Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość Oszukana przez hindusa
To ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
ehhh no zal mi cie, naprawde. Zajmij sie czyms, zapisz sie moze na jakies zajecia zeby miec maksymalnie zapelniony wolny czas. To jest jeszcze swieze i pewnie dlatego tak boli...A i ty musisz byc wrazliwa osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie krotkie zwiazki wlasnie najbardziej bola, latwiej sie rozstac po latach, wiem z doswiadczenia. zycze ci duzo sily. pamietaj ze czas leczy rany, to jest prawda. milosc to takie uzaleznienie, czysta chemia, ktore z czasem przechodzi jak kazde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Moja przyjaciolka powiedziala ze sie za dlugo zachowuje jak mazgaj i ze raczej powinnam podziekowac bogu ze to teraz wszystko wyszlo a nie kiedys tam. I tez to troche racja. No staram sie normalnie zyc i zajmowac sie czym innym, pracuje, robie dyplom .... Ale sa niestety tez trudniejsze momenty:-( tego nie unikne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Dziekuje wam. Jak wam dzien minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalam o wiek, bo z twoich wpisow wnioskuje ze jestes jeszcze bardzo mloda. Watpie w twoje 28 lat. Nie daje ci wiecej niz 20. 28 latki nie maja mentalnosci nastolatki. A ty jak dziecko ciagniesz ten watek na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
:-( bo cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Ale wszystkie macie racje...... Juz czas wziac sie za siebie. Ide czytac ksiazke. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc rozum odbiera, kiedys bedziesz sie zastanawiala co ty w nim widzialas i jak moglas byc taka glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
a wiesz co......... ja sie chyba juz nawet nad tym zaczynam zastanawiac. Im wiecej o tym mysle tym wiecej zdaje sobie sprawe z tego jak sie osmieszylam bedac z nim w zwiazku i jak sie osmieszam jeszcze bardziej rozpaczajac po nim. No ale swoje trzeba odchorowac bo normalny czlowiek cierpi, wiadomo. A on szmaciarz niech gnije w swoim gownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale smski czytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
nie:-) nie czytam, bo wiem ze jak bede czytala to sie nigdy nie uwolnie. mam blokade na smsy. ale nie mam blokady na polaczenia bo wtedy nikt sie nie moze dodzwonic. ja nie mam iphone tylko blackberry i troche inaczej dziala. ale smsow nie czytam:-) a poza tym.....wiem ze on nic ciekawego nie napisze oprocz starych kitow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
ktoregos dnia w weekend chyba odblokowalam na chwile te smsy to widzialam co pisze, nic nowego, ze straaaaasznie mnie kocha ale nie ma wyjscia i musi sie zenic, wiec po co to wkolko czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATHINA28
zenich go swedzi, narzeczona daleko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
i ja tak uwazam.....wiec niech sie goni. a swoja droga zalosny jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest zalosny? a ty? lamentujesz, jeczysz, obrazasz go (a niby go kochalas?). Wez sie w koncu przestan uzalac nad soba i przestan w kolko o nim pisac. Bo to jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Czesc dziewczyny. Wiecie co..przegladnelam Wasza dyskusje i postanowilam sie wlaczyc chociaz nie lubie takich konwersacji bez sensu. Czemu bez sensu? Bo te chlopaki nie sa tego warci. Totalnie nie sa tego warci. Ja bylam z hindusem 4 lata. Byl moim pierwszym facetem w lozku, ,pierwsza wielka miloscia i rozp**dzilo sie. Najpierw mnie zdradzil a pozniej powiedzial, ze jego rodzice potrzebuja w Indiach no i powiedzieli mu wyraznie, ze nie chca zeby mieszkal zagranica. My Polskie dziewczyny zaslugujemy na duzo wiecej niz mozemy od nich dostac. Skorzystajcie z mojego doswiadczenia i nie pakujcie sie niepotrzebnie w ogromne klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze tylko dlatego ze tobie sie nie udalo nie znaczy ze innym sie nie uda. zauwazylam, ze