Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

wiesz metusia ja mam zuelnie inny organizm, swoj znam. Twojego nie,. Ja np nigdy nie miałam krwawienia w trakcie owu, za to mam silne bole jajnikow , duzo sluzu, chcice na meza okropna i zawsze ładnie wygldam, powiedzialabym ze promienieje :) Wiec u mnie owu jest nie do przegapienia. Wydaje mi sie ze lekkie krwawienie jest wlasnie w trakcie owu, tak czytałam, ze niektore kobiety tak maja. Moim zdaniem tak działaj. Nawet jesli teraz mam owu a jajeczko zyje 12 godzin,to nawet jutro z rana mozesz działac. To tak na chłopski rozum. Ja zaszłam w ciaze własnie po wydostaniu sie jajeczka i po seksie po owu :)) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imasz synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w 18dc przy cylku 28 tylko jedno zbliżenie mozliwa jest ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz synka? bo kurcze sie tak zastanawiam ze jak gin powiedziala zeby dzialac w poniedzialek...i teraz nie wiem,czy chodzilo jej o to ze w pon zaczynaja sie dni plodne a owulacja bedzie np w czwartek to sie boje ze te plemniczki nie przezyja odpon,bo jutromaz jedzie dopracy rano:( i zastanawiam sie czy nadwyrezac sile tych plemniczkow i dzialac dzis i jutro czy tylko jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi odpowiedziec któraś dziewczyna na powyższe pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kol wyżej napisała że zawsza po owulacji wiec jak to jest bo zielona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Marta napisala ze dzien po owulacji a ty bylabys 4 wiec to dzien nieplodny. teoretycznie plodne sa jeszcze 2 dni poowulacji.potem nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wytłumaczenie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Witajcie Dziewczyny :) wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :) jestem taka szczęśliwa po weekendzie, że nawet jutrzejszy poniedziałek nie napawa mnie wstrętem :) Metusia, plemniki w sprzyjających śluzowych warunkach mogą przetrwać od 2-3 dni do 5 dni nawet, więc działaj Kochana jutro i nawet jeśli owulacja będzie w czwartek są spore szanse! Będę trzymać za Ciebie kciuki bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu,fajnie bylo?:) wlasnie Jolcia,dostalam dzis plamienia i domyslalam sie ze toplamienie owulacyjne,myslisz ze toplamienie oznaczalo owulacje dzisiejsza czy za ileonamoze sie pojawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
weekend bardzo udany, zmęczona jestem jak jasna choliera, a tu jeszcze "trzeba uszka poprawić", żeby po mężu nie były (sam mąż tak mówi) :D co do plamienia owulacyjnego, nie słyszałam o czymś takim. W czasie okołoowulacyjnym wydziela się śluz o określonych właściwościach (wcześniej dziewczyny o nim pisały, podały też strony internetowe) ułatwiający zapłodnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
hehe mam nadzieję! następny weekend spędzimy w domu, ustaliliśmy że w niedzielę (to będzie 30dc, jeśli nie dostanę @) zrobimy test ciążowy w domowym zaciszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszka poprawione?;D trzymam za Ciebie kciuki:) bardzo bym chciala zeby nam wszystkim sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole testowac bez meza,bo zawsze doszukuje sie 2 kreski pod kazdym stoniem swiatla,i w dziwnych pozach,a maz sie smieje tylko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
myślę, że u nas będzie odwrotnie :) ja raczej się nie nastawiam, miałam tylko jeden dzień "śluzowy", obawiam się, że to mogło nie starczyć do zapłodnienia, ale mąż święcie wierzy, że wyrzeźbił córkę lub najlepiej syna :D już kilka tygodni temu namówił mnie na wybranie imion, a dziś podczas drogi powrotnej zaczął wybierać chrzestnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
a przestań :D w tym tygodniu mąż awansuje w pracy i już uważa że syn jest teraz nam niezbędny, bo tak się wszystko cudownie nam układa. Tak wszystko planuje i układa, że dziwię się, że jeszcze w naszej sypialni nie stoi łóżeczko :P ale to pewnie dlatego, że teraz właśnie wybiera samochód odpowiedni dla rodziny z dzieckiem i kotem.. powiem Wam że nie wiem, czy śmiać się czy płakać czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
właśnie dzisiaj dzwoniła moja Mama, bo przypomniała sobie, że 2-3 lata temu mój mąż zaproponował, że przywiezie drzewko do nas żeby zasadzić na działce za miastem :D ja wtedy zbulwersowana odpowiedziałam, że nie ma co sadzić :D i teraz Mama zaprasza nas na majówkę, żeby coś zasadzić :D chyba się zgodzę :) jak test wyjdzie pozytywnie kupimy jakieś drzewko i tradycji stanie się zadość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Może racja ! :) każdy sposób jest dobry na plodzenie potomka, ale chyba najskuteczniejszy to Przytulanki :) uciekam do łóżka popracować nad tymi uszkami :P metusia, Ty też się nie obijaj ! :) dobrano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu,jutro rano bedziemy dzialac z mezem bo jedzie w delegacje,mam nadzieje ze to beda plemniczki dlugoterminowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Metusia, no to powodzenia! :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczynki:) Jolu po tylu udanych wyjazdach z mężem to musi sie udac:) trzymam kciuki:) Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
No mam nadzieję! Ale jeśli nie, to będzie kolejny miesiąc przyjemności przed nami, jak narazie nic nie wskazuje ani na @ ani na ciążę. Tak czy siak będzie niespodzianka :) Gosiu a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×