Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość ANUTKANUTKA
dzis na wadze 96. 400 :) w planach piersi z kurczaka ,serek i .... pomysle potem . milego dnia kochane . u mnie pogoda do d**y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem 3 dzień na dukanie powiedzcie m czy mogę w fazie pierwszej zjeść rybę Abramczyk np w upiec w piekarniku z ziołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUTKANUTKA- gratulacje!!! Widzę waga spada, spada i to superrrr!!!! A ciekawe gdzie się podziała nasza koleżanka MARTA36TORUN halo halo jesteś jeszcze z nami??? Do gościa- Witam cię w naszym grodzie, i tak możesz robić każdą rybe byle jej nie smażyć na tłuszczu, maśle czy innej oliwie, musi być ugotowana lub upieczona! Ja przyznam się że wczoraj popełniłam mały grzech i wieczorem wypiłam z przyjaciółkami Cosmopolitana ;-)) mniiaaaaaaaam było pyszne, ale powiem wam że nie polecam na tej diecie alkoholu bo ja po jedynm drinku byłam uhahana ;--))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyby;) jestem juz ;) mialam problem z kompem.Otóż u mnie 2 kg mniej ;).Od dzis zaczelam robic brzuszki ,50 rano 50 wieczorkiem ,Czasu mam malo bo tylko 6 tyg na zgubienie conajmniej 6 kg;( ale bede o to walczyc pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
nie jadlam dzis piersi z kurczaka,ale makrele wedzona I krewetki tak wogole to staje sie pomalu klebkiem nerwow I wszystko mnie drazni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski;) ja cos ostatnio non stop niewyspana jestem , nie moge zasnac bo jestem głodna ;) a rano nie moge wstac;).Poprzednim razem tez tak mialam.Ale trzeba to przetrzymac;)Anutkaanutka to jest dodatek do tej diety ;)ze drazni wszystko;).Bedzie dobrze pomysl o tym co ubierzesz na siebie po stracie tych niechcianych kg;)Ja pije wlasnie kawke pozniej kefirek obiad twarozek ,jakies jablko i znow kefirek i jajka 2:)bużka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurenia
Czesc dziewczyny, moge sie jeszcze do was przylaczyc.Waze 60 kg przy wzroscie 162 cm. Bym chciala zrzucic 8 kg i wrocic do mojej wagi czyli 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ;-) ANUTKANUTKA nie martw się, to ponoć normalnie przy Dukanie, nastroje, zmęczenie ja np w pracy umieram śmiercią naturalną haha a wystarczy że wybije 16 i odrazu wracam do życia ;-))) MARTA36TORUN fajnie, że już do nas wróciłaś i gratulacje 2 kg mniej ;-)) Ciśniemy dalej!! laurenia Witamy i zapraszamy :) Widze, mamy podobną wagę i podobne efekty chcemy mieć :) Ja dziś mam dwa serki wiejskie, jogurt naturalny, pomidorki cherry i ogórka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA36MARTA
CZESC dziewczatka i witam równiez nowa kolezanke ;) Powiem wam ze z kazdym dniem jestemm coraz bardziej zmeczona , wstajac rano czuje sie jakbym cala noc byla w pracy ;).ale jade z koksem dalej ;) dzis 50 brzuszkow z ranca pozniej szklaneczka kefiru, kawa i czerwona herbata .Obiad serek wiejski z swiezym oóreczkiem , jakies 2 jakblka w miedzy czasie kolacja kefir i jajko:) no i woda oczywiste ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
witam serducha ! tak na wstepie do MARTA36TORUN jabluszko w dukanie kochana ? nie jestem pewna ale chyba owocow nie mozna w drugiej fazie .podziwiam,za te brzuszki . tak czy tak widze kilogramki ci leca. marcia08 wspolczuje faktycznie w pracy na pewno wszystko cie drazni . ja jestem malym nerwuskiem . ale skoro budzisz sie do zycia o 16 to nie ma tak najgorzej hihihi I taki wikt jak ten "Ja dziś mam dwa serki wiejskie, jogurt naturalny, pomidorki cherry i ogórka " co zacytowalam starcza ci na caly dzien ? ja dzis mam rowniez warzywa wiec pomkne o 9 do sklepu I nakupuje ukochanych pomidorkow ,salaty itd. laurenia zapraszamy I zapodaj od jakich dukanskich smakolykow startujesz . I jaki masz plan na uderzeniowke ,ile dni . acha MARTA36TORUN ja z zasnieciem raczej nie mam problemow . chyba ,ze czym sie denerwuje . od kad jestem na tej dietce raz tylko bylam glodna I mnie ssalo za slodyczami . U MNIE WAGA DZISIAJ 96. 500 takze stoje w miejscu . w piatek ide na basen a jak ostatnio bylam to odrazu kilogram w dol . na spacerki zbyt dlugie nie chodze bo u mnie ciagle pada. buziaki dla was na dzis . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anutkaanutka ja tak nie do końca jade tym dukanem nie ogarnelabym raczej tego , robie tak jak robilam poprzednim razem , i udalo sie , mam nadzieje ze tym razem sie tez nie zawiode ;) zwaze sie w niedziele wieczorem i zobczymy czy cos drgnela waga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ;) czy moge do Was dolaczyc? Jestem na dukanie od 25 marca, przetrwalam 8 dni fazy pierwszej, a dzis zaczelam druga. Niestety nic mi nie spadlo i dopiero dzis odkrylam, ze to wszystko przez jogurty owocowe 0% :( mimo wszystko zaczelam faze druga, jeszcze sie zastanawiam czy wybiore 5/5 czy 3/3, chcialabym do lipca wazyc 60kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluchamonia
