Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Co do badan prenatalnych tak jak wyżej piszą dziewczyny są one podzielone.Ja je miał w wieku 26 wiec to nie zależy od wieku gin mi je proponował zrobić(dla pewności ,że z maluszkiem jest wszystko w porządku) i nie żałuje co prawda kosztowały 180zł ale przy następnej ciąży też na pewno je zrobię.Zobaczyć serduszko swojego maleństwa w takim powiększeniu( każdą żyłkę było widać)piąstki u dłoni ,każdy paluszek :)magia po prostu,i jeszcze na płytę mi nagrano wiec mam piękną pamiątkę :) A co do mnie hm...czekam od wczoraj boli mnie strasznie podbrzusze i co chwile biegam do wc bo mam wrażenie ,że coś poleciało (co za straszne uczucie). Dziś zrobiła rano o 4 test niegatywny niby ale co prawda ciężki mi stwierdzić kiedy powinna nadejść @ wczoraj był 28 dzień cyklu w zeszłym miechu przyszła w 31 dniu wiec czekam.A jak tam reszta jak nasze ciężarówki się czują?pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 5___________@ 29.09.2014 elua____________26______________4___________@8.09.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala2 i tacyta dopisujcie sie do tabeli bo ostatnio zostala zmodyfikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 5___________@ 29.09.2014 elua____________26______________4___________@8.09.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 ______________2____________@7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem Styczniową mamą :)f ale wpadłam tutaj by się troszke ogłosić ;) spodziewam się dziewczynki a posiadam mnóstwo ślicznych zadbanych i modnych ubranek dla chłopczyka które chętnie sprzedam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Hej dziewczyny! U mnie dziś przyszła @... Niestety czekają nas jeszcze 2 tygodnie wstrzemięźliwości ze względu na infekcję, ale liczę że może uda nam się w tym cyklu jeszcze załapać na dni płodne... czarna podziwiam Was że potraficie tak żyć na odległość. Ja wiem że bym tego nie wytrzymała... Tacyta, fajnie że się odezwałaś po tak długiej nieobecności! Pisz częściej co u Ciebie! Mała2 trzymam kciuki za pozytywny obrót spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 5___________@ 29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 ______________2____________@7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elua :) Do ciebie tez się na pewno niedługo uśmiechnie los i będziesz miała te 2 śliczne kreseczki :) Trzeba walczyć .Bo nadzieja umiera ostatnia .Ja cały czas mam nadzieję ,że może się udało.Jak na razie ani widu ani słychu.Cały dzień pobolewał mnie brzuch i strasznie plecy(jakaś nowość ,ostatni taki ból miałam chyba w 6 miesiącu ciąży).I w ogóle chodzę jakaś rozdrażniona ,że bez kija nie podchodź :P. Kurcze kusi mnie aby jutro powtórzyć test....Tym bardziej że mój mężuś ma jutro urodzinki więc bym mu fajny prezent sprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX Tacyta___________35____________1____________@25.09.2014 czarna32k______ 32______________ 5___________@ 29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________@7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015 Mała2, rób test - oby okazał się szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka znowu szaleje... nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX Tacyta___________35____________1____________@25.09.2014 czarna32k______ 32______________ 5___________@ 29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________@7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiła nadal 1 kreska ale @ nadal nie ma ,zawsze jakaś nadzieja :).Coś mi sie wydaje ,że moje cykle poprzestawiały się z 28 na 31 bo tak miałam pierwszy ten prawdziwy @ zaraz po odstawieniu tab anty i teraz tez jest 30 dzień a tu nadal cisza oby nie przed burzą :P.A dzisiaj od rana mam straszne mdłości ale to chyba z nerwów czy sie franca przykula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jeżeli się przesunęło to i moje dni płodne też wiec teraz 50/50 czy trafiliśmy w ten chociaż jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnei chodziło mi o ta amniopunkcje Tacyta - brawo i tak trzymac ;D Fajnie ze do nas wrociłaś. Masz rację jestem szczesciara, ze udało sie za pierwszym podejsciem, no i to ze bede miała przez to parke ;)hehe taki złoty strzał mężusiek zapodał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyzej to ja martablond Aha dzieki za wytłumaczenie, bo