Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość NaImięMiEulalia
A kto pyta? Jolu nareszcie jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
No no Jola to nieźle rozrabiasz :P ;) Mam nadzieję że z każdym dniem ciąży będziesz się czuła tylko lepiej :) Tego Ci życzę! A co z innymi "Staraczkami"? Coś tu ucichło bardzo ostatnio.... Nalegam żebyście pisały co u Was jak tylko macie chwilę ;) pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, staramy się z moim TŻ o dziecko. Byłam u ginekologa, miałam robione hormony, bo miałam bardzo nieregularne cykle. Dziś miałam kolejną wizytę i usg dopochwowe, wszystko teoretycznie jest ok. Lekarz zapisał mi Duphaston, kazał mi brać 2 razy dziennie przez 10 dni od 16dc, czyli od soboty. Do tego mam brać INOFOLIK po 1 saszetce dziennie i zwykły Folik 0,4 raz dziennie. I to wszystko przez 3 cykle. Czy któraś z Was miała podobne leki na zajście? Udawało się Wam?Jeśli tak to po którym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Dobry wieczór :-) U mnie weekend się nieco przedłużył, bo w trasie mężowi zaczął coś nawalać samochód , a że była sobota to już nikt się nie podjął naprawy, i wszelkie prace zaczęli dopiero od poniedziałku.. dzisiaj wyjechał, także mieliśmy o dwa dni więcej dla siebie ;) Jeśli chodzi o starania, to przerwałam te testy owulacyjne, mierzenie temp, i poddaliśmy się po prostu chwilom... także nie mam pojęcia czy, i kiedy była owulacja... ale jakoś psychicznie nastawiłam się na starania sierpniowe także po prostu w spokoju czekam na @. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala10
Witam :-) Zrobiłam (a jakże! ) test w Niedzielę 25 dc. Oczywiście jedna kreska. Zła jestem na siebie, bo obiecałam sobie, że wytrzymam do terminu @ ale skończyło się jak zawsze. Znowu się nakręciliam, ponieważ bolą mnie mocno piesi ( chociaż chwilami zastanawiam się czy znowu czegoś sobie nie uroiłam) ciągle je macam i sprawdzam czy rzeczywiście i czy aby nic się nie zmieniło :-) dobrze, że mam dużo pracy bo chyba nie potrafiłabym przestać myśleć o Tym! A jeszcze w dodatku jesteśmy na etapie zapraszania gości na wesele i wszędzie widzę Male słodkie dzieciaki. No i jak tu nie myśleć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Natala- i widzisz? a mówiłyśmy, żeby nie robić testu wcześniej niż termin @ bo można się niepotrzebnie nakręcać. Cierpliwości! Czarna- fajnie, że spędziliście z mężem trochę więcej czasu, taki bonusik :) I to bardzo ważne, że wyluzowałaś, takie podejście może się sprawdzić :) Jolu- strasznie mi Ciebie szkoda z tymi wymiotami, mnie aż tak nie męczyły, więc nie wiem nawet, przez co przechodzisz :( Trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) chciałabym prosić o pomoc. Chodzi o to ze miałam termin @ na 07.06.2014 no ale od wczoraj mam tylko lekkie plamienia... Nigdy wcześniej tak nie miałam. Myślałam ze to @. Ale jednak chyba nie. Staram sie z mężem o dzidziusia od 1,5 roku. Badania wszystkie mieliśmy robione w zeszłym miesiącu. Jest ok. Nie wiem kiedy robić test... Boje sie rozczarowania. Proszę o jakas radę, bo do giną dopiero we wrześniu. Mieszkam w UK i dla nich jak zwykle to nic wielkiego. Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Gościu najlepiej zrób test w terminie spodziewanej @. Powinien już być wiarygodny. A jeśli chcesz mieć 100% pewność idz na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi ze jest juz po terminie @ tylko zamiast niej mam lekkie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
To dlaczego nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sie boje ze znów zobaczę 1 kreskę... Juz dość zaliczylam rozczarowań. Wiec tego sie obawiam. Nie wiem co mam robić.... Mój mąż twierdzi żeby poczekać tydzień lub 2 i dopiero zrobić test. Czyli zostałam z tym sama.... Jego jakoś to nie rusza.... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Podejdź do tego w ten sposób że jeśli jesteś w ciąży to czy teraz czy za tydzień- będziesz w niej, a jeśli nie, to może lepiej wiedzieć od razu i się nie łudzić? Ja bym zrobiła w terminie @ ale to Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma89
