Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Koliberek, a na bete idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jutro ide na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie macie swoją kochaną Liwię z jej urojonym testem i ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha liwia nadal buduje napięcie, dalej będzie przezywać swoje urojone objawy, a potem będzie robić następny test przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość146799
Gosciu uwielbiam cie! Tak samo mam polewke z tej calej liwii ala smerfetki;) rozwala system dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwie zyje;/ podbrzusze mnie boli i slaba jestem:( jutro odezwe sie kolo poludnia a o wyniku bety poinformuje was pod wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal bez okresu :) Ohhh tak mnie już korci, aby zrobić test. Jeszcze 2 dni temu tak abstrakcyjny dla mnie był to temat (naprawdę małą uwagę przykładaliśmy do starania się), a teraz... z godziny na godzinę, jak @ dalej nie przychodzi... to zaczynam już sobie wkręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o podbrzusze... mnie nie boli.. mam tylko wrażenie, że cały czas mam tam na dole wszystko spięte (tak jak przed okresem. Bolące podbrzusze rozumiem jako ten okropny ból, który co miesiąc w trakcie @ przezywam) ;p Więc teraz jako tako nic mnie nie boli, tylko wszystko mam napięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się : Aneczka8828__________26__________@26.03 Liwia99_______________19___________@12.03 Tuptus_111____________33__________@17.03 wiosnaaaaa____________28___________@5.04 ojtamojtam______________29___________@16.03 Katarina1987____________27___________@3.04 dorota_dubaj___________26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) 7koliberek7(Aneczkanr2usmiech.gif ___28_________@22/23.03 rubelka_______________27______________@15.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubelka skoro juz jestes po terminie to zrob test... ja jestem 9 dzien po owulacji i juz chyba z 10 zrobilam hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o powrót do imion dla dzieci, jak dla mnie wśród żeńskich króluje : Lena, Hanna, Zuzanna, a co do męskich - nie mam typów. My z mężem jesteśmy razem 5 lat, rok po ślubie. 26 i 33 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu146799 ta liwia to jest serio jakaś psychiczna czy ona sobie po prostu jaja robi z dziewczyn na forum ??? bo jak tak ją czytam to wydaje mi się że ma coś deklem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7koliberek7 : no właśnie dzisiaj mija 30ty dzień od ostatniej @. Sęk w tym, że w przeciągu ostatniego pół roku ze 2 razy 30-dniowe cykle mi się zdarzyły... Chyba się boję rozczarować po prostu... W tajemnicy przed mężem planuję test wykonać w piątek albo sobotę, jeśli do tego czasu nie pojawi się @. Teraz to mam wrażenie, że ten okres nie przychodzi, bo już się psychicznie zablokowałam i jak nadejdzie, to z takim impetem, że się nie ogarnę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, olśniło mnie! Wśród męskich imion dla mnie numerem jeden jest Leon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wole wiedziec jak najwczesniej bo gdybym w sierpniu wczesniej pomyslala o tym ze moze sie udalo i zrobila test to moze udaloby sie jakos podtrzymac a tak to lipa. okres mam dostac w sobote lub w niedziele a juz mi testy wychodza z 2 blada kreska wiec juttro na bete zmykam i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7koliberek7 : trzymam kciuki :) Daj jutro znać po tej 17tej jak beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość146799
Gosciu z deklem to ona maaa i to niezle;) pisala tez ponac na innym forum jako smerfetka. Haha tamten temat tez czytalam i bylo to samo. ' test zrobi dzis, alno nie...jutro.a jak nie jutro to pojutrze:) tylko o bf pisala ze sie rozeszli bo juz go niekocha ale kocha sswojege ex. Albo jego tez nie kocha bo woli pana x. No jaja jak ch***j!;) sory za byczki :p dziewczyny prosba do was. Nie wierzcie jej bo to sciemniara i o zadna ciaze gowniara sie nie stara!!! Ciekawe jaki nick teraz se wymysli;) jol jol liwioooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie dziewczynki :) Jak dzisiaj samopoczucie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczka dziekuje dobrze :) wszsytko w normie :) nic szczegolnego :) troche mnie dobija ten rozregulowany cykl bo zauwazylam ze owu przychodzi jednak jak w 28 dniowym a @ przychodzi po 21 :P masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ojej, no to faktycznie dziwne... Ale masz tak zawsze czy chwilowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze chwilowo :) mama taka nadzieje przedtem dlugo bralam tabletki i zaczely sie jaja po odstawieniu teraz licze ze sie unormuje tak bardzo chce byc mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Napewno się unormuje, być może potrzeba na to trochę czasu, ale przecież warto czekać :) Koliberku, właśnie oglądałam Twój wykres i widzę że u Ciebie też nie było jednodniowego spadku temp. Ja też go nie miałam i przez to myślałam, że nie było zagnieżdżania, ale skoro U Ciebie testy wychodzą pozytywnie to mam cichą nadzieję, że może jednak się i u mnie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) U mnie dalej bez okresu. Lekkie mdłości nad ranem, ale bez wymiotów. Pewnie już sobie wkręcam dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×