jak widac jestem zielona w temacie usg prenatalnych. Faktycznie gdzies w 13 tyg chyba miłam badanie genetyczne i za tydzien znowu bede miała takie, i potem chyba gdzies pod koniec ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała ja mam cykle bardzo regulatne i wyczuwalne jajeczkowanie, a mimo to ja zaczełam sie starac o pierwsze dziecko, to pamietam ze z nerwow tez mi sie troszke przesuwały, tak o 2-3 dni. chyba stres robi swoje ;/ niestety martablond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałam jescze spytac Tacyte - jak tam sprawa pracy? No bo przez nia odłożyliscie starania, o ile dobrez pamietam. Tylko nei pamietam kogo to zwolnili z pracy, Twojego mężą? martablond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX Tacyta___________35____________1____________@25.09.2014 Czarna32k ________32___________5_____________@29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________ @7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny! Tyle się nie odzywałam i trochę się pogubiłam, ale nadrobiłam straty. Elua, cieszę się że z badaniami wszystko ok, AMH najważniejsze że w normie. Mam nadzieję, że infekcję masz już z głowy. Asica, jeśli jeszcze jesteś tutaj, to witaj, życzę Ci powodzenia w staraniach, dużo luzu i spokoju a także radości płynącej z bliskości ze swoim partnerem :) Mała2, gdy Cię czytam, to pierwsze co mi przychodzi na myśl to ja. Po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej też byłam zdezorientowana i niecierpliwa. Bolące piersi, częsty i zmienny śluz, kłócie jajników, czasem wyskakujący pryszcz... WYLUZUJ! Po co tyle tych testów robisz ? W 28 dniu cyklu ? Po odstawieniu tabletek ? Postaraj się trochę wyciszyć, odwrócić uwagę od tego w jakim momencie cyklu właśnie się znajdujesz! Kochana, sama to przechodziłam i wiem, że to najlepsze wyjście. Ty masz łatwiej, masz już jedno dziecko, przy nim zawsze jest sporo roboty, możesz zająć głowę zajęciami związanymi ze swoją pociechą :) Elka, cudownie że poczułaś pierwsze ruchy maleństwa i Cię to wyciszyło! Czarna, jesteś prawdziwą kobietą dla mnie! Taką z krwi i kości, silną i jednocześnie rozemocjonowaną i słabą.. Podziwiam Cię i życzę jak najlepiej, oby Wasze życie rodzinne rozwijało się i było źródłem radości dla wszystkich :) Gosia, fajnie że wróciłaś. Też cieszę się że atmosfera tego tematu się zmieniła mimo starań 'gościa'. Czasem wydaje mi się, że ten gość to ktoś z nas, albo bardzo uważny podglądacz. Wszystko o nas pamięta i wie. Eulalio, co u Ciebie? Jak Twoje samopoczucie? Tacyta! Witaj, witaj, witaj!!! Fajnie, że jesteś znowu, że o nas pamiętałaś. Trzymam kciuki za Ciebie i oczywiście za Twojego męża :) Dziewczyny, powiem Wam, że i my wracamy do starań. Postanowione! Dostałam @ 1 września. Obecnie jestem na rozstaju trochę, bo jednocześnie szukam i pracy i zaczynamy ponowne starania. Zobaczymy co z tego wyniknie. Wraz z tą decyzją zaliczyłam małego doła... Teraz byłby jakiś 17 tc ciąży, przy bliźniakach pewnie byłabym już trochę zaokrąglona, poznałabym płeć maluchów... A tu teraz wszystko od nowa trzeba zaczynać. No cóż... Takie bywa życie i trzeba się z tym pogodzić, a z każdej sytuacji wyciągać coś pozytywnego dla siebie. Miłego popołudnia Wszystkim, Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________1____________2.10.2014 Tacyta___________35____________1____________@25.09.2014 Czarna32k ________32___________5_____________@29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________ @7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jolu nie rozumie dla czego tak na mnie naskoczyłaś?To chyba normalne ,że się radze ,pisze do osób które maja już nieco większe doświadczenie ode mnie w tych sprawach.Po to chyba ten wątek został założony.W końcu nie mam 18 lat, że panikuje przy każdym okresie itp znam swoje ciało i takie objawy jakie miewam teraz to mi sie ani w pierwszej ciąży nie zdarzyły ani w ogóle .Generalnie miałam z reguły bez objawowe miesiączki napięcie przed @ tez mnie omijało po za lekkim pobolewanie w dniu @ brzucha i na tyle. Wiec takie schorzenia teraz mnie zaniepokoiły.Co druga moja koleżanka ma jakieś cysty ,torbiele i inne kobiece przypadłości.A co do testów to zrobiła 2. A w 28 dniu cyklu dlatego ze zawsze miał 26/28.A każda z nas jest zniecierpliwiona bo chce zostać mama czy to po raz 1 czy 5 zawsze będziemy czekały na ten dzień @ czy przyjdzie czy nie.A jak sama