Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość Oszukana przez hindusa
Mnie to bardzo zaskoczylo ze jego rodzina nie pomyslala ani razu o tym co ja moge czuc jak oni go chca ozenic. Siostra ktora sama jest zona i matka najbardziej namawiala do slubu chociaz wczesniej wykazywala zainteresowanie nasza znajomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka czy ojciec toleruja polki dla synow za granica, bo wiedza ze w ten sposob oszczedzi pieniadze na burdele a i moze glupia c/ipa mu wize zalatwic. ale jak tupna noga, to synus lezy plackiem u i ich stop. to inne zycie , nie na wasze slabe glowki ciapackie smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ja w indiach nie bylam. Chcialam bardzo pojechac z nim i poznac jego rodzine. Ale obiecywanie mi wyjazdu tez bylo klamstwem. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Tak jak napisalam, w indiach nie bylam ale moze bede. I nie mam zadnych wnioskow tylko przemyslenia, dla nikogo nie wiazace. Z pewnoscia sa tez porzadni hindusi ale nie udawajmy ze nie ma problemu oszukiwania dziewczyn w europy. Nie wszystkie jestemy latwymi d******** a mimo wszystko mialysmy zlamane serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lezenie u stop znasz z autopsji debilio, prawda?? U stop polskiego smierdziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w Indiach nie bylas, nie zetknelas sie z ich kultura ani razu. Ba, nawet nie wiedzialas jakiego wyznania byl twoj kolega ale WIESZ juz wszystko na temat Indii, tak? Rece opadaja jak czytam takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Znowu zaczynaja. Albo ta ta sama osoba albo nie wiem. Nomdajcie zesz spokoj. Prawda jest taka ze rodzina mojego hindusa wiedziala o nas, a mimo wszystko kazala mu sie zenic. Wiec co to za zachowanie. W europie chyba niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
O zesz k***a ale ty jestes ograniczona. Pisze wyraznie ze nie bylam w indiach a ty wpadasz w jakis debilny zachwyt ze to niby ma zmienic moje myslenie o tym co sie stalo??? Niech ci lepiej opadna te rece bo jakos nie przyjmujesz do wiadomosci NIC. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona sie czuja lepsza bo ja jeszcze bolcuje ten brudny smiec z indii a ciebie juz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj to on nigdy nie byl i nie bedzie. W sumie okazal sie madrzejszy od ciebie ;) Ale prawda w oczy kole, co? Wacpanna ma zerowe pojecie o Indiach, zapewne nie wie nawet nic o religiach oraz tradycjach dla danego regionu, ale ona wie wszystko, bo jeden gosciu ja oszukal... po roku znajomosci ;) Twoj brak wiedzy poraza. Poraza nawet to, ze nazywasz go Hindusem, mimo iz Hindusem to on nigdy nie byl i nie bedzie... Wiesz w ogole kto to jest Hindus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta nasi cyganie pochodza etnicznie z indii, to mozesz zamienic na cygana, ten sam typ urody, a same plusy bo w tym samym kregu kulturowym chowany + jezyk polski :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Kto kogo bolcuje to juz wszystko jedno. Ale jak mozna bez przerwy wciskac ze ich kultura jest taka z******ta?? No moze i jest ale ludzie sa niestety rozni. I wszelkie dywagacje ze jest inaczej sa bez sensu. Ja jakos dosadnie pisac nie chce bo nie o klotnie mi chodzi. Ale rok czasu to tez jakis tam czas i co sie napatrzylam to moge tylko powiedziec ze nigdy nie bylam rasistka ale teraz jestem i wszelkie ciapactwo tego swiata juz zawsze bede uwazala za najgorsze co moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ty jednak ograniczona jestes..... Myslalam ze pogadamy normalnie ale notorycznie mnie w*******z. Ale czy moge skorzystac z wiedzy szanownej pani i mozesz cos napisac na temat kultury Sikhow?? Bardzo cie prosze. Z pewnoscia masz szeroka wiedze. A potem ja sie podziele swoja wiedza z toba ok? Jaka kultura, miejsce i traktowanie kobiety, malzestwa aranzowane itd. Ale na serio, napisz co wiesz bo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie ciapactwo tego swiata juz zawsze bede uwazala za najgorsze co moze byc. ... bo jest najgorsze, smolucha z 3 swiata nie ucywilizujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy moge skorzystac z wiedzy szanownej pani i mozesz cos napisac na temat kultury Sikhow?? -... to troche potrwa musi pogooglowac i zrobic kopiuj wklej, cierplowosci ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
