Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość martha0
Ja nie mam pojęcia :( a z testem raczej poczekam :D teraz nawet siusiu mi sie nie chce :p a brzuch boli trochę ale tak z lewej strony na dole i mam wrażenie ze mam na dole tak ciezko jakby do wejścia mi ktoś cos przyczepil i ciaglo mi to w dol hmm tak dziwnie :) pewnie @ przyjdzie jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
buszując po forach znalazłam takie gdzie dziewczyny bardzo ogarniają wielkości pęcherzyków ich pękanie, monitorują cykle, ja się na tym nie znam. topik nazywa się chyba - KIEDY NAJWCZEŚNIEJ ZROBIĆ TEST CIĄŻOWY, ŻEBY BYŁ WIARYGODNY. Może tam ktoś pomoże, po tym co poczytałam, są tam zaawansowane "staraczki" obeznane w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Hej dziewczyny, no i mnie dopadło jakieś choróbsko. Wczoraj około północy zaczęłam wymiotować, teraz też mnie mdli, ale zdecydowanie mniej. Nawet wciskam na śniadanie suchary z konfiturą malinową. Najgorzej, że to początek tygodnia i perspektywa pracy dzisiaj mnie przeraża. Oczywiście mąż w nocy to próbował zmusić mnie do zrobienia testu, ale przecież to za wcześnie raczej na objawy ciąży... Co prawda mam jeszcze chorobę refluksową przełyku dolnego, ale objawy zawsze były podobne do astmy i zanim wykryto u mnie tą chorobę to leczono mnie na bezskutecznie na astmę :/ więc sama już nie wiem..Brzuch nie boli, kaszlu nie mam, tylko zawroty głowy i mdłości... Mimo wszystko życzę wszystkim dnia milszego niż mój poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Cześć dziewczynki:) Jolu może faktycznie sie udało:) bo termin @ coraz bliżej wiec moze to objawy...trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Ale zazdroszcze wam dziewczyną, które mają w tym cyklu nadzieję że moze sie udało:) życzę powodzenia i czekam z niecierpliwością na informacje co tam nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Gosiu, już niedługo i Ty będziesz mogła testować :) ja do pracy pojechałam pociągiem, bo do na stację mam dłuższy kawałek do przejścia pieszo. Zawroty mi już przeszły po spacerze, ale w dole brzucha mam pobolewanie jak na @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Ja od paru dni mam takie pobolewanie brzucha jak na @ ale to pewnie przez ta chorobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Termin @ masz 12 więc już niedługo, chyba, że może coś udało się Wam wypracować, jeśli się nie wstrzymywaliscie :) w każdym razie niedługo się wszystko wyjaśni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ale piekna pogoda:) a wiecie ze ponoc od implantacji brzuch boli jak na okres?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
No zobaczymy :) zanim zaczęłam brać tab.anty to przed@ zawsze była jakaś ofiara śmiertelna niemalże :) teraz jeszcze wszyscy z mojego otoczenia żyją więc to nietypowe jak na mnie przed @ a no i nie płacze teraz bez powodu tak jak to było przed naturalną@ już niedługo się okaże czy to objawy odstawienia tabletek i @ czy może już ciąża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
U nas przytulasy były po anginie czyli jakiś 18dc czylii już nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Oj strasznie niecierpliwy.. :( a Metusia a Ty przy nieregularnych cyklach kiedy masz plan testować, jak tam mąż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Gosiu, cień szansy zawsze jest, ale niedługo zaczynasz nowy cykl i .... Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, piękny dzień :) Ja mam termin @ na jutro tak jak marthao, więc wstrzymam się do jutra :) Jeśli jutro nie dostanę @ przez cały dzień, to test zrobię w czwartek dopiero. Nie chcę się nakręcać :) Ale póki co znów co jakiś czas kuje mnie w prawym boku i pobolewają mnie plecy z prawej strony. martablond- to prawda, późno się zdecydowaliśmy, ale mam nadzieję, że nie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
