Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość gość
Autorka postu zniknela po tym jak ktos napisal, ze to prowokacja. Wrocila z nowa bajeczka jako kinga. Zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka postu zniknela po tym jak ktos napisal, ze to prowokacja. Wrocila z nowa bajeczka jako kinga. Zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne jest to jak jak niedo/ru/chana szmate zabolcuje jakis przybleda hindusina a ta z wdziecznosci zobaczy indie jako raj na ziemi szkoda tylko ze te ciapctwo spie/rdala z tego raju w samych podartych klapkach i obsranych gaciach do europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to do ciebie ty hinduski wycieruchu z ku/tasem czarnym w mordzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoerdzielaja niczym Polactwo ze swojej wsi do UK :D Z jedna torba, dresikami z kleszu, a dziewczyny w szmateksach z lumpeksu. Wszyscy wyjezdzaja za chlebem i lepsza przyszloscia, ktorej nie beda mieli w Polsce. Zobacz, jak wiele macie wspolnego z Hindusami ;) No moze poza tym, ze spora czesc Hindusow mieszka juz od pokolen w UK, a was dopiero wpuscili w 2004 roku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj bo ci zylka peknie prostaczko :D meliske sobie zrob agresywna poleczko...ze tez takie szambiary chodza po swiecie. No, ale nke wszyscy musza byc wyksztalceni, oczytani i obyci jak ja... :D pluj sobie dalej ja sie chetnie posmieje z twoich zalosnych prob dokopania komus...Za tepa jestes zeby zrozumiec, ze wyzwiskami osmieszasz siebie i obnazasz swoj zenujaco niski poziom...niunka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co od pokolen mieszkaja sprowadzaja sobie dziewice z kraju a ci co sobie d***** i materace z polek robia to takie same szmatlawce jak i one te d***** polskie sluza im wylacznie jako wizy na 2 nogach no i jako spuszczenie spermy w chetna szkaradna morde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni post to do szmaty z 8.40 :) widac jak cie zabolala prawda, jak biczem w pysk, przyjmij na klate ze jestes tylko spermojadem dla cherlawego apolla w kolorze go/wna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co prostaku to ci da ze sobie kogos powyzywasz? Poczujesz sie lepiej? Serio tak rozladowujesz agresje? Ladnych manier cie matka nauczyla :D Swiata swoimi wyzwiskami nie zmienisz a ja jak i zapewne inne kobiety z tego forum mamy to w doopie. Mozemy jedynie wejsc i sie posmiac z takich nedznikow jak ty ktorzy od rana siedza na forum i pisza wulgaryzmy w strone osob ktore nigdy nie poznaja. Zycze milego dnia, bo u nas dzis dosc ladnie na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolala? Hahaha takie cos jak ty potrafi mnie tylko rozsmieszyc, prymitywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co jej da? To jej prymitywny sposob na poprawienie samooceny :D marny, no ale innego zapewne nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hinduskie s****wo najpierw sama ludzi obraza ale pelna oburzenia jest jak jej sie tym samym odplaca, dno i wodorosty. a ten opis byl tak plastyczny, dziekuje ze opisalas swoj wyjazd z Pl i jak wtedy wygladalas spermojadzie hinduski : "Spoerdzielaja niczym Polactwo ze swojej wsi do UK smiech.gif Z jedna torba, dresikami z kleszu, a dziewczyny w szmateksach z lumpeksu." Nie dziwi mnie ze zlapalas hindusa w podartych gaciach jako jedyna szanse na milosc ze slamsu z bolywood :D Hindus w podartych klapkach i polczyna w szmatach z lumpeksu, dobraliscie sie jak w korcu maku dziunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak bedziemy spotykac sie I wychodzic za maz za Hindusow. Bedziemy rodzic im dzieci I tworzyc rodzine. I chu ci do tego zazdrosny szmaciarzu. Wolimy Hindusow niz Polaczkow I mam w d***e twoje zalosne wypociny na tym forum. Jestes I bedziesz tylko nedznym Polaczkiem z kafeterii. A teraz mozesz isc I sobie strzepac pod plakat jakiejs pol Hiszpanki pol Angielki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mow za siebie ciapacki pomiocie ja na twojego brudasa harknac bym nie chciala a tobie bym splunela w twoja prymitywna morde dziunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki nie moga z zazdrosci :D Nawet baby na forum udaja. Takie to zakompleksione i chore umyslowo :D Sto razy wolalabym Hindusa w podartych klapkach niz Polaczka z buraczana kwadratowa twarza i skarpetami w sandalach :D hahahah WIESNIAKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie wolalabys hindusa, ciebie tylko stac na brudnego hindusa, a to roznica dziunia :) U Polaka czy innego bialego nie masz szans, zostal ci tylko albo sraczkowaty albo murzyn. a po takim przebiegu kazdy bialy ma odruch wymiotny dziunia :) jestes skazana na sra/czke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha zaraz sie posracie poleczki. Jestescie tak tepe, ze myslicie ze gosc ktory staje w obronie kobiet w zwiazkach mieszanych to jedna i ta sama osoba? Hahaha co za idiotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