wlasnie dziewczyny ktore zostaly wykorzystane przez jakichs hindusow, pakoli etc staja sie najwiekszymi rasistkami - przyklad Terenia. I to wlasnie takie osoby psuja opinie tym normalnym, zwyklym i szczesliwym zwiazkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, ze do dzis zaden cie nie zechcial :D tereska mitomanko, stalas chyba po wzrost jak rozdawali mozgi i sie nie zalapalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam, ze Terenia zlapie przynete :P Pojawila sie od razu jak tylko wspomnialam jej imie. Wroc. Zmienila nick na Terenia jak tylko wspomnialam o niej. Wniosek jeden: Ten przyglup siedzi tu i czyta 24/7. Dziekuje za uwage 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
No coz moge powiedziec...... Ze niestety faceci z indii ktorzy sa uczciwi i maja dobre charaktery to wyjatki. Potwierdzaja to historie takie jak moja i innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak faktycznie, oceniac milionowy narod na podstawie kilku facetow...i ty robisz dyplom??? Boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez hindusa
Na podstawie jednego normalnego tez nie bedziemy oceniac. Wiem ze trudno ci sie z tym pogodzic bo mnie tez nie jest lekko to powiedziec ale niestety jakby nie patrzec jest to patologia, kraj pelen oszustow i kanciarzy. Historii jak moja jest niestety wiecej niz takich jak twoja. Nie mowimy tu u wyksztalconych ludziach mieszkajacych od lat i ksztalcacych sie za granica, bo z pewnoscia ci reprezentuja inny poziom. Mowimy o "normalnych" ludziach. Az strach pomyslec jakby sie zaczac przygladac tym naprawde patologicznym. I skoncz swoje wywody zachwytu nad tym krajem i ich nacja bo chyba sama sie troche osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty widzisz w moich wypowiedziach zachwyt? I ja sie osmieszam? Wlasnie przyznalas, zd bylas przez rok z kanciarzem i oszustem. Jeczysz po nim, uzalasz sie nad soba. Wybacz ale jestes zalosna kretynka, po Polaku tez tak bys jechala? GET OVER IT. Chyba ten topik to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Polaku by nie jechala bo Polak by nawet sie nie zajaknal o slubie, za to zrobilby jej gromadke dzieciakow i na boku doprawial rogi z 4 innymi. Oczywiscir nic by o tym nie wiedziala. Jemu sie dostaje bo powiedzial jej prawde. A mogl sie z nia ozenic i pozniej zrobic z niej sluzaca dla jego hinduskiej zony. Ale nie, byl uczciwy i teraz mu sie obrywa. Fakt albo prowokacja albo autorka jest skonczona idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie, byl uczciwy i teraz mu sie obrywa. --- Fakt, byl uczciwy, powiedzial jej wprost ze byla tylko jego przedslubna naloznica, niczym wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej nie skonczyla jako poslubiona sluzaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz zorientowalyscie sie ze ten topik to prowokacja? :D Przeciez to bylo jasne od poczatku a pozniejsze jej teksty tylko mnie w tym utwierdzily np."zablokowalam smsy od niego, cieszycie sie?" Widac ze komus sie bardzo nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Czesc Dziewczyny, tak obserwuje od kilku dni ta dyskusje i powiem Wam jedno- nie warto naprawde sie klocic i obrazac przez Hindusow. Juz chyba wystarczy fakt, ze wiekszosc nam zostala przez nich oszukana. To faceci, ktorzy potrafia pieknie czarowac swoimi oczami i wypowiadac zdania rodem z Bollywood, a pozniej dopiero dociera do nas rzeczywistosc jak juz zostaniemy przyslowiowo kopniete w d**e. Ja bylam w zwiazku z Hindusem prawie 4 lata. Byla to moja pierwsza prawdziwa milosc, myslalam, ze moge podbic swiat. W rzeczywistosci zwiazek kosztowal mnie utrate zdrowia, ogrom stresu, wylanych lez i brak wiary w ludzi. Dziewczyny, jestesmy pieknymy, madrymi, niezaleznymi dziewczynami, wiec pamietajcie o tym zanim zamkniecie oczy i pozwolicie swojej milosci byc slepa. Nauczcie sie na moim bledzie, bo nie warto go powielac. Z checia odpowiem na wasze pytania i watpliwosci dotyczace takiego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×