Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość ANUTKANUTKA
92.500 pomalu ale schodzi . nastawilam sie na conajmiej rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
dzis rano 91.900 . bardzo wolno spade. ale moze dlatego,ze malo ruchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileniaa87
Ja od jutra sie przyłacze na dukana buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :). mi spada srednio ok 1kg na tydzien, tez wolno(jak nie cwicze)..Jednak jak wybralam sie na aqua aerobik, to nastepnego dnia 600g mniej :). Tak wiec ruch wskazany...Planuje 2-3 razy w tygodniu chodzic na aqua ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
dzis rano totalne zaskoczenie . waga spadla do 90.500 :) jestem szczesliwa. ale zrobilaam wczoraj 10 min orbitka. dzis zrobilam juz 20 min ,tak sie rozochocilam . bylam tylko zdziwiona jak pojawila sie czerwona krew cieknaca kropla z o***tu. ale czytalam ,ze tak sie dzieje w dietach jak brakuje skrobi. zobaczymy czy ta sytuacja bedzie sie powtarzac. dziewczyny ktore dolonczaja niech pisza z z jakiej wagi startuja I jaki maja wzrost. pije duzo wody dzis wypilam 4,5 litra plus dwie kawy I z pol litra coli zero. ale tak przewaznie codziennie pije 3 litry plus cola I dwie kawy. dzis mnie tak suszylo pewnie dlatego,ze pale ale papierosy mi brzydna. pozdrawiam kochane buziaki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
waga sie podniosla do 91.200 ;( moze dlatego,ze zjadlam duzo udek z kurczaka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Czy mogę do was dołączyć? Myślałam, że już nikt prócz mnie nie stosuje tej diety w związku z wszechobecną teorią, że nie jest zdrowa i wyniszcza organizm. Wszyscy moi znajomi słysząc, że jestem na Dukanie dziwią się, że nie chodzę podpierając się o ściany usmiech :) Ja robię drugie podejście do diety usmiech ;) Szczerze mówiąc jest to jedyna dieta, która przynosi takie efekty i nie jestem wiecznie głodna. Pierwszy raz byłam w 2011r. z efektem 26 kg w 7 miesięcy. Ważyłam 84kg...zeszłam do 58 ;) przy wzroście całe 152. Mój wtedy jeszcze przyszły mąż nie był ze mną na diecie, ale jedząc przygotowane przeze mnie obiady schudł 16kg. Przeszłam metamorfozę, nowa figura, całkowita wymiana garderoby, zmiana koloru włosów z czarnego na blond, prawie nowy przyszły mąż. Niestety wszystko zaprzepasciłam...nie przeszłam w ogóle na 3 fazę i zaczęłam normalnie jeść. Waga powoli wracała...a ja sobie wmawiałam, że taki już mój urok. W marcu tego roku osiągnęłam 81kg. Jechałam tramwajem...i nagle pomyślałam...nie może tak być oczko.gif Dukan po raz drugi (przez 3 lata próbowałam kilku innych diet i niestety nie wytrzymałam). Dlaczego Dukan...przecież można się zdrowo i racjonalnie odżywiać...ćwiczyć. Żadna osoba z nadwagą nie wytrwa jeżeli nie będzie zauważała szybkich efektów. Taka jest prawda. Zaczęłam 7.03.2014 i mam już za sobą 11kg. Teraz waga spada mi szybciej niż za pierwszym razem...myślę, że to przez małe błędy w tłumaczeniu książki. Np. stosowałam mąkę kukurydzianą zamiast skrobii. Nie czytałam też tak uważnie etykiet. Teraz więcej produktów można dostać. Przedwczoraj dodatkowo zaczęłam biegać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.. Pozdrawiam serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
Ciumi dziekuje,ze sie odezwalas kochana. czyli ile teraz wazysz ? jak schudlas te 11 kg ? w jakim wieku jestes ? ja mam 45 lat . o co chodzi z ta skrobia ? nie mam ksiazki to dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje pozadanych efektow i wspoczuje skutkow ubocznych. Wiem, ze w desperacji zdrowie schodzi na drugi plan, zwlaszcza, gdy to wyglad motywuje. Ale to zdrowie powinno byc na pierwszym miejscu, a wyglad bonusem. Wiecie, ze Dukan zostal skreslony z listy lekarzy. Teraz trzepie kase, dzieki takim jak wy. Poczytajcie sobie jak zakwaszenie organizmu moze wplywac na cialo. A nadmiar bialka na nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
waga rano 9O. 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
90.400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
89.600 dzis rano na wadze . pewnie jutro znow sie troche podniesie pozniej spadnie. sama jestem ciekawa . dzis przez piec dni same proteinki ,az do niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
89.500 stoje ale nie cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jejku jak mnie długo nie było !!! Eh powiem wam że trochę odstąpiłam od diety na czas świąt i majówki i niestety odbiło się to na mnie plus 2 kg do przodu ;/ teraz od poniedziałku znowu jade od początku na dukanie białko białko i białko ciągle przed chwilą się mierzyłam i o dziwo w centumetrach żadnej zmiany więc nie jest źle :) Lece do pracy pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
waga poranna 89.100 pomalu do przodu ;) marcia08 to sobie pofolgowalas . ja spokojnie daze do celu . oczywiscie mam stresa jak waga skocze czasami do gory .musze miec wiecej ruchu ,ale jestem leniwcem I ciezko mi sie zmobilizowac do cwiczen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
