że nie mam żadnych objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej, niektóre gdyby nie rósł brzuch to nawet by nie wiedziały że są w ciąży ;) Twoja beta wg norm, które znalazłam w internecie jest prawidłowa jak na 4 tydz, więc nie masz czym się martwić. A faceta kopnij w d.u.p.e., widać nie był Ciebie warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się już wstrzymać z testami, bo to tylko niepotrzebne stresy...jak do piątku nie przyjdzie @ idę zrobić ponownie test z krwi i wtedy już będzie wiadomo...a facet? chyba nawet nie mam ochoty, żeby machać nogą :P Byliśmy ze sobą bardzo krótko i wszystko działo się bardzo szybko, nawet planowanie ciąży. Jak widać mimo doświadczenia i wieku, pomyliłam się, ale prawda jest taka, że najbardziej zależało mi na ciąży, bo wiem, że to już ten czas, więc jeśli się udało, będę najszczęśliwszą kobietą na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pocieszam tym ze u mnie dopiero dzisiaj jest 9 dzien po owulacji wiec nic dziwnego ze testy moga nie wylapac ale nadzieja chyba jest skoro 3 testy wyszly z blada krecha a jeden negatywny...moze byl troszke mniej czuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tuptuś, w takim razie pozostaje mi tylko pogratulować :) Koliberek, ja to jestem w szoku, że wogóle po tak krótkim czasie jakikolwiek Ci wyszedł z bladą kreską, więc tym negatywnym się absolutnie nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję, bo po tym co się dzieje w moim życiu w ciągu ostatnich 2 tygodni, chyba wszystkiego mogę się już spodziewać. Jestem dobrej myśli i dzisiaj postaram się kompletnie wyluzować, bo i tak nie mam wpływu na to co będzie:) Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×