Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość Gosia Małgosia
Mnie nie przestraszyłaś:) przynajmniej na ten moment myślę, że wszystko zniose, na nic nie będę narzekać tylko żeby sie udało, żeby już spełniło mi się moje marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Cześć dziewczyny! Coś mi się dzieje, bolą mnie piersi a właściwie sutki, w nocy przez to nie mogłam już druga noc spać. Dzisiaj rano podbrzusze mnie zaczęło pobolewac, no i jakąś placzliwa się zrobiłam Już zaczęłam myśleć że mi się okresu zbliża bo jakoś tak mokro mi się zrobiło, ale to był tylko śluz. Dziś20 dc, możey terazsa dni płodne? Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Moje cykle przed tab.anty trwały ok. 29-30dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys nie byla po zakonczeniu brania tabletek to raczej to nie mozliwe, ale po zakoczeniu brania tab anty wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
daliśmy sobie z mężem dwa dni wolnego od starań, chyba czas na zabranie się ddo pracy :) jeśli to jednak owulacja to zapowiada się dlugi cykl, bo dziś to jednak 21dc. :) tylko martwią mnie te bolace sutki, nigdy czegoś takiego nie czułam.. jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) Ja mam jakiś bol jajnika co jakiś czas tak jakby miała być@ od wczoraj tak mam, możliwe że przez tą chorobę przesunięta mi sie owulacja i cały cykl... mam cykl co 28 dni zawsze...a w sobote czułam jakym miała owulacje wiec juz sama nie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Jola może u Ciebie coś jest na rzeczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Gosiu, jakoś mi się nie wydaje, poza tym to chyba za wcześnie na objawy ciąży.. Tak jak sobie przypomnę około 17 marca miałam bóle w jajnikach, może wtedy to one jakoś ruszyły do pracy po odstawieniu tabletek, śluz pojawił się dopiero dziś, więc myślę że to dopiero teraz coś może być, jak zadziałamy.. No ale mam taki nastrój i jeszcze te piersi, że w ogóle nie mam ochoty na przytulanki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hmmm...to chyba faktycznie wszystko się rozregulowało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Gosiu, ale jakby Tobie się rozregulowało i teraz dostałabyś @ to szybciej mogłabyś rozpocząć nowy cykl i starania :) więc wszystko wyszłoby na plus :D mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam powiem ciekawostke - jak bylam w ciazy, tzn jecsze wtedy nie wiedzilam ze jestem bo to bylo tydzien od zaplodnienia, pamietam ze pojechalam do sklepu po sledziki, mialam taka ochote na nie ze myslalam ze zjem w aucie, na drugi dzien na nie popatrzylam i juz mi nie smakowala , od samego patrzenia :) I to bylo na tyle moich" zachcianek ciazowych "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Marta. aż się zakrztusiłam jak to przeczytałam! Ja wróciłam dziś do domu, wiedziałam że w szafce w kuchni jest ptasie mleczko od milki. Otwieram szafkę i widzę, że są, a tu pudełko puste! Zadzwoniłam ze wściekłością do męża, popłakałam się okrutnie, że jak on mógł :D chociaż sklep na dole,sama nie zeszłam tylko kazałam mu kupić mi coś słodkiego, jakieś pierniki. Zanim wrócił z pracy ja wściekła latałam po całym mieszkaniu, a gdy przyniósł mi nieszczęsne pierniki, których tak chciałam, odłożyłam je do szafki i udałam się na kanapę :D do tej pory nie ruszyłam ich :D myślę jednak, że to nie objaw wczesnej ciąży, ale mojego niezrównoważenia i ewentualnej patologicznej potrzeby kontroli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie tak miałam, nie sciemniam. ja wtedy nie wiedziałam jescze o ciazy bo to naprawde było gdzies tydzien po zapłodnieniu. Wtedy tego nie traktowałam jako obiaw ciazy, bo w sumie w miesiacu w ktorym wyluzowalam i odpuscilam troche , to zaszlam w ciaze. Dopiero jak sie okazało ze jestem w ciazy to sobie to przypomniałam i pokojarzylam fakty :) Takie smieszne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny! mogę się dołączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
oczywiście Gościu, zapraszamy :D jaka jest Twoja historia ze staraniami ? a może dopiero się ona zaczyna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metusia
o zapomialam nick wpisac:)mam 25 lat,nie mam dzieci jeszcze,nie zabezpieczamy sie z mezem juz 4 lata i nic nie zalapalo,cykle mam nieregularne.Ostatnio robilam badania tsh,fth i prolaktyne i co sie okazalo/ ze mam za wysoka prolaktyne,zaczelamdzis brac bromegron,ale strasznie sie czuje mimoze wzielam tylko pol tabletki,czytalam ze duzo dziewczyn zachodzi w,2 cyklu brania tych tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze moze, topik dopiero rozkręcamy, i sie poznajlemy wiec śmiało przyłączaj sie do nas, w grupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: martablond ______32 lata_______0__________@05.04.2014 Jolanta255 ______24 lata _______1_______ ___@10.04.2014r. Gosia Małgosia____25lata_______0__________@12.04.2014 Nasze Ciężarówki:nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @brak_____xxxlat____xxx__________xxx_________chł/dz______ ____xx.xx.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metusia
mamuzupelnic? jesli chodzio cykl to chodzio cykl staran tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
hej Metusia :) tak to chodzi o cykl starań :) życzę Ci obyś wytrwała w braniu bromegronu i szybko zaszła w ciążę :) jeśli dalej będzie Ci tak źle zgłoś to lekarzowi, może zmieni dawkę jeżeli była nieodpowiednia :) powodzenia :D i trzymajcie za mnie kciuki bo mam zamiar zrobić użytek z dzisiejszego śluzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick____________wiek______cykl starań_____termin @ martablond ______32 lata_______0__________@05.04.2014 Jolanta255 ______24 lata _______1_______ ___@10.04.2014r. Gosia Małgosia____25lata_______0__________@12.04.2014 Nasze Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ brak_____xxxlat____xxx________xxx________chł/dz__________xx.xx.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metusia__________25________1__________cykle nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metusia
kurcze wlasnie bolala mnie glowa,wczoraj,po 1 tabletce mamnadzieje ze bedzie doobrze,bo dowiedzialam sie ze wysoka prolaktyna blokowala mi owulke,przez tyle lat:( ale gin powiedziala mi ze mam brac tabletki i za 5 dni DZIALAC:) trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Trzymamy kciuki za Ciebie :) Dobrze, że przyczyna bezowocnych starań się wyjaśniła.. szkoda że to tylko tyle to trwało :) ja kolejna noc męczę się z tymi skutkami! Nawet sobie nie wyobrażałam że Przytulanki tak angażują piersi :) Śluzu wczoraj miałam pod dostatkiem, a dziś znów sucho i znów pobolewanie podbrzusza.. i ciągła ochota na coś słodkiego, chyba na spacerze zaopatrze się w gorzka czekoladę :) miłego dnia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metusia
a Ty tez bierzesz bromegron?? kurcze tylekobiet nie chce dzieci a za 1 razem zaskakuja:( a my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Kochana ja na razie nic nie biorę, przez niecały rok lecialam na tab.anty ale pod koniec grudnia 2013 podjęliśmy z mężem decyzję ze zaczniemy przygotowania do ciąży. Teraz jestem w pierwszym cyklu po odstawieniu. Zobaczymy co z tego będzie... :) mam nadzieję że nie rozstroilam się za bardzo tymi tabletkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×