Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość Jolanta255
Hej, hej! Czarna, fajnie że się odezwałaś. Nie przekreslaj szansy na ciążę przy takim funkcjonowaniu związku :) mój wujek swoją żonę odwiedzał około 4 -5 dni raz na 3 miesiące. Nawet zdażało się tak że w tym czasie miała okres, a po niecalym roku okazało się że jest w ciąży :) i też są oboje po 30 i to porządnie :) Gosiu, ja też uważam że nie masz czym się martwić. Dziecko dopiero kształtuje swój rytm, fajnie że już zaczynasz go poznawać i wiesz kiedy jest czas jest jego aktywności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________1____________2.10.2014 Tacyta___________35____________1____________@25.09.2014 Czarna32k ________32___________5_____________@29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________ @7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____25________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________1____________2.10.2014 Czarna32k________32___________5_____________@29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 Tacyta___________35____________2____________@20.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________ @7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____25________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, znowu tabelka do poprawki :) W każdym razie u nas w tym cyklu nic, i wcale się nie dziwię - pisałam Wam, że libido u mojego męża jest niziutkie, więc odpuszczenie poskutkowało i tym, że seksu praktycznie nie było, a już nie w dni płodne. Całe szczęście, że więcej teraz biegam i jeżdzę rowerem, bo nie wiem, jak spożytkowałabym całą energię :) Cykl jakiś krótki - tylko 26 dni. Może to stresy, które w ostatnim tygodniu były spore. Eulalia, martablond, jak Wasze dzieciaczki? Pozostałym zyczę powodzenia - oby @ do was nie przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Dobry wieczór :) Jola- trochę mnie podbudowałaś- dziękuje :) generalnie podchodzę do tego na luzie, bo przecież mam już 2 odchowanych kawalerów ;)... a co za tym idzie , więcej czasu dla siebie, przespane noce, posiłki jem w spokoju , nie muszę ich wszędzie ze sobą zabierać... no i dużo jeszcze pozytywów tej sytuacji by się znalazło. Ale fajnie byłoby mieć jeszcze takiego słodziaka który swoją małą osóbką wprowadziłby trochę gwaru w nasz dom. Co ma być to będzie, nic na siłę. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i owocnych starań życzę , a wszystkim ciężarnym - dużo zdrówka dla Was i maluchów :) Jola- my tak podobnie mamy termin @ , więc będę wnikliwie obserwować Twoje poczynania ;) Trzymaj się dziewczyno ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Witajcie ! ciesze sie ze troche temat nabral tempa :) u mnie troche niespokojnie bo okazalo sie ze mam bakterie w moczu no i bede prawdopodobnie brac antybiotyk- poczytalam w necie (wiem wiem ze internet to zlo) i ze moze to spowodowac wczesniejszy porod, niska wage dziecka no i zagrozenie dla zycia i zdrowia dziecka- wpadlam w panike :/ ktoras z was ma doswiadczenia jesli chodzi o podobna sytuacje- jesli chodzi o mnie to pal licho 9bo nic mnie nie boli, nie piecze ale o malucha. eh za dlugo bylo pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia42
My staraliśmy się ładne parę miesięcy. Swoją drogą polecam Wam ten portal na przyszłość, gdzie jest wiele przydatnych informacji dla potencjalnego rodzica: http://babyonline.pl Trafiłam na tę stronę przez moją koleżankę. Poleciła mi to miejsce w sieci, gdzie znajdują się odpowiedzi na większość moich nurtujących pytań. Polecam każdemu rodzicowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! :) Czarna, cieszę się że trochę podnioslam Cię na duchu. Ta para o której wspominałam, to też ich trzecie dziecko. Maja już dwie córki a teraz będzie w styczniu syn :) nastawienie prawidłowe masz, więc pozostaje tylko czekać na to co przyniesie czas :) Elka, Ty na siebie uważaj! Słuchaj się swojego lekarza jeżeli mu ufasz, jeśli nie, to skonsultuj się z innym lekarzem. U mnie druga połowa cyklu pełną gębą, 29 dc. Weekend mieliśmy wyjazdowy, żeby jak najmniej myśleć, kolejny to parapetówka u znajomych. A po nim chyba powinnam dostać @, ale zobaczymy jak to będzie. Seks był u nas praktycznie co dwa dni, wiesz marne szanse ze przegapiliśmy owulację, chyba że jej nie było, lub na innym etapie coś poszło nie tak. Na wypadek gdybym jednak dostała @, na pocieszenie również zaplanowałam wyjazd na weekend żeby odegnać pochmurne myśli :) Trochę się rozpisałam, więc już dość o nie, co tam u Was? EULALIO?????? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Dobry wieczór Dziewczyny !!! Jola- u nas odwrotnie :) mamy dwóch synów, i świetnie byłoby mieć córkę :) No ale zobaczymy co los przyniesie. Ja dzisiaj spodziewałam się @ , ale cisza...także czekam . Daję sobie jeszcze spokojnie kilka dni , bo przecież u mnie takie przesunięcia to norma ;) Tobie Jolu, życzę aby ten miesiąc był owocny :) trzymam kciuki kochana ! Ela- jak się czujesz? wyleczyłaś bakterię? daj koniecznie znać. A jak reszta dziewczyn? Eulalia dlaczego się nie odzywasz? napisz co u Ciebie. Reszta dziewczyn, gdzie jesteście?Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