rano na wadze 88.400 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie też pół kg mniej. Ale powolutku wprowadzam różne inne jedzonka aby potem nie było efektu jojo i teraz np w tyogniu jedm dużo białka ale w weekend jem np pełnowartościowy obiad i coś zakazanego np lody a ty kochana na jakim etapie jesteś jedzonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
dzis rano 88.100 .ja marcia08 kochana jestem na przemiennej 5 dni protein + 5 z warzywami I tak bede ciagnac do upadlego czyli do wagi 58 kg ;) wiec jeszcze duzo przedemna .jestem chudej kosci I figura gruszki .jestem na drugiej fazie ale zamierzam przejsc wszystkie 4 do samego konca. byc moze zajmie mi to rok . zobaczymy mam jeszcze do stracenia 30 kg.buziaki pozdrawiam I caluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was jestem tu nowa i szukam pomocy waze 67 przy 163 cm i szukam spoobu by schudnac bo MŻ nic nie daje. i chcialabym sprobowac dukana tylko czy ktos mi wytlumaczy co zrobic i co sie glownie je ? chcialabym schudnac ok 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na tej diecie uda mi sie zrzucic zbedne kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka00r
Hej marciao startowałam z podobnymi liczbami 170 cm i 62,5 tylko obwody mam mniejsze, myslalam ze ciezko zrzucić "zbędne" kg na dukanie tym, ktorzy maja bmi w normie ale jestes żywym dowodem ze nie jest to prawda:) niestety jestem na diecie od 23.04 i na dzien dzisiejszy waze 58,9kg owszem czuje po ciele zdecydowanie większa jedrnosc, mieszczę sie w stare spodnie ale docelowo chce ważyć 55 oj przy tej wadze jestem po prostu chuda;) zazdroszcze ze tak szybko Ci poszlo ale widze ze dolaczylas wiecej aktywności niz zaleca dukan czy sie mylę?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynku Anutkanutka nic się nie martw ważne że ciagle waga spada, troche to potrwa ale dasz radę zresztą wiesz bardzo nie zdrowe by było gdybyś schudła szybko nagle wtedy efekt jojo murowany a tak chudniesz powoli i spokojnie. Do Inka00r Sama nie wiem czy łatwo się zrucało, wydaje mi się że jesli ktoś nie ma dużo czyli tak jak ja i ty te 8-10 kg to jest trochę trudniej, ludzie pisali że zrzucali po 5 kg na tydzień a ja chyba tylko 2 ale jestem ogólnie zadowolona. Jeśli chodzi o sport to ja bartdzo dużo ćwicze, od 8 stycznia chodzę od poniedziałku do piatku na siłownie i cwiczeni tak 1,5 h dla mnie to nie jest ciężki wysiłek bo ja zawsze ćwiczyłam więc jesat mi łatwiej tylko lubiłam jeść, słodycze fast foody i tak dalej. Aktualnie jem pół na pół białko, proteiny, warzywa, w weekend zaszaleje i zjem węglowodany wypije np alkohol. Ale ćwicze cały czas i tak np mimo że cm już się nie zmniejszają mam już brzuch płaski baaa nawet widać zarys małego mieśnia haha ;-) Ale boje się że jak przyjdą wakacje i ogranicze ćwiczenia to wtedy bedzie najtrudniej dlatego bardzo się pilnuje z jedzeniem ! Buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
dzis rano 87.700 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkaooo
Trace powoli zapał, 25 dzien i waga 58,8 czytalam ze jesli chcemy poprawic wygląd nóg, zniwelować cellulit to wystarcza tylko 2 dni protein(tak pisze w książce) a pozostałe dni to zupełnie normalne żywienie, a ja robie fazy jak otyła osoba, czy to ma sens? Jesli sobie tylko szkód narobie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
RANO NA WADZE 87.500 Inkaooo napewno u osob tak szczuplych jak ty wszystko idzie wolniej . cierpliwosci ,a waga napewno spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
87.100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkaooo - spokojnie, ja też robiłam plan żywieniowy jak dla osoby otyłej, a nawet więcej bo chyba 10 dni miałam proteinowych a potem 30 naprzemiennie proteiny warzywa itd. Musisz uzbroić się w cierpliwość im jesteś szczuplejsza tym wolniej to schodzi. A ćwiczysz sobie coś? Pijesz dużo wody, otręby wsuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkaooo
58kg;) mialam klasyczny zastój bo to nie pierwsza moja dieta i zawsze tak mam, ale to bardzo zniechęca:) jednak przeczekalam i czuje, ze teraz bedzie z gorki;) nie ćwiczę tylko maszeruje 30min dziennie mam tez ruch w pracy 10-12h no i pije wode, jem otreby;) jeszcze tylko 2-3kg to tak naprawdę niewiele ale one są "najcięższe";) ale najwazniejsze ze patrze w lustro i nie załamuje sie jak miesiac temu;) to jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkaooo
I ja tak samo mialam 10 dni protein pierwsze 5 uderzeniowej a potem naprzemienny ktora zaczelam zle bo od protein:) dlatego warto przeczytac ksiazke zeby nie narobić szkod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosciowinierowny
Dieta od 3-mcy. 23 kg na minusie :P. Jeszcze 20 i zaczne się martwić, że jestem za śliczna;) Pozdrawiam dukanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×