Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez hindusa

zwiazek z hindusem : wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość gość
Mayor spermojadzie ile dzisiaj k***sow umylas swoimi ustami? :D Patrzcie jak szybko sie zalogowala. Jenkonsowa do niej zadzwonila hahahahah ja p*****le one do siebie dzwonia i mowia sobie co kto pisze na forum, o k***a :D przegralyscie zycie, Cieslak i Jenkins, to o was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie pochwalilas sie jeszcze ile k***sow umylas dzisiaj swoimi grubymi warami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omojboze! One na serio dzwonia do siebie i rozmawiaja o kafeterii i razem umawiaja sie na forum. Jak bardzo trzeba byc chorym psychicznie, zeby sie tak zachowywac? :o Istne gimbusiary, a podobno sa po 30 tce. zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze Mayor? Nie klam kochanie bo wiemy, ze kafe to twoje zycie. Owszem przegralas je opowiadajac o nim publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, zona do niej zadzwonila wiec ges od razu rzucila wszystko i z wypiekami na twarzy weszla na kafe zobaczyc co tam pisza. I teraz bedzie z podnieceniem sledzila watek. No coz mayor, po raz kolejny udowodnilas, ze inteligencja nie grzeszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, taplajcie sie we wlasnym jadzie, mnie nic do tego. Naprawde nie interesuje mnie co macie do powiedzenia na moj czy czyjkolwiek temat... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Kafe to nie moje zycie, poniewaz mam swoje, ktore mnie interesuje. Przykro mi, ze piszecie o sobie. A i owszem, ZDZ do mnie zadzwonila bo caly czas sie z Was smieje i mi opowiada jakie zalosne jest to forum. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow innej rozrywki nie macie? Rozmowy o beznadzienosci kafe, na ktorym to non stop piszecie...I kto tu jest zalosny?? Jad Asienko to ty wylewasz litrami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez sie smiejemy z ZDZ i z jej podniesionych brezniejowskich brwi i opalonego ryja. Samojebka przy szafie z lustrem rozwalila system. A jak wszyscy na nia wjechali, ze jest brzydka to az zaczela udawac jakiegos faceta i sama sobie prawic komplementy :D oczywiscie jako ten udawany facet musiala wkleic swoje aktualne zdjecie, a prawda jest taka ze ciapata jest brzydka jak noc 🖐️ a ty mayor masz schizofrenie przeciez kazdy na tym forum to wie zdziro 🖐️ ale macie tematy do rozmowy przez telefon - kafeteria :D Ja p*****le ;) no ale coz sie dziwic, tepe dzidy tak maja. przeciez nie macie zadnych innych zainteresowan oprocz tego forum. Jenkinsowa przeciez nawet wlasne dziecko ma w d***e wiec wiesz.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Cieslak jest przewidywalna :D tepe dzidy z Obornikow tak maja :D Weszla na forum i uaktualnila swoje zdjecie w stopce, zebysmy wszyscy mogli podziwiac jej swinski ryj :D arabska szmato, schowaj te swoje zniszczone i suche platynowe kudly w jakis hijab, a swinska morde zakryj chusta czy czyms bo rzygac mi sie chce na twoj widok. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg na tym zdjeciu wyglada jak zmeczona zyciem 40-letnia prostytutka... I tak bardzo jej nie interesuje co o niej inni sadza, ze teraz bedzie caly czas tu wchodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest ten jej cycek pod wargami :D A te jej wlosy jakie spalone, zniszczone od farb, nedznie jej wisza te suche koncowki, blagajac o obciecie :o ja p*****le ze tej wsiurki tam nie zamkneli w klatce na malpy w tym Libanie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ple ple ple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy to zdjecie ogladacie jak w to kliknac nie mozna? Po skopiwoaniu tez nie szuka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna, mozna. Paskudztwo, przy niej to nawet Grycanki sa sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zdjecia nie widzialam to sie nie wypowiem. Z tego co wiem to mayor byla szczupla blondynka wiec raczej do grycanek jej daleko, tamte wieprze sa bezkonkurencjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mayor byla szczupla blondynka, teraz jest zniszczona platynowa blondi, ktora wyglada jak Cruella z filmu o dalmatynczykach. Jak mozna bylo zniszczyc sobie takie wlosy? Jaka idiotka trzeba byc zeby nakladac na naturalne blond wlosy, ktore byly ladne, najjasniejszy odcien platyny?? Teraz zostalo jej liche platynowe siano, ktore jedynie podkresla bladosc jej cery. Warto bylo? ZNiszczyla