czeeesc! czarna ja narazie czekam na wyniki posiewu i pewnie czeka mnie antybiotyk poki co wcinam zurawine i cytryne bo podobno pomagaja. No to mam nadzieje ze malpa nie przyjdzie- relacjonuj na bierzaco Jola dzieki za cieple slowa :) zycze ci zeby okres nie pojawil sie Gosia- toz to my juz na polmetku ciazy jestesmy :) 20 tydzien eh ale czas zaiwania heheh jak sie czujesz? eulalia !!! halllo odzywaj sie ja wiem ze nie piszesz tu przez goscia co tu zagladal i sie czepial- ignoruj! sa tu osoby ktore chca z toba pisac i sa ciekawe jak sie czujesz - pisz do nas. Nie podporzadkowuj sie jakiemus frustratowi /gosciowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Dzień dobry! :) Elka, i pamiętaj o tym, żeby dużo wody pić :) będzie dobrze! Czarna, kiedy będziesz testować?? Muszę wiedzieć, kiedy trzymać kciuki :D ja chyba w sobotę zatestuję, przed tą parapetówką dla pewności. To będzie 34dc, więc może będę mogła uwierzyć wynikowi.. :) chociaż w czerwcu test mi nie wykazał ciąży, a beta dwa dni później tak... Trzymajcie się ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Hej! Nie odzywałam się bo miałam małe zamieszanie, wyjazd, malowanie i tak się poskładało jakoś... U mnie bez mian, 22 dc więc czekam cierpliwie ale nie liczę jakoś specjalnie na nic... Poza tym mam taką niejasną sytuacje w pracy, nie wiem czy dostanę kolejną umowę i tak mnie to jakoś dobija że już sama nie wiem czego chce :( Jolanta255 i czarna będę trzymać kciuki!!! Elka mam nadzieję że wyleczysz to cholerstwo do końca i będziesz mieć spokoj :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________1____________2.10.2014 Czarna32k________32___________5_____________@29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 Tacyta___________35____________2____________@20.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________ @7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____25________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___ 20 ________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____ 20 _______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Elua, super ze sie odezwałaś! Oby wszystko z Twoją pracą wyjaśniło się z korzyścią dla Ciebie! Będę za to trzymać kciuki! Czarna? I jak sytuacja na froncie? Tacyta, co u Ciebie? Pewnie @ przeszła i czas na wytężoną pracę :D powodzenia! Gosiu, jak Twoje samopoczucie? EULALIO!!!! Czekamy na jakiś odzew!!!! U mnie tak jakoś pozytywnie mimo że fizycznie czuje ze jakoś tak nieswojo. Kręgosłup mnie pobolewa nawet w trakcie dnia, mam wrażenie podwyższonej temperatury, gdy ja mierzę to mam tylko 36,9 lub 37. No i sporo śluzu białego, ale to już inna bajka, może mnie coś bierze? Kurczę bardzo bym nie chciała, bo mam już zaplanowany weekend i nie ma w nim miejsca na chorowanie :) Ściskam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:) co tam słychać? Jolu a może ten śluz i bóle pleców to dobry znak:) ale nic nie mówie tylko trzymam kciuki:) elka to prawda mamy już 20tc ale fajnie to leci:) robisz juz jakąś wyprawkę dla malucha? Ja byłam wczoraj u dr wszystko jest dobrze rosnie ładnie:) ponoć córeczka potwierdzone już 2 razy na usg ale jadę jeszcze na badania prenatalne więc wtedy to juz na 100% będę wiedzieć:) dr przepisala mi żelazo bo morfologia leci w dół i dostałam tardyferon fol 2x1 brała któraś z was to? Czy dawka nie jest duża? Bo na ulotce pisze 1x1 lub co drugi dzień ale dr tak kazała więc biorę... ale sie rozpisalam jak nigdy wiec czekam na wasze wiadomości co nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tacyta
Cześć dziewczyny! Jola, trzymam kciuki za II kreski. U nas wytężona praca? Ha, ha, dobre sobie ;) Chociaż fakt, dwa dni temu mąż sam się do mnie dobrał z własnej i nieprzymuszonej woli, a wczoraj coś mówił o "dzidziusiu" w niedalekiej przyszłości, ale już akcji nie było... Za oknem śliczna dzisiaj pogoda, a ja przywiązana niemal do biurka... Mam nadzieję, że utrzyma się do popołudnia i wyciagnę też mężulka na spacerek - to nam zawsze dobrze robi. Faktycznie nie ma co czytać. Eulalia, Martablond - gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej byłam ja, nie wiem dlaczego mnie nie zalogowało, wrrr... Jola, testowałaś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Dzień dobry Wam! Gosia, ten niedobór żelaza to ponoć częsta sprawa