Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość Jolanta255
Badyliano, ja zapraszanie na ślub (jestem już 9 miesiecy po) uważałam za największy wysiłek, zaprosiliśmy 212 osób (106 zaproszeń) osobiście w jeden weekend :D mój mąż kierował a ja z więkością zapraszanych gości "musiałam" wypić kieliszeczek wódeczki, łyczka winka i takie tam :D pod koniec myślałam, że umrę :D ale trzymałam się dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Tez mam taka nadzieje ale wole sie nie nastawiać zabardzo bo potem rozczarowanie.. Mój ma wtorek i środę wolne wiec szybko mi zleci a jak nie dostane do piątku to moze zatestuje bo mam juz jeden kupiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
no to wielki wyczyn :) podziwiam Cię :) mnie zbrzydła kawa i herbata.... masakra to była.jeszcze mój P nie zbyt jest rozmowny więc ja musialam za 2-óch gadać .... ehhhh ale dalismy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
najfajniejsze chwile przed Wami, gratulacje :D wszystko się tak ułoży, że bedziecie najszczęśliwsi na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
martha0 ojjj mnie by korcił test ale mój P powiedzial ze mi nie kupi :P i ma racje. wole miec niespodzianke na święta ;P ja czekam do świąt z testem. ale pewnie @ i tak przylezie. a Tobie na pewno sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
dziękuje :) mam nadzieje że wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Mnie tez korci :) ale chyba lepiej będzie poczekac :) a nawet mu nic nie mowilam ze cos podejrzewam ani nic :) chce mu zrobić niespodzianke wiec testować jak go nie będzie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
trzymam kciuki :) ojjj a gdzie tam do piątku :( az tyle musimy czekać i będziesz nas trzymac w niepewności???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam sie denerwowac:( jak to mozliwe ze na dniach mam miec owulacje,najpozniej do czwartku i nadal nie mam sluzu plodnego:( nonstop metny i bialy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Ale wydaje mi się ze moze cos podejrzewać ale nic nie mówi :) wczoraj po pracy sobie dwa piwka wypil i tak śmiesznie oddychal przy nich jakby nad czymś myslal, ale nie pytalam :p i nie moglam potem zasnąć przez te piwa bo je czulam :\ musial sie do mnie dupa obrócić xD i ręce mi walily przyprawami mimo ze mylam je po robieniu obiadu kilkanaście razy :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
śluz moze sie zmienic w kilka godzin. więc sie nie denerwuj. pij duzo wody mineralnej nie gazowanej. bo organizm musi mieć odpowiedni nawilżacz ;P no chyba że stosujesz inne suplementy ,,wspomagacze" nie martw się sluz się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
martha0 czyżby węch Ci sie wyostrzył ;) no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
A no sama siebie będę trzymala tez :) a was wysypuje na twarzy albo na plecach przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie stosuje nic:( aletojuz poneidzialek i nadal nic:( choc z 2 strony powinnam sie cieszyc,bo moze maz zdazy przyjechac w srode,i zdazy popracowacnad synem:)Marta z mezem wlasnie ustrugali synka w dzien po owulacji wiecmozecos z prawdy w tymjest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
martha0 czyżby węch Ci się wyostrzył??? no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie:) wczoraj myslalam ze cosmi wyskoczylo i ze to moze jakis znak przed owulka,ale jednak topajakmnie ugryzl podokiem;p i caly policzek spuchniety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
No nie moglam zasnąć wczoraj jak lezal do mnie przodem a ja na plecach to czulam piwo, na boku nie moglam bo plecy bolalaly a na drugim tez nie bo znów czulam. Potem sie obrocil a ja na brzuch ręce pod poduszkę i zasnelam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
no to nie masz się czym stresowac do srody jeszcze daleko. u mnie biały i gesty sluz porzedza sluz tej dobrej jakości. wiec czekaj cierpliwie i pij wody dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
metusia, wróć kilka stron do tyłu, kiedy pisałam o śluzie z Marusią, ona podała kilka fajnych sposobów na pływanie w śluzie :) m.in. syrop, jakieś kapsułki z olejem i inne :) niczym się nie martw, bo już dzisiaj męża wystraszyłaś, teraz nie możesz siebie zablokować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
A mnie wlasnie w tym cyklu to chyba z 4 potężne na twarzy :( aż sie czulam brzydka i we wtorek albo srode tydz temu mój mówil ze mi dużo malych krostek wyskoczylo na plecach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
to wygląda mi to na ciążę :) ja niestety miałam dziwne przeziebienie 4 dni temu i został mi tylko zapchany nos (nie katar) i co dziwne czuję wszystkie zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Ja śluzu teraz prawie wcale nie mam a jak jest to biaaly a w dni plodne zawsze mam go duuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
a ja mam teraz odwrotnie niż zwykle. mam wilgotno własnie a w poprzednich cyklach miałam właśnie sucho. nie wiem przez co te zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Ja bylam przeziębiona w zeszlym miesiącu :p teraz tylko mi trochę kaszel jeszcze zostal ale to zakaszle z 3 razy w ciągu dnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam jescze raz sposoby na sluz - guzjazyl syrop wykrztuszny zarzywanyo od pierwszego dnia cyklu do dnia owu. olejek z wiesiołka w kapsułkach ( ja zaywałam z firmy oeparol , lub wcianaie siemia lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
A sutki was bola? Mnie zawsze bolaly a teraz mogę sobie wcisnąć i nic. Tylko calych piersi nie mogę bo bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
ja na pewno w następnym cyklu zacznę od tego syropu :D bo takiej posuchy jak po odstawieniu tabletek anty nie miałam nigdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Ścisnąć mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
mnie bolą sutki, od samego stanika ale jeszcze gorzej jest gdy go nie ma i jakaś tkanina ich dotyka, ale nie sądzę by to był jakiś ważny objaw. Jak się chce to wmówić sobie można że wzmożona potliwość w okolicach stóp jest objawem ciąży. I stąd się biorą te wszystkie załamania przy testowaniu, kiedy jest tylko jedna kreska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×