Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga827

Wkładka Jaydess.

Polecane posty

Gość gość
Ta wkładka ma bardzo mało hormonów.Jest dla nieródek,a nie dla kobiety po 2 porodach.Dlatego wystapiły problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wkładkę dla dziewczyn nierodzacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaaa
Jaydess została wybrana ponieważ jest mniejsza od mireny a przy konsultacji związanej z bólem podczas stosunku przy miedzianej spirali- lekarz w przychodni powiedział że wymiary mojej macicy wskazują, że albo jak najmniejsza wkładka albo nic. Chociaż nie dał gwarancji,że również ta nie będzie za duża i mogę być takim przypadkiem, który nie naddaje się na spirale. Lekarz który zakładał mi jaydess stwierdził ,że jestem taka szczupła ,że ta ilość hormonu wystarczy pewnie do zatrzymania miesiączki.Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 porodach mała macica,to jak duze dzieci urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy brałaś wcześniej hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaaa
Wielkość macicy podobno nie zależy od tego jakie były dzieci tylko od tego jak dobrze się obkurczy po porodzie. Dzieci 2800 i 2780g . Hormonów nie brałam. Dziś z plamieniem spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać trudności ci ustepują.Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blubell
Hej Ja mam wkładkę Jaydess od połowy maja i niestety pojawił się u mnie problem trądziku. Dodam, że od 8 miesięcy karmię piersią. Czy u Was też był problem z trądzikiem? Jeśli tak, to czy z czasem ustąpił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam wkładkę Jaydess, w oryginalnym opakowaniu, nie otwieranym! Cena w aptece 500 zł, sprzedam za 300 zł. Kontakt: jaydess@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 19 lat, wkładkę mam od 11 miesięcy i jestem bardzo zadowolona :) Trudno mi sobie wyobrazić to wszystko co ty jest opisane plamienia, bóle, trądzik - to wszystko jest mi obce. Owszem plamiłam, ale tylko przez pierwszy miesiąc, no i boli mnie brzuch jak mam okres (ale to normalne nawet bez wkładki :D wystarczy ibum u nospa). Jednak co może ma znaczenie - jestem nieródką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób zdecydowałaś się na załozenie wkładki?Lekarze informują ze zakładają kobietom po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanko w jaki sposób przekonałas gina aby ci wkładkę załozył? Czy z wkładką cwiczysz na zajęciach z wych.fizycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie namawiałam sprawa wyglądała tak: wizyta u ginekologa - mówię że chce założyć wkładkę (rada mojej mamy) a on na to ze bardzo dobra decyzja no to tyle :) 3 miesiące nie ćwiczyłam potem normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy matka nie przesadziła polecając ci wkładkę w tym wieku?Czy sama ma doświadczenie z wkładką z hormonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadziła z pewnością - po prostu nie chciała mieć nastoletniej matki w domu :) a to najmniej problemowa i najpewniejsza metoda :) mama kiedyś miała mirenę, ale to już po porodzie tak czy siak, o tabletkach trzeba pamiętać - a jak się przeziębisz to już coś może nie zadziałać, prezerwatywa wiadomo może się przebić a i przyjemność mniejsza tak więc jestem jej wdzięczna za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako matka posiadająca już 3 mirenę nie poradziła bym córkom jej zakładać w tak młodym wieku.Pytają mnie jak się zabezpieczać przed ciążą to raszę im plastry lub krązek dopochwowy.Wiedzą ze mam spiralę już długo i z niej korzystam.Plastry lub krązek w kazdej chwili można wyjąc i nie korzystać z hormonów.Młode dziewczyny nie korzystają z sexu regularnie i nie muszą być na hormonach.Dlatego mam dla nich plastry i w kazdej chwili mogą z nich korzystać.Miesiąc opóźnienia od bzykania lepiej na nich wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj forum mirena i tam uzytkowniczki podają jakich ćwiczeń nie wykonują mając wkładkę mirenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy załozenie wkładki w wieku 18lat u nieródki boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 31
Miałam założoną wczoraj. Wyłam z bólu. Mam radę dla wrażliwych w tamtych miejscach nieródek jak ja. Jeśli ginekolog proponuje wam zabieg w szpitalu pod lekką narkozom (jak mi) to bierzcie ;) Następnym razem na pewno wybiorę narkozę :) Po zabiegu bolał brzuch, ale Ibuprom zrobił swoje. Dzisiaj nic mnie już nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje załozenie wkładki w szpitalu w norkazie.?Czy jest refundowane przez NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nic nie kosztowało tylko normanie płaciłam z wizyty :) no i wkładkę a ze mój ginekolog jest prywatny a jednocześnie pracuje jako położnik w szpitalu to jakoś sam to rozwiązał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wkładki są refundowane przez NFZ? Z tego wynika ze lekarze powinny zakładać za darmo a oni dorabiają na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa miesiące temu założyłam wkładkę,mój partner nie chce dochodzić we mnie bojąc się o ciązę.Czy ciąża mozliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wkładka jest założona poprawnie to nie - tez na początku się stresowaliśmy ale wszystko jest bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając wkładkę nie trzeba się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dobrych doswiadczen z tą wkładką. Po 5 miesiącach od założenia pierwsza ciąża. Ale nastąpiło poronienie. Zostawiłam ją bo przecież raz na milion tak się zdaza. Minęło 8 miesięcy kolejna ciąża. Na dzień dzisiejszy nie wiem co dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dobrych doswiadczen z tą wkładką. Po 5 miesiącach od założenia pierwsza ciąża. Ale nastąpiło poronienie. Zostawiłam ją bo przecież raz na milion tak się zdaza. Minęło 8 miesięcy kolejna ciąża. Na dzień dzisiejszy nie wiem co dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drewnianym kościele cegła tez na głowę spadnie.Jesteś strasznie płodna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie miałaś niewłaściwie dobraną wkładkę, ja mam juz dwa lata levosert i zero kłopotów, nawet krwawienie mi się zatrzymało. Wygo jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma Jaydess od półtora miesiąca, zakładana w połowie cyklu. Pierwszy okres masakra, najpierw 2 dni plamienia, potem 7 dni normalnego okresu i jeszcze ze 2-3 dni plamień... Mięło 25 dni od poprzedniego okresu, a już następny się zaczął... Sama nie wiem co myśleć, mam nadzieję że tym razem szybko się skończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×