pisałaś to też tak robiłaś to co w tym dziwnego.A tym bardziej że po raz pierwszy odstawiłam anty i nie wiem jakie moga być objawy po nich itp to piszę bo nie będę z każdą pierdoło do gin latać tylko wole się was poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Mała, no coś Ty na nikogo nie naskakuję, przykro mi że tak to odebralaś. Wyraziłam tylko swoje zrozumienie dla tego co czujesz i ewentualne sposoby jak sobie z tym poradzić, bo sama na własnej skórze to przerobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Jolu to fantastyczna wiadomosc ze probujecie znow;-) trzymam kciuki!! Mala2 nie denerwuj sie, po prostu my juz wiemy ze lepiej sie nie nakrecac i spokojnie czekac niz przezywac rozczarowanie;-) U mnie @ jakas malo ofita, nigdy tak nie mialam no ale moze przez te leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Elua :) Do tabelki wpisałam, że @ spodziewam się 2 października, ale myślę, że coś mi się dzieje, skoro wcześniejszy cykl trwał prawie 50 dni. Może był bezowulacyjny? Nie byłam u lekarza, więc nie wiem. A może to przez poronienie? Taka huśtawka hormonalna.. jeszcze ten cykl przeczekam bez wizyty, żeby czuć się całkiem na luzie, a w następnym się wybiorę do ginekologa. Jakoś tak się stresuję niepotrzebnie wizytami, więc nie będę się nakręcać na samym początku :) Jakie leki, Elua, bierzesz? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Jolu jak dobrze że się odezwałaś i że wszystko zaczyna wracać do normy:) trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, dziękuję za miłe słowa :) będzie dobrze, no musi, nie ma wyjścia! Jak tam Twój mąż, pewnie szaleje z radości, że będzie miał córkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Właśnie dziś idziemy na usg z mężem i może się już na 100% dowiemy bo na tych badaniach prenatalnych to dr był niezbyt pewny a już minęło 5 tyg to może lepiej będzie widac:) Jolu a co do długości cylku po poronieniu to jest wszystko tak rozlegulowne że masakra...ja 3 pierwsze cykle po miałam tak różne i tak pomieszane że od dr dostałam pozwolenie po 6 cyklach dopiero. Ale wierze że u Ciebie wszystko szybko się pouklada i szybko sie uda:) nie ma innej możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martablond, dobrze pamiętasz, że odpuściliśmy, bo mąż stracił pracę. Na szczęście dość szybko znalazł coś nowego, i na razie wygląda to optymistycznie. Natomiast, niestety, nadal nie rozwiązaliśmy problemu z jego otyłością i ospałością, co przekłada się na chęć do działania w interesującej nas sferze :) Wiosna się nie sprawdziła, lato nie zadziałało, może jesień będzie szczęśliwsza pod tym względem. Należę do osób, które najwięcej energii mają właśnie w okresie jesiennym, więc tym razem musi się udać!! Nie odczytałam Joli wpisu do Małej2 jako "naskoku", ale też zgadzam się z Małą2 kiedy pisze, że niezależnie która ciąża, jeśli jest wyczekiwana i "starana", to zawsze budzi emocje. Natomiast Jola ma rację, kiedy pisze, by wyluzowac i się nie nakręcać. Kiedy mierzyłam jeszcze tempkę (nawet bez "starań") i robiłam wykresiki na ovu (pokazałam je ginekologowi; mówił że są podręcznikowe i żeb przestać się nakręcać, a działać z mężem od 12 dnia cyklu), poczytałam "pamiętniki" staraczek i to jest dziewczyny coś co mnie przeraziło. Naprawdę rozumiem, że ktoś może mieć silne pragnienie dziecka, ale to było aż niezdrowe: obwinianie i wyklinanie siebie, partnera, Boga o to, że ciąży nie ma, podporządkowanie seksu dniom płodnym, analizowanie każdego spadku i wzrostu temperatury w drugiej połowie cyklu, testy ciążowe już 7 dni po terminie owulacji i płacz, że negatywne, zaklinanie "@", żeby nie przyszła... Straszne. Horror. Dlatego postanowiłam odpuścić (tak bardzo jak to możliwe). Oczywiście w naszym wieku i z męża obecnym nastawieniem do działania nasza droga do celu może być baaaardzo długa, a może nawet nie zakończy się sukcesem, no ale może tak ma być. Życzcie nam, żeby jednak rodzina się powiększyła :) Miłego dnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonikaa_
Czesc dziewczyny :) Chciałabym dolączyc do waszych rozmów. Od jakiegos czasu śledzę fora i Wasze wydaje sie odpowiednie :) Wszystkim ciężarnym gratuluję, a przyszlym mamusią życzę podobnie jak sobie cierpliwosci w staraniach. Moze cos o sobie, mam 26 lat i 25 sierpnia zaczęłam 3 cykl starań. Mam cicha nadzieję, ze tym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×