Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość gość
no i oczywiscie ze jest zrozpaczony, bo przyzwyczajony do *****nka, kiedy chce i jak chce a tu nagle musi pojsc reka w ruch, ruch, ruch ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten śmierdzący Hindus popłakał się, bo teraz będzie musiał szukać kolejnej białej kretynki, która mu rozłoży nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
O matko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ale zescie mi daly teraz.......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
A to prawda...... No nic to, juz chyba dosadniej mi nie moglyscie dac czadu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'matki to ty nie wzywaj, bo jakby sie dowiedziala o twoim puszczaniu z ciapackim roochaczem to by cie spoliczkowala po pysku az by dzazgi lecialy !' No to ja sie nie dziwie, ze wyroslo z ciebie takie wulgarne i prostackie stworzenie. Biedna i bita dziewczynka z patologicznej rodziny. Bardzo ci wspolczujemy tego w jakich warunkach musialas dorastac :( P.S: A co to sa 'dzazgi'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ktos mi wlasnie wyslal link do obejrzenia pewnego filmu na youtube. I oto cale moje myslenie sie wlasnie zmienilo....... Wpiszcie sobie nick vujcic niezwykle swiadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Spadaj idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka pyskata ta naloznica turbana :) szkoda ze do niego tak szczekac nie potrafi :D ciapackie kochanice sa zawsze takie same. Niewyksztalcone,zakompleksione,naiwne szare brzydkie myszki, ktorych normalny mezczyzna nie chcial nawet dotknac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Aaaaaa kompleksy sie odezwaly..... To musisz byc stara brzydka zdzira skoro tak myslisz. To rok 2014 idiotko. A my wszyscy zyjemy w "globalnej wiosce". O ile wiesz co to znaczy niedouczona szmato. Moze ja sie zeszmacilam z ciapakiem, zakochalam sie i co? Nie wolno mi? Zaplacilam swoja cene. I bede placic do konca zycia. Ale lepsze to niz kretynskie podstarzale poglady. Oj zjezdzaj bo juz mi sie nie chce z toba gadac. Tobie by sie taki ciapak przedal to by ci dogodzil i wiedzialabys jak sie zachowywac. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapackie szmaty zawsze dadza sie sprowokowac i predzej czy pozniej ten ich patologiczny charakterek wyjdzie na wierzch. Niunia, nie chce cie zamartwiac ale moj maz jest Niemcem. Jest bialy, wyksztalcony,przystojny I kulturalny, nie to co ten twoj zaturbaniony owlosiony ciaapak. Ale tylko takich mozesz miec, co by cie walili po pysku I wiecej bachorow robili :D Normalny, bialy mezczyna kijem by CIE nie tknal. No ale coz, niektore aspiruja do bycia wiza na dwoch nogach +pustakiem do bzykania kozojebcy. Takim jak ja np.I moj maz to ty bys mogla bury lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Oj spadaj naprawde, odpalaj wrotki bo nudzisz. A dopiero co pieprzylas o tym zeby nie mieszac narodow a masz niemca meza? Coz za niekonsekwencja..... Ale naprawde wypieprzaj juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialy z bialym sraczkowaty ze sraczkowata czarny z czarnym tak sie mieszano od pradziejow ludzkosci i tak powinno zostac inaczej to jest jak swinia z malpa czy krowa z koniem albo ciapak z koza :) co uwielbiaja zreszta w chwilach natchnienia szepca: KOZUNIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie mieszano od pradziejow ludzkosci----- oj jak ty malo wiesz o dziejach ludzkosci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wykształconą i atrakcyjną kobietą, a na murzyna czy ciapatego nawet bym nie splunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz wiecej ? to opowiadaj jak mieszali sie czarny z bialym i ciapak z biala to byla najgorsza hanba i jedynie branki wziete do niewoli byly przymuszane do takich hanbiacych zwiazkow ale ciebie pewnie ciapak czy murzyn uczyl historii wiec ja opowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Pisalam ci juz, ze to miejsce agresywnych sfrustrowanych suk. No i juz sie zlecialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zlecialy sie p o j e b k i ziejace jadem siedzace tu calymi dniami bez zycia prywatnego wyzywaja wszystkich a najbardziej dziewczyny w mieszanych zwiazkach one maja s w i r a i mnostwo kompleksow maniaczki jedne jakby tak stanac z nimi twarza w twarz to by sie baly tak pyskowac odwazne sa tylko zza monitora ja ide sobie mam was gdzies wychodze na spacer i do znajomych ktorych wy nie macie i dlatego tutaj spedzacie wolny czas wspolczuje wam biedulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ci znajomi to murzyni i ciapaki, jakze ci zazdroscimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo uwazac na historii baranie, zamiast dlubac w nosie i odpinac kolezankom z klasy staniki ;) wiedzialbys miedzy innymi kto to sa Ariowie i co maja wspolnego z Polska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Lepsi znajomi ciapki niz taka sfrustrowana krowa jak ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze juz szmata arabska i ze spaceru i od znajomych ciapakow wrocila, taki blyskawiczny rekonesans :D slina ci cieknie z pyska, czy jad ? ciapacki pomiocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata arabska? o ile mi wiadomo zadna z tego watku nie jest z Arabem :) Ale rozumiem, ze dla ludzi niewyksztalconych Indie= Arabia. Coz zrobic, tu trzeba nalozyc wiekszy nacisk na edukacje, bo pozniej takie kwiatki wychodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Tragedia. Karykatura czlowieczenstwa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha sie prostaczka zdenerwowala :D szmate slonko w lustrze widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
No dobrze niech ci bedzie, juz ja wiem lepiej kogo widze. Wez juz s********j co? Chwilowo nie mam juz ochoty na pogadanke z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zajadle te suki ciapackie nie dziwota ze tylko u samych sukinsynow sraczkowatych maja wziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka (mimo, ze zadaje sie z ciapatym o ktorych ja mam niezbyt przychylne zdanie) jednak na tym temacie jest najnormalniejsza osoba, reszta to dzikie suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:40 idź sobie z********a bo cos ci ciśnienie się podniosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Ehhh i sie odezwaly zakompleksione poleczki...Zal mi was, agresja, chamstwo, zawisc oto co soba reprezentujecie...nie dorastacie do piet tym w zwiazkach mieszanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×