Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość Inkaooo
Najlepsze w tej diecie ze człowiek ktory myslal ze chudnie sie przez głodówki nagle zauważa ze im wiecej zje tego białka tym wiecej schudnie;) a tego mi brakowało na innych dietach;) najbardziej lubie dodawać do dukanowej pizzy ser zolty piórko 3% (dla przykładu Golda light ma 31%!!!) i ketchup Kotlin bez cukru (z niebieska nakrętka);))) polecam! Tak to mozna jesc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
dzis na wadze 85.400 . ale niestety chyba nie moge ciagnac dukana. moj lekarz powiedzial,ze sie odwadniam .bede czytac jak z tego wyjsc bez efektu jojo . jeszcze dociagne proteinki do niedzieli I zobacze co dalej .mam nie zaciekawe wyniki krwi .ale u mnie jest jeszcze duzo innych przypadlosci jezeli chodzi o zdrowie .guz na tarczycy I jeszcze duzo innych ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
85.100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
84.100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
84.200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
84.100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
zero cwiczen . 83.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonia30
Chęć dziewczyny, odchudzacie się jeszcze? Ja dziś zaczynam, chce zrzucić 8-10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasia
ktoś tu się jeszcze odchudza? chcialabym zacząć ,przyznam że kiepsko z moją konsekwencją,może w grupie będzie mi łatwiej.Postanowiłam się wziać za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia08
Niestety nie zdbałam wątek tak jak i dietę :( ostatnio dużo pracy, nauki wszytskiego naraz że zaniedbało się dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się być już częściej i więcej bo też potrzebuje wsparcia poszły 3 kg do góry a jak wam idzie dziewczęta, trzymacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
79.600 wadze . trzymam sie .ciezko schodza te kg .ale chyba za malo sportu . jetem leniwcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
73.600 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
72.900 i pierwszy dzien proteinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgosiulenkax
witajcie, chce znow spróbowac z dukanem. kiedys kilka lat temu z nim schudłam 23 kg niestety nawet nie zaczełam III fazy zaszłam w ciąze i dzis mam 97kg. narazie szukam aktywnego watku bo wiem ze wsparcie jest najwazniejsze czytam ksiązke i zbieram przepisy zaczyna we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia234
Xgosiulenkax bylas na dukanie w 2012 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
74.200 mysle,ze dalam czadu z mlekiem w proszku . odtluszczonym oczywiscie .no i do ciasta uzywam trzy lyszki maki kukurydzianej a nie powinnam. zero sportu tez ma wiele do zyczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
69.100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
65 kg. i cholerne zatwardzenia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortunatata
Anutka, sporo już straciłaś, gratuluję ;) Ja akurat 'chudłam' inną metodą, o tym może kiedyś założę osobny wątek, ale... u mnie największym wyzwaniem była motywacja, więc ja sobie pomogłam darmową aplikacją mobilną itrampolina.pl. Ustawiłam sobie swoje nawyki (np. jeść śniadanie, pić dużo wody, spacer czy bieganie) i codziennie je odchaczałam, dostawałam za to punkty, nawet wirtualne medale hehe teraz już na diecie nie jestem, ale niektóre nawyki pozostały i ciągle zbieram te punty ;) 3mam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
dziekuje Fortunatata . dzis 62.400 . staram sie spacerowac 1 godzine dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortunatata
wow! dzielna z Ciebie niewiasta :) spacerowanie dobra rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
dzis 66kg.wchodze z powrotem na diete dukana .ssie mnie w zolodku taka glodna jestem ,ale jak przyjdee do domu zjem udka z kurczaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
dzis 64 .800 nie jest zle ;) jestem w pracy. drugi dzien protein . chce zrobic 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
witaj madzienko ;) milo ,ze zaczynasz bedziemy sie wspierac . z ilu kilogramow startujesz i ile masz wzrostu ? zaraz mam przerwe w pracy i nie moge sie doczekac ,az niestety zapale papierosa .nie wzielam dzis nic do jedzenia ,takze kurczaczek dopiero jak wroce do domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
dzis na wadze 63.900 ;) jestem zadowolona byle tak dalej . trzeci dzien diety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anutka to Twoje wpisy sprzed 2 lat? z tego widze ,że nie było jojo, bo tylko kilka kilo Ci wróciło? ile teraz chcesz schudnąc ,że aż 10 dni protein robisz? pytam, bo jestem zainteresowana ta dietą , prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
witam ;) tak to moje wpisy . nie ma efektu jojo ,ale tak chcialabym schudnac do 57 kg . mam 163 wzrostu. dla mnie to wspaniala dieta pozwolila mmi odzyskac radosc z siebie . skuteczna i nie wymagajaca zbyt wielkiego wysilku . wystarczy tylko chciec . wiec od kiedy zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×