Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość ania_inofolic
Zgadzam się! W życiu trzeba być optymistą :) Pozdrawiam, Ania. Doradca online Inofolic. www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski dopisywać się nick____________wiek______cykl starań__________termin@ metusia_________25______________1___________@26.04.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3____________@14.05.2014 badyliano________25_____________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 ____________6________@ ok. 1-2.06.2014 Monika35_______35______________2__________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24______________1__________@24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24_____________3___________@16.06.2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 mala1407_______24_________1____________@09.07.2014 natala1020______28_________3____________@10.07.2014 elua____________26_________2___________@13.07..2014 Neszka7________30_________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32________ 3____________@ 21.07.2014 ewelinas1986____28________3____________@01.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 15__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___15________1_____________córcia--- 17.12.2014 usmiech.gif martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____13__________2___________xxxxxxxx_______ 2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Witam wszystkie dziewczyny! Takze te nowe;-) u mnie starania w pelni bo teoretycznie gdybym miala owulacje to teraz ale cos czuje ze to bedzie kolejny stracony miesiac bo mam bardzo niska temperature:-( ale troche staram sie zajac glowe nowa praca zeby o tym nie myslec. Pozdrawiam i zycze milego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ metusia_________25______________1___________@26.04.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3____________@14.05.2014 badyliano________25_____________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 ____________6________@ ok. 1-2.06.2014 Monika35_______35______________2__________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24______________1__________@24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24_____________3___________@16.06.2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 mala1407_______24_________1____________@09.07.2014 natala1020______28_________3____________@10.07.2014 elua____________26_________2___________@13.07..2014 azalea6_________30_________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32________ 3____________@ 21.07.2014 ewelinas1986____28________3____________@01.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 15__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___15________1_____________córcia--- 17.12.2014 usmiech.gif martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____13__________2___________xxxxxxxx_______ 2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
dziś jest dzień w którym 2 lata temu dowiedziałam się że jestem w ciąży z córką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o wymiotach potwierdzam;) dwie ciaze wymiotowalam i jest ok. Gin mi to samo powiedzial, że gdy się wymiotuje to nikłe prawdop. Pironienia Martablond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Nie zgadzam się z tym. Moja siostra (z resztą nie tylko ona) wymiotowała po kilka razy dziennie, i poroniła. Więc wcale nie takie nikłe to prawdopodobieństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
A ja od wczoraj sama w domu, chłopcy u babci ... jaka cisza ! po pracy wróciłam i aż mi jakoś dziwnie, obiadu gotować nie trzeba...w sumie to nic nie trzeba ;) jutro ostatni dzień do pracy i dłuuuugi weekend:D. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie. Trzymam kciuki za wszystkie starające się. Ja w tym miesiącu na luzie, mąż daleko, sama nic nie zdziałam :D zbieram energię na sierpień :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Aaaaaaaa , zapomniałabym! Jola- GRATULUJĘ !!! Cieszę się bardzo Twoim szczęściem:) niech się dzieciątka zdrowo rozwijają :) Wszystkim spodziewającym się, życzę dużo zdrowia na te 9 cudownych miesięcy. I choć czasami nie jest tak kolorowo jak by się chciało, to i tak pamiętajmy że okres ciąży jest magicznym okresem dla każdej kobiety. Nosicie w sobie nowe życie. Coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Hej:-) u mnie straszne zawirowania w pracy, nie myślę czy się udało czy nie, więc żadnych objawów nie mam(tak jak w poprzednich cyklach) , ani żadnych przeczuć:-)Testuje za kilka dni i zobaczymy .Ale stwierdzam, że brak czasu to idealny lek aby nie wariować, czekając na termin @pozdrawiam i gratuluje Joli podwójnego Szczęscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) co tu tak cicho? U mnie dziś spokojnie wymioty nie wystąpiły ani raz nie wiem czy to dobrze czy nie...a u was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Gosia a który to tydzień? Może wymioty ustąpiły już na dobre :-) napewno wszystko jest w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
