Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość zdz
dzisiaj nie pisze spod mojego nicka bo nie mam polskich znakow ktore wystepuja w moim nicku, nie chcialo mi sie bawic w kopiowanie i wklejanie, pierwszy raz pisze spod goscia, gdybym chciala to ukryc to bym sie nie przyznawala ze to ja, a zreszta kazdy chyba zauwazy ze to ja po samym sposobie pisania :) akurat nie pisalam tutaj ostatnio prawie wcale. a jak bede chciala tutaj nawijac w dzien i w nocy 24h na dobe, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku to bede, bo moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Spokojnie autorko. Ciebie wyzywac nie beda, bo zostalas wykorzystana i ponizona przez Indusa. To ja jestem glownym celem tych frustratek, ktore i tak nigdy stazem nie dogonia mojego :) Zlociutka, mi i mojemu mezowi mozesz buty czyscic. Nigdy nie bedziesz miala tak dobrego meza i nigdy nie bedziesz szczesliwa, bo jestes zwykla frustratka, ktora zazdrosci innym tego czego sama nie moze miec. Tacy jak ty frustratko to przychodza do mojego meza do kancelarii po porady prawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Dziewczyny!!!!!! Dajcie spokoj. Ja mam tylko nadzieje ze mu jakiegos paszteta wybiora za zone:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta co ja was sie slucham, od teraz bede tutaj pisac spod goscia. wlasnie zmienilam zdanie, bede mogla wyladowac swoja agresje i frustracje jak wy bez personalnych podjazow w moja strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Paszteta czy nie paszteta, ciebie nie powinno to juz interesowac. Zglos sprawe o nekanie na policje a jestem pewna, ze bardzo szybko zalatwia to z delikwentem. Juz ci wczesniej pisalam. Mloda jeszcze jestes i znajdziesz sobie niejednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mayor tez juz pisze spod goscia bo nie bylo sensu podpisywania sie nickiem skoro i tak wszyscy ja wyzywali :) teraz przynajmniej ma spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pwno wybiora mu paszteta, tak to zazwyczaj jest, on jeszcze pozaluje, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez i tak piszesz spod goscia wiec? :o wydalo sie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mayor to akurat juz tutaj milion lat nie pisze. ma dosc i nie dziwie sie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha to, ze mayor pisze spod goscia to wiadomo od dawna, chociaz sama sie wyparla. Ale niestety wsypala sie kilka razy i zonk... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, od dzisiaj pisze spod goscia i nawet sie do tego ci przyznaje wiec miej juz ta swoja satysfakcje :) i jutro tez bede. i tyle ile mi sie bedzie podobalo. ok? zgadzasz sie z tym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie pisze? Prosze cie nie osmieszaj sie, ostatnio wsypala sie na watku o twoim slubie. Obie klamczuchy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisalam ze nie czyta, czasem zdarza sie jej, ale nie pisze w tematach tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wam pisze na spokojnie, ja ZDZ, ze mayor pisze jako gosc i wcale sie jej nie dziwie po tym jak ja tu potraktowaliscie. ja tez pare razy pisalam niezalogowana ale teraz juz oficjalnie bede ciskac spod goscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wsypala sie bo post byl zamierzony zeby kazdy sie domyslil ze to ona. a jak chce pisac to niech pisze, przeciez zyjemy w wolnym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona nie badz hipokrytka. Mayor sie nalezalo i ona dobrze o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok widze podszyw, dzieki temu moje wpisy beda nawet mniej dostrzegalne, dobra juz nie pisze na swoj temat bo psuje autorce topik. sorry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDZ ----- 🖐️ :* Tak, moj post na watku o slubie Zony byl zamierzony. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Hhhmmmm az mnie glowa rozbolala.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Mam jeszcze pytanie do zony ... Czy to prawda ze dla nich ma znaczenie zeby zona byla dziewica??? Sorry ze takie pytamie ale moze z tego powodu jego rodzina mnie nie chce za jego zone???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG obie nudne, obie glupie na tyle, ze musza planowac posty na kafe zeby troche poklasku dostac...Brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mi sie wydaje czy slysze oklaski echem odbijajce sie z oddali ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A ten debil do mnie dzis calz dzien pisze smsy.......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG obie nudne, obie glupie na tyle, ze musza planowac posty na kafe zeby troche poklasku dostac...Brawo...-------> :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze autorko robisz sie juz jakas smieszna. caly dzien pisze smsy, a ty sie rajcujesz jak glupia. jesli naprawde nie chcialabys zeby cie nekal to zglosilabys to na policje, zmienila nr telefonu, adres emailowy, zablokowala go na fejsbooku! ale tobie widocznie sie to podoba czujesz sie adorowana i rajcujesz sie ze glupi smierdzacy hindus pisze ci smski. jestes glupsza nawet niz on. hahaha ale sie chlopakowi trafila tepiara.zaloze sie ze za kilka dni ja przekona, ozeni sie z hinduska tam w Indiach a ta idiotka jeszcze mu wize do europy zalatwi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
O nie!!!!!? Tego nigdy w zyciu nie zaakceptuje. Nie moge zmienic nr telefonu bo to sluzbowa komorka. Ale chyba sciagne jakas aplikacje zeby jego nr zablokowac. bez wyzwisk prosze!!! Bo juz i mnie to w*****a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, ze planujemy posty na kafe? lepiej popatrz co inni tu robia :) 17:47------ 🖐️ 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez numer mozesz zablokowac bez zadnej aplikacji. Mayor co inni robia? Ciebie i tak nikt nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby co ja uzytkownikom tego forum zrobilam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry kochane? Co mi sie nalezalo? :) 🖐️ Hmmm... Pierwszy raz od nie pamietnych czasow pisze na tym forum. Kilka minut temu ZDZ zadzwonila do mnie zeby sie zapytac czy czytam kafeterie. Dlatego tu Wam teraz pisze, ze NIE, nie pisze, nie czytam kafeterii, jestem bardzo zajeta, nie obchodza mnie niczyje problemy ani plotki forumowych nieudacznikow. Nie przeczytalam tego topiku ale po telefonie od ZDZ weszlam na pierwszy topik na tym forum i zauwazylam wzmianke o mnie, tak wiec odpisuje Wam. A teraz zostawiam Was z ta pozywka na kilka nastepnych dni. Do nikogo nic nie mam, nikogo nie wyzywam, nie obrazam, nie pisze spod goscia bo nie musze. Jesli moje zdanie moge wyrazic jako ja. Uwazam, ze macie za malo do roboty i zyjecie tym forum. Wyjdzcie do ludzi!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×