Mogę dołaczyc do was? 10 kg to marzenie dla mnie ! POMOŻECIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzescPlaza witaj Kluchamonia ;) pewnie ze dołaczyc mozecie ;) im wiecej tym razniej ;) ja dzis cos sie nie za bardzo poczulam troszke poszlam pobiegac ale nie za dobrze sie pozniej czulam wiec odpuszczam zostane przy brzuszkach i włazeniu po schodach pare razy w ta i spowrotem:) kolacja twarozek wiejski i woda buzka ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :))) Serdecznie witam nowe koleżanki, dołaczajcie śmiało!!! Coraz więcej nas i dobrze. Ja niestety musze się przyznać do grzechu zjadłam dziś winogrona ;/;/ eh aż mam wyrzuty i nic nie ćwiczyłam miałam taki zabiegany dzień że dopiero do domu wróciłam. W ogóle zjadłam dzis w pracy na obiad łososia i warzywa i brzuch mi mega wyszedł jeju nie podoba mi się to. Te warzywa tak na mnie zadziałały!!! Jutro napiszę do was więcej bo dziś już padam Słodkich snów Dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do diety dukanowskiej mozna jeśc otręby? kupilam zapas z sante a nie wiem czy mogę je dołączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
climon- jasne, wręcz musisz jeść otręby według Dukana trzeba 2-3 łyżeczki dziennie jeść otrębów najlepiej dodać je do jogurtu naturalnego ;-)) Dziewczynki jak wam mija dzień? Ja dziś mam wolne więc wstałam rano poćwiczyłam sobie, zjadłam na śniadanko twarów z łososiem a teraz biorę się za generalne porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, jak Wam idzie na tej diecie, jakie macie juz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie bo mam zapas chyba na kilka miesiecy męża wysłałam do sklepu i kupił 9 torebek sante. no ale tak to jest jak facetowi mowisz kup dwa kilogramy a on nie patrzy na wagę torebki :D ja też zaczynam dukana. mam nadzieje ze mi pomoze wrocic do dawnej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystałam z tej diety i do dziś pozostało mi to, że jem otręby,a metoda jest skuteczna, pamiętaj tylko, żeby nie popijać, bo pękniesz ;) a sante ma dobre otręby ;) sama z nich korzystam ^^ to rzeczywiście chłopina Ci zrobił zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;), jak Wam idzie? Od wczoraj jestem na dniach bialkowych , jeszcze 4 bede mogla warzywka, strasznie mi ich brakuje. Przez dni bialkowe schudlam tylko pol kg, ale na 5 dniach naprzemiennych (warzywnych) spadlo mi prawie 2 kg. Wiem, ze to niewiele ale wprowadzilam sie w blad tymi jogurtami 0% owocowymi, wiec teraz koniec z nimi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
waga 95.400 do piatku proteinki ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, jejkuuuuu jak mnie długo tu nie było sorrrrka ;/ Zważe się dopiero w sobotę to wtedy was poinformuje jak moje wyniki, ale powiem wam że wczoraj miałam kryzys chyba przesadziłam trochę z tym dukanem bo mało jadłam i wczoraj aż mi się w glowie kręciło i zwymiotowąłam w pracy w związku z czym zaczęłam dziś trochę więcej jeść i wzbogaca trochę to diętę więc ku przestrodze też uważajcie :) Ale dziś mam się super więc jest oki :)) Buziaki piszcie co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
dzis rano waga 94.500 po basenie w poludnie 93.800 :) buziaki ahca czy mozna jesc sledzie ze slokika ,tzw.rolmopsy czy sledzie w occie ale ze sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
93.200 dzis rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUTKANUTKA super gratuluje!!! Sa postępy :P Ja się zważę i zmierzę w sobotę co by trzymać się planu i was powiadomię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga- 56,00 kg ;-) dzis duza dyspensa na czas świąt :) wesołych dziewczyny, obyśmy szczuplutkie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 78
witam!!! od dzis dukan;) trzeba zrzucic z 78 do 69....ciężko będzie ale dam rade.2 lata temu byłam na dukanie..ładnie zjechałam...12 kg...czas to powtórzyć.właśnie zjadłam śledziki z octu i korniszonki..wcześniej bułeczka dukanowa i ser chudy.od rana serek wiejski i chude mięsko.plus woda , kawa i herbata. szkoda ze wagi nie mam..ale co tam najlepiej sie widzi po ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myza_98
Nie polecam Dukana efekt jojo murowany! Poza tym to bardzo niezdrowa dieta, Pyszna Dieta daje efekty i jest super smaczna! Mało wymagająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×