Hej! Mam na imię Malwina i mam 24 lata. Mamy z mężem już synka który skończy rok 1.08 i postanowiliśmy się zacząć starać o drugiego dzisziusia :) z pierwszym zajściem nie miałam problemów bo udało nam się za pierwszym razem. Teraz chciała bym mieć córeczkę ale najważniejsze by było zdrowe :) 6 lipca zaczęła mi się @ więc niedługo możemy zaczynać starania (oby były owocne). Czy któraś z Was może próbowała ustrzelić córeczkę i próbowała według metody by starać się 2-3 dni przed owulacją i czy to było skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akexxxis
Witam! Strasznie chcemy z partnerem miec dziecko, dopiero zaczelismy sie starac - to nasza pierwsza proba. Moglby mi ktos powiedziec czy jest szansa ze sie udalo? Ja juz sie calkiem pogubialm.. No wiec miesiaczke mialam 26czerwca ktora trwala do 30 czerwca, cykl 26 dni. 8 lipca wspolzylismy bez zabezpieczenia czyli w 13 dzien cyklu. Niby w dni plodne.. Jaka jest sznas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) więc wróciłam od gin serduszko ładnie bije dzidziuś ma 1, 70cm 8t1d :) ale jestem szczęśliwa:) a co do tych wymiotów to mi powiedziała że trzeba jeszcze troche poczekać ale ona nic mi nie przepisze zdrowo się odżywiać i będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inofolic w aptece 62 zł za 20 saszetek, to zdzierstwo jest normalnie, gdzie dla porównania w aptece internetowej znalazłam za 31 zł za opakowanie. Lekarz kazał mi to brać razem z Folikiem oraz z Duphastonem. Któraś z Was to stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma89
Akexxxis moim zdaniem nadal powinniście sie starać dla pewności bo po jednej nocy to nigdy na 100 % n ie wiadomo. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Hej.Witam nowe dziewczyny. Ja ostatnie 3 dni plamilam taka jakby stara krwia.Nie bylo tego duzo ale sie wystraszylam.Wczoraj poszlam do gp z nadzieja ze moze wysle mnie na usg ale powiedziala ze jest za wczesnie i najszybciej dopiero we wtorek w przyszlym tygodniu.Skierowala mnie na bete.Dzis dostala wyniki ze jest wysoka no i mam powtorzyc w piatek i w poniedzialek bedzie kolejny wynik.W piatek tez mam pierwsza wizyte z polozna.Zobacze co ona powie.Poki co plamienia ustaly.Od poniedzialku zaczely sie male mdlosci a jak nie ma mdlosci to mam straszny bol zoladka.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Gosia super ze juz widzialas dzidziusia.To piekne uczucie:-) Ja na kazdym z pietwszych usg plakalam jak widzialam ta kropeczke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Iwka25 chciałabym Cie prosić o dokladniejszy opis Twojej histori :) kiedy zaczęło sie plamienie? I czy miałas jeszcze jakieś objawy? Bo u mnie @ sie nie pojawiła... Plamienie a raczej sluz zabarwiony krwią tez juz ustaje. Myślałam 3 dni temu ze to @ sie rozkręca ale nawet składka mi nie potrzebna była... Jestem po terminie @ 4 dzień. Jutro chyba zrobię test ale tak strasznie sie boje ze będzie 1 kreska :((( i jakoś nie chce mi sie wierzyć abym zaszła w ciążę akurat w miesiącu miodowym :p bo przecież tyle miesięcy sie nie udawało to czemu miałoby sie akurat w tym? Ehhhh mam metlik w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Gosc ja jutro zaczynam 7 tydzien a plamienia zaczely sie w poniedzialek.Zrob test,nie wiem na co czekasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Mam na imię Jowita i jestem tu nowa... Bardzo chcemy zacząć się starać z narzeczonym o dzidziusia, ale nie potrafię sobie obliczyć kiedy mam dni płodne, miesiączkę miałam 14 czerwca a teraz powinnam dostać jutro. Cykle mam co 28 dni. Od 8 lat brałam tabletki anty. Po odstawieniu poszłam do lekarza, który zrobił mi badania i wszystko OK. Potem przepisał mi duphaston na wyregulowanie miesiączki. Czy któraś z Was używała testów owulacyjnych? co o nich myślicie? a może macie inne sposoby zamiast testów? :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martablond Kurcze Jolu jak ja cie dobrze rozumiem. Twoje poczatki to dosłownie kopia mojej ciazy. Pamietam jak nie miałam sił dojsc do wc i chodziłam na czworaka, zeby tylko moc sobie ulzyc i rzygnac ;( pociesze Cie ze do konca 3go miesiaca poowinno Ci przejsc, ale to juz napwno wiesz. Jescze troszke, wytrzymasz, dasz rade ;) Co do zawisci - zawisc ludzka jest nieograniczona jak wszechswiat. Ja z natury ufajac ludziom do granic mozliwosci, pozytywnie nastawiona do wszystkich osobnikow, przekonuje sie na kazdym kroku ( ostatnio bardzo czesto niestety ) ze ludzie sa