sie kompletnie glodowkami (pisala tu o nich). Teraz wyglada gorzej niz jej wlasna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, mamuska Mayor wyglada od niej znacznie lepiej. I wlosy tez ma w lepszym stanie. A jeszcze co do wypowiedzi Aski na temat tego, ze Zdesperowana do niej dzwoni i mowi jakie to forum jest glupie to...pragne nadmienic, ze Zdesperowana Zona jest jedna z najczesciej udzielajacych sie uzytkownikow tego forum. Jej posty sa doslownie wszedzie. Przesiaduje tu po kilka godzin dziennie, praktycznie bez zadnego offa :P Wystarczy spojrzec na jej profil ile postow juz nabila. Oczywiscie to z tego jednego nicku. Wczesniej przeciez pisala jako Plenerowa Zona i si-xa. Kazdy z jej nickow ma grubo ponad 10.000 wpisow a moze i nawet ponad 15.000. Takie glupie forum i glupie ludzie, ale Kasia najwiecej tu przesiaduje. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skad ty bierzesz te rewelacje na temat tej dziewczyny kiedy zdjecia sie da obejrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz kazsy umie skopiowac link, otworzyc i obejrzec morde Mayor, tylko ty jedna nie potrafisz. Mam ci rozrysowac to na kartce papieru jak 7 latkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy. Jedna osoba pisze wciaz o mayor :D Musiala ci zalezc za skore. Moze twoj facet na nia lecial i piany dostajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jedna? Hahaha przeciez nie kazdy gosc to ta sama osoba. Sporo osob nie lubi tu mayorowej i, coz, sama sobie na to zapracowala. Lata ciezkiem pracy i postow na kafe, klamstw, intryg i prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj rybka zapewniam cie ze nie pisze tu tylko jedna osoba :) Braki w edukacji na temat podstawowej obslugi komputera na poziomie kopiuj-wklej pomine :D I blagam cie, badz rozsadna. Czy uwazasz, ze jakikolwiek normalny i przystojny facet polecialby na takie cos jak Mayor? Dzizas, nie rosmieszaj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze by polecial. To ladna dziewczyna a was szlag trafia, ze mayor nic sobie z was nie robi, ze was olewa. Chcialyscie urzadzic polowanie na czarownice a czarownica pokazala wam jezyk i poszla swoja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem Major
dajcie juz spokoj z ta major to sie zaczyna robic bardzo nudne pewno i mnie posadzcie ze pisze jako major ale ja nawet nie wiem kto to jest tylko ze to jest naprawde nudne i beznadziejne czepiliscie sie jakies kobiety ktorej nawet nie znacie i w realu nigdy ja nie spotkalyscie i juz pewno nie spotkacie jak mozna ziac tak nienawiscia do zupelnie obcej osoby ? to z wami cos jest nie tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pewnie, ze by polecial. To ladna dziewczyna a was szlag trafia, ze mayor nic sobie z was nie robi, ze was olewa. " Oj mayor mayor, wlasnie pokazalas jak nas olewasz :D Ktoz by na ciebie polecial spasiony tleniony prosiaczku? Jakos przez tyle lat jestes sama, nikt cie nie chce, wychowujesz samotnie dziecko, poza Arabem i kilkoma romansami przy ktorych mialas nadzieje ze cos z tego wyjdzie, kazdy kopnal cie w d**e :D chyba sama widzisz ze masz cos z garem. Do konca zycia pozostaniesz samotna zeschizowana wariatka lykajaca prochy. Tylko zeby ci te siwe wlosy nie wypadly po przeczytaniu mojego wpisu. Masz tendencje do zamartwiania sie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia z 23 07
powiem ci jedno ty piszesz bez ladu i skladu przeczytaj sobie chociaz co napisalas w ostatnim poscie bo chyba nawet sama nie wiesz co piszesz psychotropy dzis zazylas czy zapomianlas ? lepiej wez pigulki to ci dobrze zrobi ale i tak masz nieuleczalnego swira i nadajesz sie do psychiatryka pisz pisz dalej swoje posty bez ladu i skladu ale ja juz tego belkotu nie bede czytac pisz sobie sama do siebie albo pisz do swojego internetowego wroga mayor ktora i tak cie olewa bo nie jest tak stuknieta jak ty bye psycholko ujadaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj poszlam spac ale ty, ze slina sciekajaca z otwartych ust, czekalas na nastepny wpis. Ile jeszcze siedzialas, majac nadzieje na odpowiedz? :D Teraz pije kawe, smieje sie z takich jak ty. Zaraz wylacze lapka i zjezdzam do swojego zycia. A ty niunia? Calutki dzien na kafe z wykrzywiona z wscieklosci i nienawisci (do obcych sobie osob :D) na kafe przegrasz :P Jestes zalosna. Nienawisc cie od srodka zzera, pomojajac jakim glupim trzeba byc, aby nienawidzic osob, ktorych sie nie zna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×