Gosia czasem tak jest że 1 dzień mamy odpoczynku tak więc korzystaj jutro może wszystko wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Hej! Co tu taka cisza? Gdzie sie podzialy wszystkie? Ja sie od rana wku***! Ten kraj jest chory! Skladalam CV w pewne miejsce, fajna praca, kwalifikacje mam odpowiednie ale wiecie co sie dowiedzialam? Ze nam male szanse bo mam 27 lat, meza i nie mam dzieci... A takich nie chca bo po co im kolejna ktora za chwile zaciazy i nie bedzie jej 2 lata. No przeciez to jest normalna dyskryminacja:-( Poza tym temperature mam b. niska co nie wrozy dobrze, najprawdopodbniej znow mam cykl bezowulacyjny:-( Ehhh zly dzien mam. W zadna strone postepu, ani w zyciu zawodowym ani w prywatnym. Mam nadzieje ze u Was humory lepsze i jakies pozytywne fluidy wyslecie;-) piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) ja w poprzedniej ciąży nie wymiotowalam więc nie wiem jak to jest i sie troche wczoraj zdziwiłam że sie od rana super czułam bez żadnych dolegliwości ale dziś już powróciły:) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Do testowania około tydzień a ja od wczoraj umieram. Wczoraj musialam zostac w domu bo mnie tak bolały mięśnie całego ciala że nie mogłam sie ruszyc z łóżka !! do tego straszne zawroty głowy, wczoraj spałam w ciągu dnia 4 godziny!! Dzisiaj od rana w pracy siedze przy biurku i tak samo totalne zawroty głowy! ! nie nakręcam się na nic bo miałam krawienia międzycyklowe , ale tak samo działo mi się w cyklu w którym zaszłam ... równo pół roku temu .... jak się czują początkujące ciężaróweczki? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
u mnie 20dc temp 36,9C, samopoczucie dobre ale trochę jakby cisza przed burzą. Mam dziś gotować jedzenie do słoików dla męża ale lenia mam strasznego dobrze że chociaż pranie chce mi się robić bo pralnia jeszcze nigdy nie była tak zawalona brudnymi ciuchami a pogoda sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Mała wygląda na, to że testujemy razem chociaż u mnie zaczęły się pobolewania brzucha takie jak zwykle prze @ więc chyba znowu nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Hej.Mala a moze u Ciebie to "sciecie z nog" bylo spowodowane implantacja?Gdzies czytam ze takie objawy moga o niej swiadczyc. U mnie nie ma jeszcze mdlosci ani wymiotow.Zamiast tego mam straszne bole zoladka po kazdym jedzeniu.Czasem az boje sie cokolwiek zjesc.Brzuch coraz rzadziej boli i piersi tez jakies malo bolace za to pelniejsze i mrowienie w sutkach. Reszta dziewczyn co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Hej, ja wpadam tylko powiedzieć, że żyję i poczytać co u Was :) Ja nadal siedzę na wsi na urlopie, śpię, nic nie robię i się obżeram. Jeszcze dwa dni i smutny powrót do rzeczywistości, ale za to do męża :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Witajcie kobietki :) Ja dalej sama w domciu ;) odpoczywam na maksa. Dzisiaj mąż przekazał mi wspaniałą wiadomość.... przyjeżdża na weekend ! chciał mi zrobić niespodziankę , ale nie wytrzymał i wygadał się :D tak więc w myśl piosenki "wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni....." hehehe, będzie się działo :D raczej nie wstrzelimy się w odpowiednie dni, ale chrzanić to....cieszę się że znowu spędzimy ze sobą czas ...tylko we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) cos tu przez ostatnie czasy straszna cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
No właśnie, gdzie jest Jola i reszta?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! przepraszam, że się nie odzywałam, ale nawalił mi net. nadal mam jakiś problem, ale jest już lepiej. U mnie @ nie nadeszła, a beta we wtorek wyniosła 57, a w środę aż 209.... byłam nawet u lekarza, bo się wystraszyłam, że coś nie tak(taki przyrost w ciągu 27 godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Ewela czyli mamy gratulowac?:)Glupie pytanie hehe. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Witam wszystkich :) Nie było mnie kilka dni bo jakiś natłok zajęć ostatnio a tu kolejne zaciążone - serdeczne gratulacje Nalalia , Mala myślę że w Twoim przypadku również to może być TO :) napisz jak będzieś coś więcej wiedzieć :) Iwka trzymam kciuki! Czarna udanego, owocnego weekendu :) Eulalia korzystaj z urlopu pełną gębą ;) Jola gdzie Cię wcięło??? piszcie dziewczyny co nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Dziewczyny co myślicie o tym żeby zatestować w 25 dc ostatni cykl miałam 27 dni. Zaczęłam znowu nakręcać się na ciążę bo strasznie bolą mnie piersi po bokach najbardziej, tak jakbym miała poobijane :-) zależy mi też na tym żeby jak najszybciej się dowiedzieć bo z zawodu jestem fizjoterapeuta i mam styczność z polem magnetycznym itp. Nie jakoś tak dużo ale mam. A Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×