tak zawistni, zazdrosni, zeby bron boze komus drugiemy nie było lepiej. Ludzie sa okropni! Niestety! Wiadomo nie wszyscy. A to ze komus pomozesz - coz - odbierane jest jako wywyrzaszanie, hehe, boze co ludzie potrafia sobie do głowy wbic. Ale tak to jest jak ktos nie ma odruchow ludzkich i od razu pomoc innym uwarza za cos dziwnego, nienormalnego, innego... a jak zrobic cos za darmo, to juz jestes chora na głowe, no bo jak w dzisiejszym swiecie mozna zrobic cos dla kogos za free. ehhhh. ... nie chce sie denerwowac z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 małami90213_____24 _____________6_______@ ok. 1-2.06.2014 Monika35_______35______________2__________@16.06.2014 ? Katja1307_______23______________1____________@19.06.2014 mala1407_______24______________1____________@09.07.2014 natala1020______28______________3____________@10.07.2014 elua____________26______________2___________@13.07.2014 Neszka7________30______________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32______________ 3___________@ 21.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 16__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___16________1_____________córcia 17.12.2014 martablond__32____16__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____15__________2___________xxxxxxxx_______ 2 3.12.2014 eLka84______30_____8__________2___________xxxxxxxx__________24 .02.2015 ewelinas1986_______28_________3____________xxxxxxxx_________9.03.2015 Jolanta255_______24__________1 i 2_________xxxxxxxx_______xxxxxxxx GosiaMałgosia_____24__________xxxx_________xxxxxxxx______-xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martablond skrociłam troszke tabelke, mam nadzieje ze nikt sie nieobrazi, w razie czego dziewczyny ktore jeszcze w kwietniu miały miec @ i nie zagladały tu sie dopisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
nick____________wiek______cykl starań__________termin@czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014małami90213_____24 _____________6_______@ ok. 1-2.06.2014Monika35_______35______________2__________@16.06.2014 ?Katja1307_______23______________1____________@19.06.2014< br /> mala1407_______24______________1____________@09.07.2014natala1020______28______________3____________@10.07.2014< br /> elua____________26______________2___________@13.07.2014Neszka7________30______________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32______________ 3___________@ 21.07.2014CIĘŻARÓWKI:nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____terminEulalia ___29_____ 16__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014montanessa___29___16________1_____________córcia 17.12.2014martablond__32____16__________2___________xxxxxxxx_______ _ 01.2015madeline89__25____15__________2___________xxxxxxxx_______ 2 3.12.2014eLka84______30_____8__________2___________xxxxxxxx_______ ___24 .02.2015ewelinas1986_______28_________3____________xxxxxxxx______ ___9.03.2015Jolanta255_______24__________1 i 2_________xxxxxxxx_______xxxxxxxxGosiaMałgosia_____24__________1_________xxxxxxxx_____22.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Kurcze coś mi nie wkleja się dobrze ta tabelka przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej iza z tej strony zrobiłam dziś test i co? I d... 1 kreska jak zwykle. Nic juz z tego nie rozumiem. @ nie ma tylko delikatne plamienia i tyle nawet Podlaski nie potrzebuje. Moje życie staje sie czarna dziura... Od 1,5 roku starań nic nie wychodzi:( badania są ok a ja w ciążę nie umiem zajść :( jestem wściekła sama na siebie. Kur...a nie mam pojęcia co ze mna nie tak :( jestem załamana i na skraju wyczerpania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Iza a jakie badania mialas robione? Moze czas sie udac do kliniki leczenia nieplodnosci? Tam sa na prawde specjalisci. A jak wyniki Twojego meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie badania hormonalne i uzg itd. Mąż jest zdrow jak ryba. Ja miałam za wysokie tsh. Ale juz jest ok. Wiec pewnie pomyslimy nad ta klinika.... Jak na razie dziś po kilku godzinnym płaczu stwierdziłem ze nie jest nam dane mieć dzieci.... Wiec nie chce mi juz męczyć psychicznie nad tym ze ,, a moze tym tym razem sie udało " wykanczam sie przez to psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×