Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość eLka 84
Witajcie :) Jolu dziekuje ze o mnie pamietalas/ zapytalas :) Ciesze sie ze jestes i dobrze ze wracacie do staran:) Gosiu my mamy chyba ten sam tydzien ciazy:) daj znac jak po usg Mala- poczekaj dwa dni jak okres sie nie pojawi to zrob test dopiero Tacyta fajnie ze powrocilas, to co opisalas z tymi staraniami innych par to jakies wariactwo.. to obwinianie partnera , pretensje- takie cos predzej doprowadzi do rozwodu a nie ciazy Witaj monika- bylas u lekarza? Czy narazie na spontanie? ;) Czarna jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Witaj Monika:) Gosiu daj znać koniecznie po wizycie!! Jolu, ja biorę teraz antybiotyk ze względu na infekcję ureaplasma spp., mój mąż oczywiście też no i mamy zakaz starania się jeszcze 2 tyg. :( A poza tym brałam jeszcze duphaston bo mam torbiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
I po usg wszystko jest dobrze:) ale dzidziuś pokazał się nam od tylu i nie wiemy co jest ale ważne że zdrowe i duże:) elka my mamy chyba tak samo tygodnie ja obecnie 17tc i kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Elka a czujesz już ruchy dziecka? Mi dr powiedziała że do 2 tyg powinnam czuc jakby rybka pływała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, hej! Ale dziś dzień... Zmęczona jestem i do tego cierpię na potworny ból zatok, katar mnie męczy, oczy załzawione, w ogóle jestem w rozsypce. Gosia, cudownie, że widzieliście maleństwo :) tajemnicze jest, tak się chowa, może ma jakąś niespodziankę dla rodziców ? :) Tacyta, Kochana, właśnie takiego nakręcania trzeba unikać, zaczyna się niby niepozornie a potem to już blisko do tego, co Ty nam tu opisałaś. Boże, uchroń mnie i w ogóle nas przed takim szaleństwem! Bardzo podoba mi się Twoje nastawienie i oczywiście życzę Wam powiększenia rodziny całym sercem. Myśl pozytywnie, a będzie dobrze :) Monika, witaj i się rozgość, serdecznie zapraszamy :) oby ten trzeci cykl okazał się dla Ciebie szczęśliwy! Elka, Elka :) co mam nie pamiętać :) zawsze miło jak się o kimś chociażby wspomni :) dlatego przepraszam strasznie Martę! Zapomniałam do Ciebie słówko skrobnąć :) ach jak strasznie Ci zazdroszczę teraz tej córki, wspaniały duet będziesz miała w domu :) Elua, no to za dwa tygodnie do dzieła! Torbiel jeśli nie była duża to na pewno się wchłonie :) powodzenia :) Eulalio, odezwij się! Brakuje mi tu Ciebie! Tylko nie mów, że przejęłaś się tymi pierdołami wypisywanymi przez 'gościa'! Troszkę mnie Gosiu zmartwiłaś tymi nierównymi cyklami po poronieniu... Ale cóż każdy jest inny, nie ma co na zapas się martwić, zobaczymy jak to będzie u mnie. Muszę poczekać i wszystko niedługo się zacznie wyjaśniać :) Dobranoc Wam! Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Gosiu to wspaniale ze wszystko ok! Ja tez 17 tydzien z reszta mam termin na 24 lutego- dwa dni po tobie. Moze razem na porodowie qyladujemy hehe. No czuje ruchy co prawda nie zadne kopniecia a musniecia - wiesz w drugiej ciazy podobno szybciej bo juz wiem jak je rozpoznac;) zwlaszcza ze na poczatku mozna je pomylic ze wzdeciami. Ja mam wizyte za tydzien i mam nadzieje ze uda sie potwierdzic plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe powitanie :) elka84 u lekarza byłam w maju, po odstawieniu tabletek mialam infekcje i nie obylo sie bez pomocy lekarza. Wtedy nie mowilam lekarzowi, ze planuje ciaze, bo nie bylam pewna czy juz bedziemy zaczynać ;) Rozmawialam z nim jedynie czy beda duze problemy z ciaza. Mam pco i zawsze przy wizytach mowil, ze moga byc problemy z dzidziusiem, ale wcale nie muszą, trzeba spróbować... Wiec zaczelismy probowac :) Biore kwas foliowy i do grudnia spokojnie bez lekarza dzialamy, po nowym roku jesli nam sie nie