Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Marta-dzieci mowia ze nie chca,poniewaz sa zazdrosne.Jak zobaczy braciszka,lub siostrzyczke to oszaleje z radosci:) kurcze jak ktos za zajsc to i tak zajdzie,niezaleznie od pozycji,choc naczytalam sie tez o tylozgieciu szyjki macicy,gdzie kobieta po wytrysku powinna lezec na brzuchuokolo 20minut(przepraszam ze tak obrazowo opisalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka od tyłu? pewnie i tak :) ale ja mysle ze jak na plemnik sie dostac o to przeciwnie do grawitacji sie dostanie :) aczkolwiek nie zaszkodzi chwile po seksie polezec . ja z reguły robiłam tak - ja na gorze i potem z 10 min leżałam normalnie, żadne świece, czy tez nogi do góry . zmykam do łózka, czekac na mego meza, o mi sie bzykac tak chce ze nie zasne brrrrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a jakie testy kupilas?:) ciekawa jestem,czy one sa w miare miarodajne:) tez chcialam zakupic uwaga! z 20;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a Ty masz teraz czas plodny? jesli tak to szalejcie nawet cala noc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
no to przed SERDUSZKIEM kilka praktycznych rad :D idę pokorzystać jeszcze z tego, że mdłości przeszły i nie ma jeszcze @ :D czas jak zwykle dorobić uszka :P dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
kurcze, błąd - SERDUSZKOWANIEM. Jeszcze nie przyswoiłam tego egzotycznego pojęcia :D aż mam ochotę o tym poinformować męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj go czy wie co oznacza to pojecie,ehhh zapewne nie wie,chyba bedziesz zmuszona mu pokazac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
z przyjemnością! :D do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Lubię jak mąż ma dobry humor, puszcza do mnie oko i mówi "serduszkujemy dzisiaj"? Swego czasu pośmialiśmy się też z fasolek, owulek i dzidziulków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
No to kochana nie popijesz!!! :) cudownie !!!!! Jak się czujesz ? Poinformowalas męża ? GRATULUJĘ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha no nie, chociaż w weekend zrobie jeszcze jeden bo tu kreska jest jakaś blada. Męża obudziłam to powiedział że on od dwóch tygodni już wiedział :-) jest spokojnie, póki co się nie ekscytujemy bo to różnie bywa. Ale jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widziałam ze twoje objawy to na ciążę! wow! gratulacje! jednak bedzie termin grudzien :) super super super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...dzis tez @ sie nie pojawiła ale za to takie lekkie uklucia w piersiach ledwo odczuwalne są...no i śluz zabarwiony na zolto... Co mam o tym myslec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Eulalio do grudnia daleko, jeszcze zmienisz myślenie i nastawienie :) do lekarza może spróbuj się zapisać jeszcze przed świętami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:) Eulalia gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dotarłam do pracy, teraz mogę napisać coś na spokojnie. Przyjmijmy, że naprawdę jestem w ciąży :) Słuchajcie, no i popatrzcie jak wyszło. Nie było jakichś nie wiadomo jakich starań, mierzenia temperatury, obserwacji śluzu, przymuszania małżonka, nie wiadomo jakich badań itp. Rach ciach, stosunek w dzień owu i dzień po (może to będzie chłopak?:) ), na stojąco!!! (więc prawie wszystko ze mnie wyleciało) ;) na szybko, bez trzymania nóg w górze itp., bez wiesiołków, oeparoli (a ja jestem sucha jak Sahara), bez liczenia dni płodnych i niepłodnych, i jakoś poszło. Życzę Wam wszystkim podobnej łatwości, bo to jakiś cud musiał się zdarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Wcześniejsza dyskusja o luzie była czysto teoretyczna a teraz mamy namacalny dowód, że w dużej mierze to właśnie on jest nam potrzebny :) jeszcze raz wielkie gratulacje, dużo zdrowia dla przyszłej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Ale póki co wstrzymajmy się z ekscytacją :P Próbuję się umówić do swojego lekarza i możliwy termin wizyty 07.05.2014 ... Chyba postaram się o jakąś wizytę prywatnie wcześniej bo to jednak dopiero za miesiąc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
No i weź człowieku lecz się na NFZ, prędzej szlag kogoś trafi niż dojdzie do lekarza specjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Powiedz że jesteś w ciąży i to chodzi o potwierdzenie jej i muszą Cie przyjąć do 2 tygodni na NFZ! Wiem to z doświadczenia takie mamy prawo jako kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
Ja pierwszy raz tutaj, ale też się staramy- wiec może w grupie,że tak powiem :P będzie raźniej :) Nasze starania trwają już od trzech lat. Staramy się, staramy i nici na razie z tych starań. Może ta wiosna będzie szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany boskie! ale mi sie geba rozesmiala;D GRATULUJE KOCHANA! och dziewczyny,musimy to opic,herbatka przy komputerach;DALEZ SIE CIESZE:) w koncu wszystkie zobaczymy takie krechy:) duuuzo zdrowka dla mamuski i berbecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że cieszycie się bardziej niż ja :) Dzięki !!! Do mnie to nie dociera, dzień jak co dzień właściwie :) Poczekajmy aż zrobię kolejny test bo ja jestem niedowiarek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×