I oto najgorszy sort polakow zabral glos. Agresywny, chamski, zawistny. Zal, ze takie cos reprezentuje Polske za granica. Do tej inteligentki, ktora napisala, ze Hindusi sie nie asymiluja z brytyjczykami. Heh, zanim nastepnym razem sie skompromitujesz radze wrocic na lekcje historii. Hindusi sa od wiekow czescia brytyjskiej kultury. Z kolei Polacy zyja w polskich gettach, niejednokrotnie nie potrafia slowa wydukac po angielsku zadajac wszedzie tlumaczy, nie szanuja innych kultur i generalnie przynosza wstyd tym normalnym, ktorzy powiedzmy sobie szczerze nie sa widoczni w tlumie. Przyklady widac w postach wyzej. Nie podoba sie wam kraj wielokulturowy? Wracajcie do Polski. Nikt was sila ty prostacy nie trzyma. Ale benefity by wam zabrali i wtedy byloby juz cienko, co nie? Pozdrawiam wszystkie normalne kobiety, a dno na poziomie plytek chodnikowych (dobry tekst) uwazajcie zeby wam z tej bulwery serducho nie siadlo...Prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:16 - Musze cie rozczarowac. To ja rzucialam Polaczka dla faceta z Indii. To bylo 7 lat temu i do dzis tworzymy szczesliwa pare z Hindusem, a Polaczek mnie obrazal przez dobrych kilka miesiacy jak go rzucilam. Juz wiem skad biora sie w was te poklady agresji. ;) Dziewczyny, nie traccie czasu na Polaczkow. To dno i wodorosty. Ja mam przynajmniej partnera, ktory mnie kocha i szanuje, a nie traktuje jak sluzaca ktora obiad musi pod nos podstawic. Jestem szczesliwa jak nigdy dotad a zazdrosnym i zawistnym Polaczkom moge jedynie pokazac srodkowy palec. Zbyt brzydcy i prosci jestescie, zeby was jakakolwiek zechciala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Otoz to ja jestem autorka a nie zadna Kinga. Nie wchodzilam przez pare dni bo mialam co innego do roboty ale szokuje mnie dziewczyny poziom waszej rozmowy. Ani Kinga to nie ja ani ja to nie zadna szmata. I naprawde okazcie odrobine szacunku i normalnosci. Bo wkoncu wyjdzie na to ze wszystkie jestesmy idiotkami skoro nie potrafimy normalnie rozmawiac. Latwo jest na forum kogos oskarzac, insynuowac i tworzyc niestworzone historie. Widze ze rozne dziewczyny maja doswiadczenia ale to ja zalozylam ten watek i nie po to zeby sie z kims klocic tylko zeby wymienic poglady. Tak potwierdzam to ze moj chlopak nie byl dobrym czlowiekiem, owszem byl ze wsi, mialam same zle doswiadczenia i kropka. Nie ma w tym zadnej prowokacji i az sie dziwie ze nie potraficie po prostu przyjac tego do wiadomosci. Skoro inne dziewczyny pisza ze tez mialy swoje doswiadczenia, niektore lepsze niektore gorsze to tez jest to ok ale naprawde dajcie spokoj z tymi wyzwyskami. Ciagle cos spekulujecie czy ja robie prowokacje, czy Kinga to ja, czy ja to Kinga itd itd. Prawda jest taka ze wyjatkami sa dobre zwiazki z hindusami i nie jest to kraj wynoszacy kobiety na wyzyny i ten kto twierdzi inaczej no jednak sie osmiesza. I albo skonczcie ta dyskusje albo rozmawiajcie normalnie. Ja sie ze swojej traumy po tym zwiazku lecze bo chlopak mnie skrzywdzil i o czym tu dywagowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A swoja droga kinga jak masz ochote to napisz co tobie sie przytrafilo, jaka jest twoja historia. Nie zwazaj na te obrazliwe posty, mam wrazenie ze te panie sie znaja i robia specjalnie takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze wyjatkami sa dobre zwiazki z hindusami i nie jest to kraj wynoszacy kobiety na wyzyny i ten kto twierdzi inaczej no jednak sie osmiesza. ------ --- I stwierdzilas to po niecalym rocznym zwiazku z Hindusem ze wsi i przeczytaniu paru historii innych "poszkodowanych", tak? Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty stwierdzilas po bolcowaniu ze oni wszyscy sa zayyyebiscie wspaniali, tak ? Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A ty znowu zaczynasz??? Nie, stwierdzilam to na podstawie informacji z innych roznych zrodel. I przestan wszczynac tu prowokacyjne dyskusje. Jak masz fajnego hindusa to gratulujemy ale prosze przyjmuj do wiadomosci ze sa ludzie ktorzy maja odmienne zdanie. Mamy do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Nie związałabym się z Hindusem, bo to tak olbrzymia przepaść kulturowa, że nie wierzę, że można się z takim dogadać na poziomie wspólnego układania życia. Hindusów znam kilku i owszem, ci których znam, to babiarze. Do tego nasłuchałam się naprawdę burzliwych historii o związkach z Hindusami. Na pewno miałabym problem z zaufaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Naprawde wasza zawzietosc mnie poraza. Obrazacie sie, mnie, inne laski, przekrzykujecie, wyzywacie.... No naprawde dajcie spokoj. Rozmawiajmy normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Teraz sobie mysle z perspektywy czasu ze wszystko zalezy od wyksztalcenia. Ten moj byl po normalnej szkole to i poziom kiepski. Ale chyba ci co sa lepiej wyksztalceni inaczej mysla i postepuja, maja inne wzorce z domu. Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A ta pani ale badziew , co slyszalas? Masz jakies kolezanki co byly w takich zwiazkach? Co sie tam dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle myslisz, kultura i nawyki nie ma nic wspolnego z wyksztalceniem. zreszta w PL tez pelno magistrow ze sloma w butach i pusta mozgownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszczynam zadnych prowokacji, dziewczyno. Pragne poznac te "zrodla" twojej wiedzy. Podziel sie z czytelniczkami. Na jakiej podstawie stereotypujesz? Pochwal sie nam poznana kultura indyjska oraz tym co zobaczylas w Indiach. Czekam na rzeczowa odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×