Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość gość
Wiekszosc? Ja widze zaledwie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zostalas oszukana? Ozenil sie z toba czy poprostu zostawil? Jesli to drugie to sorry w zyciu tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Juz chyba wystarczy fakt, ze wiekszosc nam zostala przez nich oszukana." A to dziwne, bo wiekszosc par polsko hinduskich jakie znam to szczesliwe, wieloletnie zwiazki, normalne malzenstwa, wlacznie z moim. Poznalam mnostwo takich par i doslownie jedna, JEDNA para sie rozeszla, bo on okazal sie byc babiarzem. Reszta wiedzie normalne zycie. Skoncz uogolniac. To ze tobie nie wyszło, nie znaczy ze inni cierpia. Nie cierpie jak ktos plecie takie glupoty na podstawie dwoch czy trzech nieudanych zwiazkach. Polacy tez sie rozchodza i jakos nikt nie pisze takich bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z 16.27 a ty ile lat po slubie ? czy moze miesiecy ze ten zachwyt niebotyczny naqd ciapackim stworzeniem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do idioty z 23:41 Miesiecy po slubie? Dziecko zycze ci zebys kiedykolwiek dotrwala do takiego stazu jak ja, ale u ciebie to raczej niemozliwe. Tepaki sa z reguly samotni ;) 8 lat po slubie, 11 lat razem. Pozdrawiam polaczkowy stworku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha, moze i poped ma duzy, ale czym go zaspokoi ? :D "Indie dochodzą do wniosku, iż prezerwatywy produkowane według międzynarodowych standardów są za duże na większość hinduskich mężczyzn. Nauka dowodzi, że większa połowa zbadanych mężczyzn ma krótsze członki niż rozmiar przeciętnej prezerwatywy. To doprowadziło do produkcji prezerwatyw różnych rozmiarów, aby były dostępniejsze.Hinduski Konsulat Badań Medycznych badał to zjawisko dwa lata. Ponad 1,200 ochotników zmierzyło swoje członki wzdłuż i wszerz bardzo precyzyjnie, co do milimetra. Naukowcy dowiedli, że dane próbki są charakterystyczne dla świeckich, mieszczan oraz mieszkańców wsi. Podsumowanie naukowych dochodzeń stanowi fakt, że ponad 60% Hindusów posiada członki krótsze o 3 lub 5 centymetrów niż międzynarodowe standardy. Doktor Chander Puri, specjalista od zdrowia intymnego w Hinduskim Konsulacie Badań Medycznych, twierdzi że konieczne jest produkowanie specjalnych prezerwatyw. Większość sprzedawanych są za duże. Sprawa jest poważna, ponieważ na 5 stosunków, w czasie jednego używana prezerwatywa spada lub pęka. Kraj notuje najwięcej zarażen wirusem HIV na tle innych. ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dztieki za info gosciu powyzej, to dlatego tyle agresji u tej suki hinduskiej, symptom niedorzniecia ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty moze nie agresywna? Hipokrytka, same jestescie jak wsciekle suki (polecam sie zaszczepic przeciw wsciekliznie takie jak wy sa niebezpieczne dla normalnych kobiet), ale sie rzucacie jak ktos wam odpowie. Zal mi takich sfrustrowanych szczekaczek jak wy...Biedne zakompleksione wory na sperme polaczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Polskie patologiczne prostaczki zabraly glos...Wstyd i nic wiecej...Agresywne, wredne, chamskie zmije. I maja czelnosc obrazac kobiety na poziomie. HAHAHAHA nieszczesliwe pasztety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam dziewczyny, dajcie spokoj. Samotna jest i nieszczesliwa, zamarzyl jej sie zwiazek z 25 letnim stazem i zazdrość gore wziela. Swoja droga, niezla sumke sobie strzelilas, dziecko. Musialabys miec juz kolo 50 tki żeby miec taki staz :D Matematyka sie klania, nieuku. Polskie malzenstwa ledwo co dochodza do 3-4 lat pozycia malzenskiego bo teraz jakas moda