uda wybiore sie do lekarza. Milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martablond Tacyta i takie podejscie mi sie podoba - u mnie 1 ciaa była własnei na jesien, gdy odpusciłam to sie udało :) Dlatego tak bardzo wiem jak wazne jest wyluzowanie, i ciagle na kazdym kroku do znudzenia i wrecz do wy...ygania bede powtarzac ze luz działa cuda. Skoro mi sie udało dwa razy zajsc w ciaze gdy sie nie stresowałam, i to w druga ciaze za pierwszym podejsciem na luzaku to cos w tym musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:) co tam słychać nowego? U mnie dziś chłodno na dworze i zero słońca... Jolu tak jak pisałam ja tak miałam z tymi cyklami pomieszane ale każda kobieta jest inna i u Ciebie może być już wszystko ułożone, czego Ci życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Jak minął dzień? Mój dość męczący, Mały którym się zajmuję nabawił się zapalenia płuc. Dość marudny był, martwię się o niego bo lekarka mówiła że jak mu się do wtorku nie poprawi to położy go do szpitala... Najgorzej ze chyba od niego coś załapałam, bo wczoraj źle się czułam a dziś kaszel się pojawił. Niestety muszę się nim zajmować, bo biedaczek cały sierpień mnie nie widział i teraz bardzo przeżywa, że znów go zostawię. Strasznie płacze gdy wychodzę od niego do siebie do domu... Dzisiaj jego mama musiała po mnie przyjechać, bo wył w domu ze nie przyszłam, a ja z gorączką nie chciałam prowadzić auta ani jeździć pociągami... Okropnie się patrzy na takie małe cierpiące dzieci... Dopiero wróciłam od Młodego do domu i padam na twarz. Należy mi się gorąca kąpiel i spać, bo jutro pewnie powtórka z 'rozrywki'... A i Monika! Bądź dobrej myśli, a problemami martw wtedy, gdy faktycznie mają wpływ na rzeczywistość :) znajome małżeństwo z pco tak szybko zaszło w ciążę ze aż sami byli zaskoczeni, teraz cieszą się zdrowym synkiem :) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:) co tu tak cicho przez weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, coś tu się cicho zrobiło! Może każdy korzysta z pięknej pogody :) u mnie przynajmniej słońce i ciepło. Zmęczona jestem po weekendzie, bo postanowiliśmy z mężem, że jednak zostaniemy na dłużej w tym mieszkaniu do ktorego przeprowadziliśmy się na wieść o ciąży i stwierdziłam, że trzeba lekko je odświeżyć. Zafundowałam sobie więc kupę syfu przy malowaniu i wykladaniu tapet... Ale efekt zadowalający, więc nie ma co narzekać. Co tam u Was ? Jak nasze ciężarówki się czują?? :) jak nastroje starających się ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Pogoda świetna byla na weekend, pewnie wszczystkie dziewczyny korzystaly. Ja tez zaglądalam na forum, a tu taka cisza. Ponieważ jestem nowa. Nie za bardzo wiedzialam co napisać. Jolanto ja tez mam taką nadzieję, że pomimo PCO nam sie uda. Weekend odpoczywalismy i korzystalismy z pięknej pogody. Okres za 13 dni i musze przyznać,ze juz czekam... Oczywiście na to, zeby sie nie pojawił ;) Milego dnia, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Witajcie! no pogoda cudo wiec maly wyjazd sie nam uszykowal. Syn w przedszkolu a ja w szoku jestem ze te wszystkie rzeczy ktore robilam w domu gdy on byl ze mna zajmowaly mi 3 godziny a teraz uwijam sie w max1 h o_O dzis to nawet przysnelo mi sie - eh dobrze mi;) a jeszcze lepiej bo moj syn- kocha przedszkole, je pieknie (choc niejadek i naopowiadalam paniom nauczycielkom ze nie je, ze jest katastrofa- pewnie pomyslaly ze nie normalna jestem) chodzi spiewa mi piekne piosenki- ja nie wiem czym ja sie stresowalam na poczatku.... no chyba ze mnie oklamuja z tym jego jedzeniem ale po co mialyby to robic?? takze odzylam i troche odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Cześć! Mnie też nie było przez weekend bo wyjechaliśmy, odpoczęliśmy trochę i korzystaliśmy z pięknej pogody:) Przerwa w staraniach nam niestety nie służy, jacyś poddenerwowani chodzimy, no ale cóż, trzeba to jakoś przetrwać! Jolu, remont choć ciężki zawsze poprawia humor:) Monika, rozumiem Cię doskonale, też zawsze czekam niecierpliwie aż minie 2 połowa cyklu... Elka odpoczywaj i korzystaj z tego luzu póki możesz!! Czarna co tam u Ciebie? Jak nasze ciężarówki? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Hej Dziewczyny! Elka,ciesz się teraz większą swobodą :) niedługo, gdy maleństwo będzie z Wami znów zacznie się młyn ::) odpoczywaj więc na zapas :D Elua, a kiedy wracacie do starań? Ja chyba mam dni płodne, bo śluz mi wrócił, w tamtym cyklu w ogóle go nie miałam. Teraz mam 17dc, z mężem działamy spontanicznie, powoli wraca wszystko do normy w kwestiach seksu. Jednak potrzebowaliśmy trochę czasu i szczerej rozmowy :) Miłego dnia Wam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Jolu od przyszlego tygodnia mozemy juz teoretycznie wrocic do staran ale jeszcze i tak czekaja mnie badania kontrolne czy leczenie poskutkowalo ale to mam zrobic za jakis miesoac. A na razie ide na usg w poniedzialek zeby sprawdzic czy torbiel sie wchlonela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Hej dziewczyny !!! Wiem, wiem....długo mnie nie było, ale cieszę się bardzo że o mnie pamiętacie i piszecie :) Nie miałam ostatnio zbytnio czasu by przysiąść, rok szkolny zaczęty, to i obowiązków przybyło. U mnie plamienia przeistoczyły się w trwającą blisko dwa tygodnie powódź ! Nie wiem o co kaman. Zadzwoniłam do lekarza by umówić się na termin i wyobraźcie sobie że pani z recepcji poinformowała mnie iż zapisy do doktora można robić od października na - uwaga !- listopad !. No jaja jakieś ! W piątek przyjeżdża mąż -juuuupi:D- nie liczę na to że uda nam się coś zmajstrować, ale sama perspektywa weekendu z ukochanym nastraja mnie radośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________1____________2.10.2014 Tacyta___________35____________1____________@25.09.2014 Czarna32k ________32___________5_____________@29.09.2014 elua____________26______________5___________@6.10.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 mała2__________29 _____________2____________ @7.09.2014? CIĘŻARÓWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin Eulalia _______29___25________1__ syn _____ 17.12.2014 martablond___32____23________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___16________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____16_______2__ syn _____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu153
Część dziewczyny, chciałabym dołączyć do waszego tematu starań. o dzidzi ;););) mam na imię Agnieszka i mam 20 lat wraz z narzeczonym staramy się od 3 miesięcy o dziecko...niestety bez skutku. Byłam u ginekologa 3 tygodnie tematu i wykryto u mnie nadżerkę...wiec będziemy musieli się wstrzymać z działaniami dopuki jej nie wylecze. Niestety. Muszę jeszcze z tym poczekać ponieważ czekam na miesiączkę której mam nadzieje ze nie dostane ;););) chciałam z całego serca pogratulować wszystkim nowym jak i przyszłym mamusia swoich pociech !!!! Mam wielka nadzieje ze niebawem dolacze do tego grona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agu153, tu dziewczyny nie starają sie o "didzi" i nie gratulują innym "mamusią". nie wiem czy dobrze trafiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonikaa_