u ciężarnych... Stosuj się do wytycznych lekarza, on dobiera dawkę indywidualnie biorąc pod uwagę masę ciała, rodzaj niedoboru i inne, a ulotka często w takich sprawach jest orientacyjna :) Tacyta, u mnie pochmurno i chłodno. Dzień spędzam w sypialni z zasłoniętymi zasłonami pod ciepłą kołderką. Ale Ty korzystaj z pogody, może akurat odpowiednio nastroi ona Twojego męża :) promienie słońca dodają energii i wigoru szczególnie o tej porze roku :D No a ja nie testowałam. Nawet testu w domu nie mam. Kręgosłup boli dalej, ale u mnie to rodzinne. Bardzo często bolą plecy, ale zazwyczaj w godzinach wieczornych po całym dniu na nogach, a teraz wystarczy, że wyjdę z domu na godzinkę, dwie a tu ból okrutny... Zdrzemnę się jeszcze z godzinkę i wrócę do żywych. Dziś na wspólne gotowanie umówiliśmy się z moją siostrą i jej nowym partnerem, więc muszę skoczyć po jakieś zakupy :) poza tym ten test muszę kupić, bo dziś 32 dc i dalej nic, a w sobotę mamy wyjście "alkoholowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Hej dziewczyny :) Jola dziś Twój termin spodziewanej @, i mam nadzieję że się nie przykulała :) Twoje objawy są naprawdę podejrzane, także trzymam kciuki !! U mnie w dalszym ciągu cisza, ale daję sobie czas bo u mnie to wszystko tak pochrzanione że masakra. Dwa ostatnie cykle miałam 32 dniowe, mąż był w 23, 24 dniu cyklu więc bez szans na wstrzelenie się w owulację..... no ale skoro jestem po terminie @ , więc cykl automatycznie się przedłuża to chyba istnieje jednak szansa że może coś .....zwłaszcza że dzień przed jego przyjazdem zauważyłam rozciągliwy śluz. No ale nie nastawiam się na nic. Nie wiem kiedy testować nawet w tej sytuacji , chyba za wcześnie jeszcze... to dopiero 13 dzień po zbliżeniach.. Ela- dużo zdrówka! i daj znać jak dostaniesz wyniki . Gosia- nawet nie wiesz jak bardzo Ci tej córeczki zazdroszczę :) Trzymajcie się dziewczyny ciepło , ja lecę bo przede mną jeszcze wizyta u dentysty.....a tak bym się przespała chwilę po pracy.... padam na pysk normalnie . Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nie czekałam do jutra, test zrobiłam dzisiaj. Negatywny. Odrazu poczułam wszystkie objawy jak na @. Wzięłam nospę i czekam. @ jutro lub w niedzielę. Czarna, jak u Ciebie? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________1____________2.10.2014 Czarna32k________32___________5_____________@29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 Tacyta___________35____________2____________@20.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________ @7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____26________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___ 20 ________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____ 20 _______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Witajcie Kobietki :) Jola- szkoda że @ jednak przylazła, no ale już kolejny cykl się zaczął więc pojawiają się nowe szanse : - ) Trzymam za Ciebie mocno kciuki. U mnie nadal cisza. @ nie ma, ale coś dół brzucha pobolewa , także tylko patrzeć jak i u mnie się pojawi. Ale co tam.... najwyżej dzidziuś będzie lipcowy a nie czerwcowy : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Ejjjjj dziewczyny !!!! No co jest z wami???????? dlaczego żadna nic nie pisze???? Nasze ciężarne już całkiem się na nas wypięły :( Jola, jak samopoczucie? Ela- co u Ciebie? Eulalia- przeginasz ! wracaj ! agusiak?elua? mała? gosia? no gdzie Wy????? U mnie dalej cisza. Nie wiem czy to powód do zadowolenia, czy znowu z cyklami się coś pokiełbasiło. Dwa ostatnie jak w zegarku, teraz zaś ciul wie ile przyjdzie mi czekać na @. W ciąży raczej nie jestem, bo objawów też brak. No i masz babo placek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Witam wszystkie dziewczyny. Przygarniecie mnie? Coś o mnie: Lat 28, od 6lat w związku, dzieci brak, od kilku miesięcy coraz mocniej Chcę zostać mamusią. Od września zaczęliśmy się starć. Myślicie , że jest szansa żeby zajść juz przy pierwszym cyklu starania się? Pozdrawiam. I trzymam kciuki za siebie i za Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Hej. U mnie dziś 27 dc więc czekam na @, a raczej na jej brak oczywiście... Piersi mnie tak bolą że nie mogę nawet rano chwilę pochodzić bez stanika... Oprócz tego miałam ostatnio ciągle podwyższoną temp co też mnie zastanawia, choć dziś już niższa więc pewnie @ przyjdzie lada chwila ale mam jakąs małą nadzieję. I też apeluję do wszystkich- piszcie co u Was!!! A no i w pierszym cyklu jak najbardziej można zajść w ciążę ;) trochę nie rozumiem skąd to pytanie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam bardzo dużą nadzieję , że już nam się udało. Ale jeszcze parę dni muszę pożyć w nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×