Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828

Witam wszystkie dziewczyny, które chciałyby w tym roku zajść w ciążę :) Ponieważ w aktualnych wątkach trudno się przebić nowym dziewczynom, zakładam nowy. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwy i pod koniec roku wszystkie będziemy w "dwupaku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Dodaje tabelke. Mam nadzieje ze tamte dziewczyny nas znajda :) Aneczka8828__________26__________@26.03 Liwia99_______________19___________@12.03 Tuptus_111____________33__________@17.03 wiosnaaaaa____________28___________@5.04 ojtamojtam______________29___________@16.03 Katarina1987____________27___________@3.04 dorota_dubaj___________26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
W wątku marcowym dodałam linka, powinny znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Okej :) Sprawdzam co jakis czas czy @ nie przychodzi, ale jej kurcze nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja bym nie wytrzymała i zrobiła ten test. Teraz to już nawet z porannego nie trzeba by było. Podziwiam Cię za cierpliwość. Ja do tej pory to już z 5 bym zrobiła hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie wiem dlaczego mnie az tak nie kusi :P Moze wieczorem jak bede z chlopakiem wracac do domu to skocze po ten test i zrobie jutro.Ale nie obiecuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobry pomysl z tym nowym watkiem :) moze wiecej dziewczyn sie pokaze :) jesli chodzi o prace to ja tez nie pracuje i raczej nie bede i postanowilam z racji tego ze mam mase wolnego czasu uczyc sie jezyka hiszpanskiego :) angielski juz umiem to teraz moze hiszpanski mam podstawy wiec moze jakos pojdzie.Moj maz mnie wczoraj pocieszal ze zawsze mozemy zaadoptowac dziecko :) hihi pragne zazaczyc ze staramy sie dopiero miesiac a on juz taki niecierpliwy:) moze widzial moja reakcje jak dostalam @ i jakos tak chcial mi otuchy dodac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Nie zastanawiaj się tylko rób :P byłabyś pierwszą zaciążoną w wątku :) A masz regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Ostatnio dosc regularne. Ale zawsze tydzien przed czulam piersi, a teraz nic. Sama nie wiem co o tym mam myslec. Jesli dzisiaj @ nie przyjdzie to rano chyba testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, strasznie niecierpliwy ten Twój mąż :) Oni to myślą, że jak się dziecka chce to się od razu ma... A tu czasami trzeba się trochę dłużej postarać. Powodzenia w nauce języka. W zeszłym roku byłam na wakacjach w Tunezji, wtedy postanowiłam, że nauczę się angielskiego, chociaż w stopniu komunikatywnym. Minęło już pół roku, a ja nawet się nie zabrałam. Ale za Ciebie trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Też bym chciała już testowac, a tu jeszcze dwa tygodnie... No cóz, trzeba czekać i mieć nadzieję, że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial mi ze te wszsytkie filmy to jest bujda bo tam kazda kobieta po jednym razie jest w ciazy a sie usmialam :D :D Liwia no mysle ze mozesz jutro zrobic mialas dostac dzis @ a tu cisza wiec :) moze cos tam sie kluje wszedzie doradzaja robic test w dzien oczekiwanej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Wlasnie kalendarzyk sprawdzilam. To dopiero 30 dc, wiec nie wiem czy zdecydowac sie jednak jutro na ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Ostatnia @ mialam 11.02.Ehhh, juz sie zakrecilam. Ale gdyby miala przyjsc nawet za 2-3 dni to jeszcze w zeszlym tygoniu zaczelyby mnie bolec piersi. Chyba sie poddaje i nie robie tego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze 30 dniowe cykle to chyba do tych dluzszych naleza. Ja bym zrobila wiem ze jak przychodzi co do czego to czlowiek boi sie rozczarowania wiec decyzja nalezy tylko do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Postanowione.Jesli @ dzisiaj nie przyjdzie to jutro rano robie test.A jesli wyjdzie negatywny to bede spokojnie czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Dorota, nie dziekuje. Jakos mi sie humor zepsul.Chyba sie poloze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dokładnie, lepiej wiedziec, niż cały czas się domyślać, a może jestem, a może nie :) Czekam więc na wiadomośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia i koniecznie daj znać przed wyjsciem do pracy co wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze latwo sie mowi ale nic sie nie denerwuj, jestesmy z Toba i wiemy co czujesz :) jestesmy tu po to zeby sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dokładnie, nie ma co się martwić. Ważne tylko, żeby wiedzieć jak sytuacja wygląda, wesprzemy Cię bez względu na jutrzejszy wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Dolacze do was również staramy się o dziecko ale może od poczatku:-) Mam 22 lata maz 29 mamy 3 miesięczna córkę i chcemy drugie jak najszybciej:-) w sumie dopiero ten cykl się staralismy ale tak na luzie tzn bez liczenia dni itp okres powinnam mieć 10.03 ale nie mam jeszcze:-) ale po porodzie dopiero jeden okres miałam wiec może się rozregulowal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witaj Gocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny. Trochę się wycofałam ostatnio, bo kiepsko z humorkiem, ciche dni z m...jakoś mnie takie negatywne myśli nachodzą. Do @ jeszcze kilka dni, ale jakoś nie jestem dobrej myśli...raczej przyjdzie fr***a :/ Wszystkie szukamy objawów, a najśmieszniej będzie jak zajdziemy i objawy będą dopiero później..oby! Mam nadzieję, że wszystkie w tym roku. Miłego wieczoru Wam życzę. Może mnie się trochę buźka uśmiechnie, bo ostatnio straszny dołek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jako świeża mama powodem wam ze z tymiobjawami różnie bywa:-) my staralismy się 2 cykle tzn sex bez zabezpieczenia bez liczenia kiedy mam płodne dni, nie nastawialam się ze tak szybko się uda tydz przed okresem normalnie czulam ze bola mnie piersi ale zawsze tak miałam, w dniu okresu hm nie było go ale myslalam ze dzień w ta czy w ta zdarza się:-) zrobilam test4 dni po terminie wyszlydwie kreski a objawy zaczęły się około 7 tyg mdłości mdłości mdłości no i bol piersi nie przeszedł:-) Trzymaj kciuki żeby wamsiw Udalo mimo ze moja ciąża byla dość problemów a to Skarbek który teraz ze mną leży to największe szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha witam i gratuluje :) dzidziusia :) oby i tym razem nie bylo zadnych problemow :) Tuptus glowa do gory :) bedzie dobrze i napewno z mezem ciche dni napewno szybciutko przejda :) grunt to pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Dziewczyny przepraszam ale z testowania nici :( Wczoraj jak poszlam do mamy A. to wyszlismy po 21 i juz apteki zamkniete. Chyba nie kusi mnie tak na to testowanko. Nie mam sily.Czuje ze to bedzie ciezki dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×