Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość Gosia Małgosia
Od wczoraj nic nie boli wiec to musiały byc jakies bole przed zbliżającą sie @...ale nigdy czegoś takiego nie mialim wiec się troche przestraszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Może to przez angine organizm się przestroil i musi wrócić do równowagi, ja też tak mam po jakiś wirusowych chorobach.. będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick____________wiek______cykl starań_____termin @ Jolanta255 ______24 lata _______1__________@10.04.2014 Gosia Małgosia____25lata_______0__________@12.04.2014 metusia__________25________1__________cykle nieregularne martablond ______32 lata_______1__________@30.04.2014 Nasze Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ brak_____xxxlat____xxx________xxx___________chł/dz_________xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Pewnie tak...tygodniowa choroba z gorączką może namieszać w kobiecym organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia ale ja ci zazdrosze tych wyjazdow :) oby owocne były hehe Powiem wam ze ja w tym miesiacu działam, ale nie nastawiam sie na pozytyw. mam bardzo duzo stresow, wcale bym sie nie zdziwila jakbym nie miało owu w tym miesiacu. A jak wiadomo stres niekorzystnie działa. Wiec u mnie pierwszy miesiac testowy, na rozruch hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Teraz Ty będziesz miała angine...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Wyjazdy jakoś tak odwracają moją uwagę od myślenia kiedy zajde w ciaze :) w tygodniu jestem zalatana i czas mi dużo szybciej leci. Marta podgrzej sobie lekko mleko i dodaj miodu, bardzo pomaga. Albo letnia woda, miód i wyciśnięty sok z cytryny :) zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah dziewczyny normalnie klapa:( ja tu biore bromegron wymiotowalam 2 razy w nocy,ale ponoc jest najskuteczniejszy wiec nadal biore...owulacja na dniach a mazmi rano mowi ze on tak mechanicznie nie potrafi i nic z tego nie wyszlo dzisiaj a ostatnie przytulanko bylo w sobote na wieczor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby jeszcze dzis wystapila to moze by cos jeszcze wypalilo, z temp wynika ze wczoraj jej nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze z calego ser****,zeby Wam sie udalo:* Martusia moze ta teoriadziala ze jak przytulasz sie poowulce to bedzie syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metusia skąd ja to znam? moje maz tez mi tak mowil i tez sie zdarzalo tak ze ja mu kazałam juz natychmiast teraz a tu lipa, stres swoje czynił ;/ Powtorze sie po raz ktorys, ze dopiero gdy przestałam myslec o tym ze trzeba teraz, to sie udało, przestałam meza stresowac i mamy synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola dzieki za rady ;) jak wrce z pracy to wyprobuje :) eh ter skoki temperatur zrobily swoje, rano zero po południu +15 stopni. nie ma jak sie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasniemy pierwszy raz w zyciu tak usilowalismy cos zdzialac na sile, ale widzialam ze bylomu straszniewstyd i chcial na sile,bo jemu bardziejnawet zalezy niz mnie,zeby sie udalo....jak sie juz ubral i mial wyjsc do pracy to zapytal "a kiedy to jest ten dzien to ja sie zwolnie z pracy" ;D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj metusia jak ty meza stresujesz :P ja swojego tez tak stresowałam :0 wiec lepsza nie jestem. Ale juz w pierwszej ciazy postanowiłam soebie ze jak bede sie starała drugie to bez spinania sie i stresowania meza ze to musi byc teraz. I zamierzam sie tego trzymac. Mysle nawet ze specjalnie nie powiem jemu kiedy jest własnie ten dzien, a do tego zamierzam sobie browca wypic przed zeby nie podchodzic jak do zadania do wykonania tylko miec normalna przyjemnosc ;) Zobaczymy jakie efekty przyniesie moja metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
My kobiety najgorsze co możemy zrobić naszym facetom podczas starań o dziecko to zabić spontaniczność i pokazać ze seks z funkcji przyjemnościowej zmienia na funkcjonalną, prokreacyjną. Dlatego nawer jeśli nalegaja nie należy ich informować że teraz i teraz owulacja więc działamy, albo że prosimy o wstrzymanie się od seksu na dwa dni, żeby nasienie było lepszej jakości :) a jeżeli już zdarza się nam jakąś wpadka i ani drgnie to miejmy w zanadrzu jakaś seksowna bielizna i zróbmy coś co nasz facet uwielbia i co odwróci jego uwagę :) metusia, wszystko się uda jeśli nie będzie niepotrzebnej nerwówki i wyliczeń i nakazów i goniacych terminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Jolu:) mazpowiedzial ze jesli wypadnie najwczesniej w srode,to zwolni sie z pracy na jeden dzien i przyjedzie ...z nad morza ;p tylkoboje sie owulacja przyjdzie jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam to dziwne plaminie(przypuszczam okoloowulacyjne) a ginkazala dzialac dzisiaj wiecnie wiem czy mialanamysli,ze dzis owulacja,czy dzis zaczynaja sie dni plodne...bokurcze sluzu nie mam wcale duzo..prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
witam czy można się przyłączyć???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Hej badylianoe, co Cię do nas sprowadza ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
miło mi :) więc zacznę od przedstawienia się jestem Iza. staramy się od pół roku o dzidziusia :) niestety moje tsh jest ponad 5. więc leczę sie. Choć w tym miesiącu jakoś jest inaczej... tzn. brak objawów ciążowych hehe a co miesiąc je miałam. no oprócz tego że od tygodnia pobolewa mnie brzuch i plecy. piersi mam obolałe ale zwłaszcza rano gdy podnosze się z łóżka, co najmniej jak by tonę ważyły. no i dziś rano strasznie mnie zmuliło. ehhhh to mój 29dc. zazwyczaj mam 0d 28-30. temperatura nadal 37. więc już sama nie wiem. czekam cierpliwie na @. pozdrawiam. i jak u Was z objawami i staraniami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
U nas podobnie, jak chcemy mamy objawy. :) ja staram się pierwszy cykl po odstawieniu tab.anty. pod koniec tygodnia będę testować jeśli@ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×