Czesc dziewczyny, cicho tu strasznie... Witaj Agu153, zycze szybkiego zajscia :) Jak sie czujecie mamusie przyszle? Jakies zmiany? Gosciu przestan zatruwac swoim jadem to forum i zajmij sie np. Porzadkami wiosennymi ;) Ja cierpliwie czekam do soboty, nic nadzwyczajnego nie czuje niestety. Piersi leciutko bola, wiec raczej nic nadzwyczajnego sie nie stanie :( Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Hej dziewczyny! Rzrczywiscie strasznie cicho, piszcie co u Was bo rzeczywiscie umrze ten watek w koncu, a byloby szkoda... Ja dzis mam wizyte u lekarza, mam miec usg zeby zobaczyc co z torbiela... A przy okazji mam nadzieje ze sie dowiem jak tam u mnie z owulavja bo jest 14 dc wiec powinien byc jakis pecherzyk, pytanoe czy peknie czy znowu zrobi sie z niego torbiel ?:-( dam znac po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Hej! Jestem po wizycie. Nie jest źle ponieważ torbiel prawie się wchłonęła i nawet miałam już owulacje w tym miesiącu więc to dobry znak, jednak nie mam nadziei że się uda bo przez leczenie infekcji mieliśmy przerwę w staraniach... Podejrzenie wodniaka nadal jest więc mamy 2 m-ce żeby intensywnie próbować a później jeśli się nie uda ta nieszczęsna laparoskopia... Gin mi powiedziała, że jeśli w czasie operacji diagnoza wodniaka się potwierdzi to jajowód należy w całości usunąć i zostanie mi tylko jeden :( Nie wiem już co myśleć o tym wszystkim, 2 m-ce to bardzo mało czasu i jakoś nie wierzę że się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!! Cicho tu cicho! Kurczę, byłoby smutno gdyby ten temat padł. Trochę przez te anonimowe komentarze... Najlepiej nie zwracać na nie uwagi. Zainteresowanie karmi trolli.. EULALIO, ODEZWIJ SIĘ!!! Co u Ciebie?? Witam nowe dziewczyny, włączajcie się do dyskusji, piszcie jak u Was wyglądają starania. Ja życzę Wam powodzenia :) Elua, Kochana..... Rozumiem ,że masz mieszane uczucia po wizycie. Narazie postaraj się nie myśleć o przyszłości... Dodatkowy stres Ci nie pomoże. Dziwi mnie postawa lekarza. Każdy pacjent ma prawo do rzetelnej informacji na temat swojego stanu zdrowia, ale przekazywanie informacji o dalszej negatywnej przyszłości (i to wcale nie przesadzonej a tylko domniemanej) źle wpływa na tą bliższą i tym samym stanowi blokadę psychiczną w drodze do ozdrowienia... Mam nadzieję, że uda Ci się chociaż trochę zrelaksować i odsunąć niedobre myśli! Trzeba myśleć pozytywnie, a martwić się problemami, które nas spotykają, a nie tymi których się spodziewamy. Trzymam za Ciebie kciuki i gorąco pozdrawiam w ten wietrzny poranek! U mnie wszystko dobrze się układa, w weekend miałam imprezę urodzinową męża. Fajnie było spotkać się z zyczliwymi ludźmi i miło spędzić czas :) Teraz mam 23 dzień cyklu, przy moich cyklach które raczej są dłuższe niż krótsze, myślę że kończą mi się dni płodne :) jeżeli w tym cyklu się nie uda, wybiorę się do lekarza... Gosia, Czarna, Agusia, cała reszta,co u Was ? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Dobry wieczór !!! Jejku, nie ma co czytać- Dziewczynyyyy! piszcie ! Wizyta męża dobiegła końca , i zaś nastała proza dnia codziennego :( smutno mi jakoś..... U mnie 26 dzień cyklu... nie wiem po co w ogóle liczę , to bez znaczenia... zajście w ciąże przy naszych sporadycznych spotkaniach graniczy z cudem. Odpuściłam totalnie , ale za Was oczywiście trzymam kciuki :) i będę stale Was odwiedzać . Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:) trzymam za was wszystkie w kciuki żeby wkoncu wam się udało i wierze że jesień będzie owocna:) u mnie 19tc czuje już ruchy i bardzo delikatne kopniaki:) ale rzadko albo po obiedzie albo przed samym spaniem czy to normalne na poczatku? Bo wizyte mam dopiero za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martablond Ja zaczelam czuc ruchy ostatniego dnia 17 tyg, to podobno bardzo wczesnie, ale to drugie dziecko wiec ruchy przy kolejnym czuje sie szybciej.Pierwsze ruchy były bardzo delikatne Uwazam ze nie ma sie co przejmowac, i tak szybko zaczełaś czuc ruchy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×