witajcie.... dzionek piękny mamy dzis :) wczoraj miałam takie boleści brzucha i prawego jajnika ze zasnać nie moglam.... nie wiem co sie stało. ehhh no ale czar juz prysł... temperaturka z 37 spadla dzis do 36,6 więc nadzieji już nie mam. czekam na @ pewnie jutro albo dziś wieczorem bedzie. jejjjj jaka jestem załamana. już nie mam siły na starania. od nastepnego cyklu zostawiam te wszystkie wyczekiwania na sluz, temperaturę itp. już nie chcę tak czekać bez sensu. :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to ze u Ciebie Eulalio podobnie bylo jak u mnie :) Brzuch boli jak przed @ nawet gdy jest sie w ciazy objawy sa podobne, w czasie kiedy miala wystapic planowana @. Znam to za autopsji - ja byłam pewna ze dostane @ czułam sie dokładnie tak samo jak przed i jej nie dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyliano, nie poddawaj sie:* pisz do nas codziennie,szybko czas przeleci dokolejnej owulacji:) Jolu ja juz niecnie wiem..gin powiedziala,zebysmy dzialali w poniedzialek a tu nonstop bialy gesty sluz (jednak to nie grzybica) i nie wiem jak to mozliwe ze niby mam teraz miec dni plodne,a sluz bialy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weźcie nie mówcie, bo jeszcze faktycznie się okaże, że się udało :D A mój mąż znów mi dziś powiedział, że u niego proces decyzyjny trwa długo, ale jak już coś robi, to raz a dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Witam w tym pięknym dniu. Dziewczyny tak się zastanawiam - w tym cyklu póki co nie współżyliśmy z mężem ani razu i jest duża szansa, że tak zostanie. Jak w takim razie liczyć taki "pusty" sykl przy staraniach?? Potem wyjdzie, że Bóg wie jak długo staraMY się o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Kurczaki... Nie dość, że mąż ma niskie libido, to jeszcze wczoraj wrócił chory, a jutro znowu wyjeżdża... Jak wróci to będę mieć już @ Cieszcie się swoimi sprawnymi seksualnie, nienasyconymi mężami - tak szybko odchodzą :) Pocieszam się, że sprawa jest teoretycznie odwracalna, ale ma obciążenie genetyczne otyłością i cukrzycą (po ojcu) i trochę zaczynam łapać doła - jego rodzice śpią osobno już od wielu, wielu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uważam - nie licz cyklu. dziewczyny kopnijcie mnie w d**e - proszeeeee!!! Ma ostatnio bardzo bardzo bardzo duzo stresow, nie moge spac po nocach, codziennie snia mi sie straszne horrory w nocy. Do tego czuje juz ze sie nakrecam, ze cos bedzie nie tak i nie zajde w druga ciaze, albo zajmie mi to bardzo duzo czasu. Wiem ze u mnie jest wszystko ok ;) Nigdy zreszta nie miałam zadnych problemow ginekologicznych. U meza chyba tez ok skoro dal rade mnie zapłodnic :) Powiedzcie mi ze bedzie ok, prosze , potrezbuje tego. Czy to mozliwe ze mogłabym miec teraz jakies problemy z zajsciem w ciaze, skoro od czasu poczecioa synka nic si eu nas nie dzialo co miałaoby wskazywac na pogorszenie płodnosci. Wiem, ze wiek - jestesmy juz starsi, ale nie staruszki przeciez. Dzisiaj w nocy mi sie nermalnie sniło ze podchodziłam do iui po raz 8smy. Dramat. Ale sobie wbiłam do głowy ze bede miała problemy z zasciem w ciaże. prosze przegadajcie mi do rozsądku! bo dzisiaj zeswiruje! z nerwów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
martablond - nie świruj! Moja siostra w Twoim wieku urodziła drugą córeczkę (pierwszą jak miała 29), a moja mama urodziła czwarte dziecko w wieku 42 lat. A ostatnio chcąc się podnieść na duchu grzebałam trochę w sieci i natknęłam się na bloga dziewczyny, która w pierwszą ciąże zaszła chyba w wieku 38 lat, a drugie dziecko urodziła tuż po czy tuż przed 40stką. Blog nazywa się ciaza-przed-40tka i jest na blogspocie. Uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa1991
Hej dziewczyny staram sie z partnerem dopiero w pierwszym cyklu jestem 1 dzien przed @ nie wytrzymalam zrobilam test... Wyszla druga kreska ale ledwo widoczna bardzo bladziusienka czy to moze byc ciaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że może być, ja jestem w takiej samej sytuacji, ale wstrzymuję się z testem :) Marta opamiętaj się! Moja koleżanka zaszła w pierwszą ciążę w wieku 41 lat i dzieciak jest zdrowy, to Ty raz dwa zaskoczysz, nie pirdacz głupot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa1991
No jutro z rana chce zrobić znów moze jednak sie udalo... Choć troszke watpie...zadnych objawów oprócz tego ze podbrzusze mnie mocno bolalo przez kilka dni i glowa... A tak to nic takiego sie nie dzialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa1991
Przy pierwszej ciazy nie czulam nic... Dopiero po 4 tyg strasznie wyczulony węch mialam...no nie moge juz doczekac sie jutrzejszego poranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taka nadzieje! za tydzien bede miała owu wiec jeszcze tydzien :) i zaczynam działać :) chyba ze nie bede miałao owu ze strasów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×