:-) ale ja na serio chce wiedziec, mam nadzieje ze napisze cos konkretnego a nie same zachwyty jaka ma wiedze. Bo mńie to naprawde interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie zawsze smiac chce z tych znawczyn, ledwo rozlozy nogi a posiada juz wszelaka wiedze na temat kraju czy "kultury" swojego smolucha. mysli ze sperma plynie do mozgownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, dopiero teraz dowiedzialas sie, ze twoj kolega jest Sikhiem, a nie Hindusem? Ojej jak slodko. Jestes tak glupia, ze na serio, chcialabym poznac tego twojego kolege i pogratulowac mu slusznej decyzji. :) Mnie kultura Sikhow nie interesuje. Ja sie z takim dziadostwem nie zadaje. Nie kazdy rozklada nogi przed turbanami tak jak ty. Mnie jedynie poraza twoja totalna glupota i powokacje jakie tu wypisujesz. Wsypalas sie juz kilka razy, ale jestem zbyt kulturalna, zeby ci to wypominac. Nie potrafisz podac zadnych zrodel wiedzy na temat ich kultury, mimi iz twierdzisz, ze "sie napatrzylas". Guzik prawda :D Napatrzylas sie moze na penisa swojego kolegi, a nie na ich kulture ;) Dziewczyny, to prowokatorka. Wpisy Kingi tez naleza do niej. Jestem pewna na 100%. Pozdrawiam normalne czytelniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie zawsze smiac chce z tych znawczyn, ledwo rozlozy nogi a posiada juz wszelaka wiedze na temat kraju czy "kultury" swojego smolucha.---- --- No dokladnie, wypisz wymaluj tak jak autorka topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napatrzylas sie moze na penisa swojego kolegi, a nie na ich kulture --- taka samokrytyka ? szacun ...ROTFL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Aha.....czyli wiedzy brak....... No tak, to bylo do przewidzenia. Jak juz nie wiesz co napisac to zaczynasz te swoje debilizmy obrazliwe. To wszystko na co cie stac, szkoda. Chyba za dlugo sie trzymasz z ciapactwem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o tobie smoluchowa, nie o autorce, autorka sama przyznaje ze nie zna kultury, ale ty za to ja dobrze znasz, ale jakos dziwnie nie chesz sie podzielic wiedza, czyli jednak tylko kulture ru/chani/a poznalas, tak jak przypuszczalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ech szkoda czasu..... Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz laskawa nie wytykac mi brak wiedzy skoro nie wiesz nawet jaka jest roznica miedzy Hindusem, Indusem i Sikhiem :) Faktycznie, nie rozlozylam nog przed moim MEZEM po kilku miesiacach znajomosci i nie zaszlam z nim w ciaze tak jak ty. Mozesz jedynie przyjsc i zobaczyc jak zyje sie w normalnym zwiazku, bo ty najwidoczniej nie potrafisz takiego stworzyc, dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze jest mezem to akurat powod do wstydu. autorce gratuluje ze w czas otworzyla oczy, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie powod do wstydu. Lepiej byc kilkumiesieczna konkubina co nie? ;) I mala poprawka. To nie autorka go rzucila, ale on ja. Madry facet, w pore sie opamietal :) No i madrzy jego rodzice. Chyba zaden osobnik nie bedzie szanowal takiej .... latwej, ktora rozklada sie od razu i zachodzi w ciaze :) Skoro sama do siebie szacunku nie ma, to z jakij racji ktos inny ma miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to byc taka agresywna polka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym slowem mowiac
autorka zostala kopnieta w doope przez sikha :D :D :D :D Ale wstyd :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
No ale ja wlasnie naprawde chcialam zebys mi powiedziala jaka jest kultura sikhow, masz przeciez rozlegla wiedze. Szkoda bo myslalam ze mi powiesz. A ty tylko bez sensu cos p********z i nie mowisz nic konkretnie. Oj kuleje edukacja, kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym slowem mowiac
autorka chciala zatrzymac faceta przy sobie i zlapac go na dziecko a on i tak ja kopnal w d**e :D takich rzeczy to juz tu dawno nie bylo ;) Nawet ciaza nie pomogla, zostala sama, wyru/chana przez sikha, w dodatku jakiegos z patologicznego srodowiska.nie moge :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×