na rozwody zapanowala w Polsce. Jakbym napisala, ze mnie jakis Hindus wykorzystal dla wizy, zdradzal, bil to byloby fajnie ;) Wtedy by nie szczekala. Ale ze przebolec nie moze biedna istota, ze ktos jest szczesliwy to i tyle jadu wylewa, biedne nieszczesliwe dziecko. Pozdrawiam wszystkie szczesliwe zony Indusow i zycze milego dnia. A samotnicom z kompleksami zycze znalezienia jakiegos faceta, bo az czerwieniejecie z braku seksu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty uwzasz ograniczona debilko ze tu tylko nastolatki pisza ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje slownictwo wskazuje nawet nie na nastolatke, ale wrecz gimbaze ;) Moze znajdz sobie jakas prace co? Mniej jadu bedziesz wylewac i przejmowac sie zyciem anonimowych osob z forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre, ze dorosle kobiety a tak sie odzywaja. I jeszcze sie rzucaja i wypominaja agresje. Szkoda, ze nie widzicie agresji u siebie prostaczki. Kulture wynosi sie z domu, wiemy juz w jakiej patologii dorastalyscie poleczki... To oczywiscie do tych co wyzywaja kobiety w zwiazkach mieszanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danka hahaha kup sobie krem na bol d**y :D zal ci ja tak scisnal, ze rozluznic nie mozesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze doczekamy ze wszystkich smoluchow pogonia z europy a te ich oblesne tepe dzidy z ogolonymi lbami wywioza jak Jagne na wozie drabiniastym z gow/nami wraz z nimi :) Adieu, puszczajace sie szmaty z kazdym ciapkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie gościu, bo z nerwów zaraz zostaniesz rozstroju żołądka. Zaparz sobie meliske na uspokojenie swoich nerwów, bo długo przy takiej nerwicy nie pozyjesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej polaczkow pogonia niz kogos kto mieszka tu od pokolen...sfrustrowane zmije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Wiecie co...nie uogolniam...jeszcze 2 lata temu tez bulwersowalam sie na forach jak mozna tak 'uogolniac'...Dla Twojej wiadomosci naprawde staram sie byc obiektywna, tym bardziej, ze mialam okazje mieszkac w Indiach przez pare miesiecy i na wlasnym przykladzie zobaczylam jak wyglada traktowanie tam kobiety. Jesli ktoras z Was powie mi, ze to bajka- widac, ze duzo jeszcze nie doswiadczylyscie. I szczerze mowiac wole zebyscie mnie atakowaly i nigdy tego nie doswiadczyly.. Hindusi to babiarze, zakochani w swoich mamusiach i tatusiach i niech tylko rodzice dadza im ultimatum - my albo Twoja Polska dziewczyna/zona. Bez wahania wybiora to pierwsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, znam takich co wybrali zony, zony Polki. Kilka miesiecy mieszkalas i juz uwazasz sie za eksperta? Wow slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dalej czekam na odpowiedz jak cie oszukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jak ja kocham takie uogólnienia. Wypowiedziała się mlodziutka dziewczynka, która mieszkała w Indiach kilka miesięcy. A wiec slucham, jak w Indiach traktują kobiety? Jakieś konkretne przykłady? Musisz nas tu wszystkie uświadomić, w końcu jesteś taaaka doświadczona i wypowiadasz się o całej nacji,musisz wiec mieć spore rozeznanie. Kiedy mam zacząć pakować walizkę i kiedy mój maz wybierze swoja mamuske zamiast mnie? Doradzisz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
No masz, jakos moj maz ozenil sie z Polka i jego rodzice nie mieli nic przeciwko. Poza tym piszesz Kingo, ze WSZYSCY Hindusi to babiarze. Rozumiem, ze pozlalas absolutnie WSZYSTKICH Hindusow na globie i kazdy okazal sie babiarzem. Ehhh dziecko znam wielu Hindusow, pracuje z kilkoma, znam mnostwo mieszanych par i...babiarzy jakos nie spotkalam. Kurcze, ale pewnie wiesz lepiej bo pozlalas ich pewnie lepiej ode mnie. Nawet mojego meza znasz lepiej. Zapewne. Dalej jak juz ci napisalam moj maz ma zone Polke, a ponoc kazdy wybierze mamusie. Trzymajcie sie na bacznosci polskie zony hindusow coby ich mamusie wam mezow nie ukradly :D Takie bajeczki mozesz opowiadac swoim kolezankom, ktore z wypiekami beda sluchac jacy to Hindusi sa be. PS Dowiemy sie jak cie oszukal?? Czy zapomnialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram Kinge uwazam ze dziewczyna ma duzo racji byla w Indiach i przekonala sie na wlasnej skorze 4 lata oszukiwal ja jakis hindus bo pewno rodzinka mu znalazla zone ido tego zgarnal jeszcze posag ze sie z nia ozenil moze ty desi pani bylas tez w indiach ale tylko pojechalas tam na urlop to za malo zeby dowiedzec sie wiecej uwazam ze ta kultura jest naprawde odmienna , trudna i co tu duzo gadac troche prymitywna oni zyja w swoim swiecie w swojej kulturze nie integruja sie z zachodnia kultura wcale co widac w UK hinduski narod to najwieksci hipokryci seks to niby temat tabu w filmach nie moze byc scen seksu ale ich religia ma zwiazek z fizycznoscia seks przed slubem zakazany dlatego duzo g***tow takze na europejkach rodzice wybieraja meza czy zone patrza przy tym glownie na majatek wybieraja bogatego meza ktory utrzyma zone i dzieci i niewazne ze jest od dziewczyny 15 czy 20 lat starszy. sluchaja sie rodzicow i rodzenstwa szczegolnie mlodszy brat starszego brata moze sa wyjatki ze naprawde szanuja swoje zony jednak czesto zona nie ma zbyt wiele do powiedzenia ma wypelniac polecenia meza biala kobieta to dla nich czesto synonim kobiety lekkich obyczajow niestety bez obrazy ale oni czesto zapoznaja biale dziewczyny z zachodu dla seksu ale z taka sie nie ozenia bo ich zona musi byc dziewica. wiecej juz nie bede pisac najwazniejsze sprawy napisalam ale i tak obronczynie hindusow czy arabow zaczna pisac ze to nieprawda ze oni sa bardzo dobrzy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha przeciez autorka to kinga. A ty gosciu bylas w Indiach? Czy tez poznalas wszystkich hindusow?? Osmieszacie sie dziewczyny ze az zal was czytac. To jakby napisac, ze wszyscy Polacy to zlodzieje i pijacy, ze wszyscy Wlosi to maminsynki, ze wszyscy Amerykanie sa grubi. Poznalam przedstawicieli tych narodow, oni tacy byli wiec wszyscy sa tacy :D Czy twoj ojciec i brat to zlodzieje i pijacy? Jesli tak to wspolczuje patologicznego pochodzenia, ale np. moi nie sa, wiec juz moja teoria, ze wszyscy padla. Takze w taki sam sposob obalam twoja, ze wszyscy sa be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak jeden ci dogadza tym swoim malym pyrtkiem to caly narod hinduski jest suuuper z******ty. nie widzisz ze ty sama uogolniasz ? to straszne jak ku/tas i *****nko potrafi zaslonic caly swiat przed prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha kolejny prosty prymityw...cos jeszcze masz do naplucia niunka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z tym ze Kinga to autorka. Ten sam styl pisania kropka w kropke. Tylko, ze autorka byla podobno tylko rok czasu ze swoim Hindusem ze wsi. Widze ze usilnie nam cos probuje udowodnic i nie moze przegryzc tego, ze sa jednak normalne zwiazki i uczciwi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie w morde szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha szmate widzisz w lustrze niunka :D i moze czas zapisac sie do szkoly tam cie naucza czytac ze zrozumieniem. A i moze troche kultury zlapiesz bo poki co reprezentujesz poziom plytek chodnikowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×